Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#602788
g8777 έγραψε:Είναι και κανένας άλλος εδώ μέσα μέ error 15 στο yahoo mail η μόνο σε μένα του ΞΕΡΟΓΑΜΙΕΤΑΙ ασύστολα η μανούλα η κορούλα και η γιαγιά μαζί;;


ΓΤΧΚΤΠΜ :rant: :rant: :rant: :rant:

Ναι, αλλα γιατι μαλωις? :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By g8777
#602790
elteo έγραψε:Yahoo mail :svivhaha: :s_rofl :s_shout
ΑΣΧΕΤΟΣ

Βάλε G mail :shifty: εσύ, για να σκάνε bannerακια με σερβιετες ΑΚΡΙΒΏΣ τις μέρες που πρέπει. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#602793 Mirage, έχεις μήνυμα στο mIRC.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#602795
g8777 έγραψε:
elteo έγραψε:Yahoo mail :svivhaha: :s_rofl :s_shout
ΑΣΧΕΤΟΣ

Βάλε G mail :shifty: εσύ, για να σκάνε bannerακια με σερβιετες ΑΚΡΙΒΏΣ τις μέρες που πρέπει. :shifty:


Yahoo mail :svivhaha: :s_rofl :s_shout
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#602796
drdino έγραψε:Mirage, έχεις μήνυμα στο mIRC.

Ή στο ICQ; :s_dunno
Σε μια άλλη (παγωμένη) γωνιά του διαδικτύου, δεν έχουν pm μαθαίνω και αντ' αυτών, στέλνουν email. Και γουστάρουν κιόλας. Οπότε, λίγα λόγια για το yahoo, o g ξέρει καλύτερα!
:protest: :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#602797 Είμαι ΕΞΑΛΛΟΣ. :rant: :rant:

Καλά, εννοείται αύριο σας έχω δώσει στεγνά πολεοδομία.

ΝΙΑΜΟΥ :x
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#602798 Αυτες τις μερες, για καποιο λογο, γαμιεται ο Διας!
Χθες δεν ανοιγε τιποτα μεχρι το απογευμα (COTE/WIND vDSL) σημερα ειναι καλυτερα, αλλα κανει κατι κουλα η πλατφορμα της Google

https://downdetector.gr
Άβαταρ μέλους
By gianik
#603830
gianik έγραψε:Ευχαριστώ saxon. Δέχομαι καταιγιστικες συμβουλές να προτιμήσω Dell.. Εντός του ΣΚ θα αποφασίσω.

.



πρωί πρωί θυμήθηκα ένα πόστ του dbekou που παραπονιόταν ότι πολλοί ζητάμε συμβουλές για κάτι και όταν αγοράσουμε δεν γράφουμε τελικά τι πήραμε.. :lol:
Μόλις χθες παρέλαβα αυτόν στα 479€ από Κωτσόβολο ...


θετικές οι πρώτες εντυπώσεις.
Λίγο με χαλάει το ότι δείχνουν φτηνά τα πλαστικά του , (το 10ετίας HP δείχνει πιο στιβαρό γενικά..)...Κατά τα άλλα πολύ γρήγορο...
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.. :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By gakost
#603870 Μεγειά. Καλή επιλογή.

Όταν έχεις ένα συγκεκριμένο νούμερο να διαθέσεις κάπου θα συμβιβαστείς. Καλύτερα είναι τα φθηνά πλαστικά παρά η λιγότερη μνήμη ή χειρότερος επεξεργαστής. Κάπου το 2009 είχα σκάσει 1100 για Qosmio και τα χοντρά του πλαστικά επειδή ήταν εφετζίδικα γυλιστερά piano gloss πάντα ήταν γεμάτα δαχτυλιές κσι κάτι νικελ γραμμές στο περίγραμμα ξέβαψαν και γενικά ήτανε χάλια. Εκεί με χάλασε γιατί τα είχα σκάσει χοντρά. Αν είχα δώσει τα μισά θα έλεγα δεν βαριέσαι....
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#603874 Είχε σκάσει σχεδόν 2 χιλιάρικα για την πάρτη μου η προηγούμενη εταιρεία για ένα Dell XPS. Αλουμίνιο, carbon και ξυσ'τ'@@ σου. Ένα χρόνο αργότερα πήρα για δικό μου ένα Lenovo Yoga 700 που ήταν όλο πλαστικό μεν, αλλά είχε τα πάντα όλα και από χαρακτηριστικά ήταν τούμπανο, αλλά και touch οθόνη FullHD και πλήρη αναδίπλωση, και και...
Τα πλαστικά είναι το λιγότερο.
Με γεια. :)
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#604221
Anonymous Founder έγραψε:Είχε σκάσει σχεδόν 2 χιλιάρικα για την πάρτη μου η προηγούμενη εταιρεία για ένα Dell XPS. Αλουμίνιο, carbon και ξυσ'τ'@@ σου. Ένα χρόνο αργότερα πήρα για δικό μου ένα Lenovo Yoga 700 που ήταν όλο πλαστικό μεν, αλλά είχε τα πάντα όλα και από χαρακτηριστικά ήταν τούμπανο, αλλά και touch οθόνη FullHD και πλήρη αναδίπλωση, και και...
Τα πλαστικά είναι το λιγότερο.
Με γεια. :)
Το 700 είναι πλαστικό; Γιατί το 710 και 720 είναι μετσλλικά (πλαστικά είναι τα αντίστοιχα 510 και 520).
Άβαταρ μέλους
By gianik
#604679 ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος για online back up αρχείων ; ( λογιστικά έγγραφα , excel κλπ...) :hmmm: