Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#644510 Εγώ χθες πιάστηκα να καθαρίσω βιβλιοθήκη (αφού αξιώθηκα να πάω στον εφοριακό κ έκανα φορολογική δήλωση 16+17+18 πριν 1 μήνα-της πήρα της Μέρκελ τα σώβρακα!) , να ξεχωρίσω χαρτούρα κ να σκανάρω όσα χαρτία ίσως χρειαστούν κ να πετάξω άλλα τόσα. Ξεκίνησα το απογευματάκι χαλαρά, συνέχισα έως τις 5 το πρωί. Τα ξημερώματα έβαλα ένα ουίσκι κ κατά τις 2 ακόμη ένα. Το δεύτερο ήταν ένα red label που μου το έφερε ένας φίλος. Πως το πίνουν αυτό το πράγμα; Δεν αγόρασα ποτέ red label κ χθες του έδωσα μια δεύτερη ευκαιρία (το ειχα ξαναδοκιμάσει πριν 2 εβδομάδες).

Ελπίζω στη δήλωση 2019 να μην βρουν κανένα περίεργο χαρτί!

Γενικώς κάνω κάτι τέτοια τις Παρασκευές-Σάββατα όταν πέσουν όλοι για ύπνο. Ο λόγος είναι απλός: καθημερινές δεν υπάρχει χρόνος κ τα ΣΚ πρωινά προσπαθώ να περνώ χρόνο με τα παιδιά. Τις προάλλες είχα αγοράσει νέες κασετίνες κ πέρασα τις βίδες μία-μία αφού τις μέτρησα με παχύμετρο. 6 κασετίνες βίδες κ ψιψιψόνια γέμισα. Και πάλι βγαίνει δουλειά. Τώρα θέλω να ξεκαθαρίσω κάτι ηλεκτρικά στο υπόγειο. Γενικά έχω ένα θέμα με την τάξη όπως βλέπετε!

Κατά τα άλλα δεν κοιμάμαι πολύ, σήμερα ξύπνησα στις 9:30 αν κ το κεφάλι το αισθάνομαι κάπως.


< >
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#644648
PeterPan έγραψε:Το δεύτερο ήταν ένα red label που μου το έφερε ένας φίλος.


Πόσο φίλος? :lol:

7-8 ώρες συνεχόμενου ύπνου για να δουλεύουν όλα ρολόι... :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#657497 μου αρεσει που εμεινε μια εβδομαδα για την αδεια :yahoo:
μου αρεσει που περασε ο μικρος Αθηνα,και θα ειναι στο πανεπιστημιο που ειχε βαλει στοχο. :thumbsup:
μου αρεσε η βολτα με τον Μητσο μετα απο καιρο. :superman:

δεν μου αρεσει που δεν θα παω Κερκυρα,μετα απο τα αρκετα κρουσματα που διαβαζω τελευταια.Καλο ειναι να μην ξυνομαστε στη γκλιτσα του τσομπανη.
Θα παω Αγ Ανδρεα Κυνουριας που και εκει καλα θα περασουμε.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#657498
dimviii έγραψε:μου αρεσει που εμεινε μια εβδομαδα για την αδεια :yahoo:
μου αρεσει που περασε ο μικρος Αθηνα,και θα ειναι στο πανεπιστημιο που ειχε βαλει στοχο.
μου αρεσε η βολτα με τον Μητσο μετα απο καιρο. :superman:

δεν μου αρεσει που δεν θα παω Κερκυρα,μετα απο τα αρκετα κρουσματα που διαβαζω τελευταια.Καλο ειναι να μην ξυνομαστε στη γκλιτσα του τσομπανη.
Θα παω Αγ Ανδρεα Κυνουριας που και εκει καλα θα περασουμε.
Κι εμένα μου αρέσουν ολα αυτα.
Συγχαρητήρια στόν γιο Μήτσο. Πάντα επιτυχίες.

Από το Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#657499 και στον δικο σου Νικο!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#657501 Παπει οικονομικα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#657511 να σαι καλα viper!
Άβαταρ μέλους
By DAP
#657512 Μπραβο του ρε Ντιμακο.....Αντε τωρα με το καλο και τον επομενο στοχο του......
Άβαταρ μέλους
By g8777
#657518
dimviii έγραψε:μου αρεσει που εμεινε μια εβδομαδα για την αδεια :yahoo:
μου αρεσει που περασε ο μικρος Αθηνα,και θα ειναι στο πανεπιστημιο που ειχε βαλει στοχο. :thumbsup:
μου αρεσε η βολτα με τον Μητσο μετα απο καιρο. :superman:

δεν μου αρεσει που δεν θα παω Κερκυρα,μετα απο τα αρκετα κρουσματα που διαβαζω τελευταια.Καλο ειναι να μην ξυνομαστε στη γκλιτσα του τσομπανη.
Θα παω Αγ Ανδρεα Κυνουριας που και εκει καλα θα περασουμε.


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


:s_howdy


Ο Π Ω Σ Ε Ι Σ Α Ι


:adminpower: :adminpower: :adminpower:


:x

Που θα αφησεις το παιδι ποδαρατο. :x :x :x

( Πειραια εχω αρκετα διαμερισματα, δεν θυμαμαι σε ποιο ληγει το μισθωτηριο, στειλε μου pm για να κανονισουμε τα διαδικαστικα ( κανονικα παιρνω 2 ενοικια ως εγγυηση αλλα θα τα βρουμε αυτα) :inlove: )
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#657527 Μήτσο μπράβο στο γιόκα σου. Όσο για το αμάξι, ούτε να το σκέφτεσαι για Πειραιά. Εκτός και αν νοικιάσετε κάνα πάρκινγκ με 200€ το μήνα.
Δυστυχώς το ΜΕΤΡΟ θα δοθεί στην καλύτερη του χρόνου. Τότε θα είναι μεγάλη ευκολία το Περιστέρι-Πειραιάς. Το πιο κοντινό σε μετρό είναι η Νίκαια.

Δεύτερον, πέρασε ΠΑΠΕΙ. Μου τον παραδίδεις για βαπτίσια μέσα στο Καραϊσκάκης, όταν με το καλό περάσει η κορωνοκατάστα.

Τρίτον, χθες η γκαζοπαρέα στη συνάντηση είναι Evo-μάζωξη και ήταν και ένα VI TMEdition.

Tέταρτον, g :inlove:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#657541 Συγχαρητήρια στον ντιμβισάν :thumbsup: :thumbsup:
Μετρό Περιστέρι για Πειραιά, πρέπει να πάει Σύνταγμα για αλλαγή γραμμής==>Από Αιγάλεω πάει Πειραιά(Νίκαια δλδ).
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#657558
g8777 έγραψε:

:s_howdy


Ο Π Ω Σ Ε Ι Σ Α Ι


:adminpower: :adminpower: :adminpower:


:x

Που θα αφησεις το παιδι ποδαρατο. :x :x :x


2ο διλιτρο δλδ στην οικογενεια
αρε πατερα..... :lol:

g8777 έγραψε: ( Πειραια εχω αρκετα διαμερισματα, δεν θυμαμαι σε ποιο ληγει το μισθωτηριο, στειλε μου pm για να κανονισουμε τα διαδικαστικα ( κανονικα παιρνω 2 ενοικια ως εγγυηση αλλα θα τα βρουμε αυτα) :inlove: )


επειδη με σκλαβωσες ρε μπαγασα με τη γενναιοδωρια σου,εγω θα σου δωκω 3 . :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#657560
Giuseppe Busso έγραψε:Μήτσο μπράβο στο γιόκα σου. Όσο για το αμάξι, ούτε να το σκέφτεσαι για Πειραιά. Εκτός και αν νοικιάσετε κάνα πάρκινγκ με 200€ το μήνα.
Δυστυχώς το ΜΕΤΡΟ θα δοθεί στην καλύτερη του χρόνου. Τότε θα είναι μεγάλη ευκολία το Περιστέρι-Πειραιάς. Το πιο κοντινό σε μετρό είναι η Νίκαια.

Δεύτερον, πέρασε ΠΑΠΕΙ. Μου τον παραδίδεις για βαπτίσια μέσα στο Καραϊσκάκης, όταν με το καλό περάσει η κορωνοκατάστα.


Μολις γυρισουμε απο διακοπες,σειρα εχει να βγαλει διπλωμα.
Το πλανο του μετα ειναι να ξεκινησει στο Πανεπιστημιο,και μετα να βρει μια δουλιτσα 4ωρη για να βγαζει το χαρτζιλικι του.
Θελει μεσα στον πρωτο χρονο, να εχει παρει το πρωτο του αυτοκινητο.Νταξ θα πεσει και βοηθεια.
Οποτε τον πρωτο καιρο θα πηγαινει με συγκοινωνια.
Καραισκακη εχει παει απο 7 ετων Μπουσε.