Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#774713 Κάνει την BMW να φαίνεται φθηνή... :lol: :lol:





Και αξιόπιστη... :svivhaha: :svivhaha: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#774715
markvag έγραψε:The coolant expansion tank is shit on this car the seals opened up as well as the cap leaked out , coolant dripped down into the injectors 4 of them. The result.

Εικόνα


:(

Μ αρεσει που ο Αη Σπυριδωνας απανου στο νησι εβαλε το χερι του και η ζημια δεν ηταν σοβαρη ( απ οσο βλεπω). :)
Άβαταρ μέλους
By markvag
#774752 Φάε τη γλώσσα σου! :rant: :rant:

Να ξέρεις, αν συμβεί κάτι τέτοιο το επόμενο έτος, θα σου στείλω τον λογαριασμό! :rant: :rant:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#774811
markvag έγραψε:Φάε τη γλώσσα σου! :rant: :rant:

Να ξέρεις, αν συμβεί κάτι τέτοιο το επόμενο έτος, θα σου στείλω τον λογαριασμό! :rant: :rant:
Πως κάνεις έτσι μωρέ για μια τετράδα μπεκ, ούτε 1000 ευρώ

< >
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#776240 Μου αρεσει κατι που μισει ο περισσοτερος κοσμος. Να μπαινω στο αμαξι καλοκαιρι και να βραζει ολο μεσα. Το ζεστο καθισμα δινει μερικα ευχαριστα δευτερολεπτα στην πονεμενη μου μεσουλα :thumbsup:

Μας γμσανε φετος εμας τους οδηγους με το porpoising και το bouncing :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#776333 Μπαίνω μισός ίσα για να βάλω μπρος, αμέσως ac και περιμένω απ' έξω μέχρι να γίνει ανθρώπινο.

.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#776363
panos2171 έγραψε:Μπαίνω μισός ίσα για να βάλω μπρος, αμέσως ac και περιμένω απ' έξω μέχρι να γίνει ανθρώπινο.

.


Ε, ναι. Σα νορμαλ ανθρωπος κανεις! Μεχρι περσι νομιζα οτι ειμαι εντελως ανωμαλος. Το ιδιο νομιζε κι η γυναικα μου οταν με ακουγε να λεω "αχ τι ωραια ζεστουλα". Μεχρι που πηρε μια συναδελφο της με το αμαξι και με το που εκατσε την ακουσε να λεει "αχ ποσο μου μαλακωνει τη μεσουλα το ζεστο το καθισμα" (εχει χρονιο προβλημα κι αυτη).

Οποτε καταλαβα οτι δεν ειμαι ο μονος. Ζουμε αναμεσα σας :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#776441 Γιατί μωρέ; Η κίνηση έχει ελαττωθεί. Αν δεν πήγες διακοπές κατανοητός ο εκνευρισμός. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#776444 Αθήνα τον Αύγουστο = καύλα = για τους προνομιούχους που μπορούν και πάνε διακοπές άλλη εποχή εκτός αυτής που όπου και αν πας, είναι άθλια λόγω κόσμου. Κάποιοι γουστάρουν κόσμο βέβαια.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#776455 Η κίνηση δε με επηρεάζει ιδιαίτερα καθότι οι περισσότερες μετακινήσεις μου είναι κοντινές. Βασικά στο κομμάτι του δρόμου η φάση ενδεχομένως να είναι χειρότερη (ή πιο επικίνδυνη) λόγω του ό,τι να ναι που βλέπω στους δρόμους τώρα που αραίωσε κάπως. Η λιγότερη κίνηση μάλλον τους δίνει το σήμα για τραγελαφικές συμπεριφορές (σταμάτημα όπου τους καπνίσει, κλείσιμο πιλοτής, κόψιμο τρεις λωρίδες για στρίμπζουν κτλ).

Και προσωπικά δεν είναι βέβαια ότι μου αρέσει ο κόσμος. Το σουκού πχ το πέρασα μέσα λιώνοντας DS2, (φτιάξτε τους σέρβερς κάποια στιγμή ΓΤΚΜ). Αλλαγή παραστάσεων (σικ) θέλω. Ανησυχητικό πάντως ότι με έπιασαν νευράκια. Είχα μεγάάάλο ζεν διάστημα, όλα τα καλά τελειώνουν κάποια στιγμή όπως φαίνεται.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#776458
Giuseppe Busso έγραψε:Αθήνα τον Αύγουστο = καύλα = για τους προνομιούχους που μπορούν και πάνε διακοπές άλλη εποχή εκτός αυτής που όπου και αν πας, είναι άθλια λόγω κόσμου. Κάποιοι γουστάρουν κόσμο βέβαια.
+1
Άβαταρ μέλους
By uncle_nontas
#776480
saxon_747 έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Αθήνα τον Αύγουστο = καύλα = για τους προνομιούχους που μπορούν και πάνε διακοπές άλλη εποχή εκτός αυτής που όπου και αν πας, είναι άθλια λόγω κόσμου. Κάποιοι γουστάρουν κόσμο βέβαια.
+1
+απειρο
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#776493
diplomat έγραψε:Το σουκού πχ το πέρασα μέσα λιώνοντας DS2, (φτιάξτε τους σέρβερς κάποια στιγμή ΓΤΚΜ).


Dark Souls 2?
Ακόμα κάτω είναι?