Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#608167 Υπάρχει κάποιος τρόπος να εκτυπώνω από android σε non-wifi εκτυπωτή που είναι συνδεδεμένος με usb σε laptop? (Εκτός από google cloud)
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#608171
georgetz έγραψε:Κατι τέτοιο εννοείς?

https://play.google.com/store/apps/deta ... intershare
Ναι, αλλά όχι το συγκεκριμένο.
Παλιότερα γινόταν και χωρίς κάποιο app αν θυμάμαι καλά...
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#608176
georgetz έγραψε:θεωρητικά αν είσαι σε δίκτυο και ο εκτυπωτής είναι shared device μέσω του laptop , θα τον βλέπεις και θα τυπώνεις
Προσπάθησα (το έχω κάνει στο παρελθόν) χωρίς αποτέλεσμα. Windows 10 & android 9
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#608178 τότε δε βλέπω άλλη λύση , προς το παρόν , απο κάποια εξειδικευμένη εφαρμογή ή κάποιο συγκεκριμένο print service υπο μορφή app (εγώ χρησιμοποιώ της Canon)
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#608504 Ti είν τουτο ωρέ

Εικόνα

Λετε να είναι fake ή κάτι σοβαρό ... δεν βρίσκω τίποτα στον γουγλλι
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#608506 Καλά το φαντάστηκα .... ευχαριστώ.

Υπάρχει τρόπος να το προωθήσω στην yahoo ? ( σε κάποιο τμήμα που αφορά ελλάδα ? !!! ???? )
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#608507 Δε γνωρίζω αλλά προσωπικά δε θα έκανα καμία τέτοια κίνηση γιατί το θεωρώ ανώφελο...
Τελευταία επεξεργασία από kubiak και 08 Οκτ 2019, 22:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#608508 Κοίτα την διεύθυνση του αποστολέα. Τώρα στειλτον στα ανεπιθύμητα. Συνέχισε να χρησιμοποιείς τον τελειότερο mail client , όπως εγώ. Απείλησε με ξύλο αυτούς που θα έρθουν από κάτω για να λοιδωρησουν.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#608509 Φουξιουμέι
Άβαταρ μέλους
By Chris
#608510 Εχω ενα πολυ σπαστικο προβλημα.

Υπηρχε ενα λαπτοπ ερειπιο που συνδεοταν στο μοντεμ με μαξ ~20-22mbits (speedtest). Το ιντερνετ ειναι 50mbits και το μοντεμ 2.4/5ghz b/g/n.

Τωρα συνδεσα ενα αλλο, διαφορετικης μαρκας, αλλο adapter, και παλι συνδεεται μια με 1,5mbit, μια με 4mbit, και σπανια με 20mbit. Η ταχυτητα αλλαζει οταν αλλαζω ρυθμιση στο μοντεμ, απο b σε g σε n κλπ, αλλα ειναι ραντομ το που θα κατσει η μπιλια...

Οταν τρεχω speetest απο κινητο πιανει 60mbit.

Και τα 2 λαπτοπ τρεχουν 7αρια 64bit home premium (δεν σηκωνουν δεκαρια λογικα).

Τωρα πχ περασα κατι αλλους drivers και συνδεθηκε στα 11mbits. Random τελειως...

Η πλακα ειναι οτι στο task manager δειχνει τη συνδεση ως 135mbps :dizzy:



< >
Τελευταία επεξεργασία από Chris και 08 Οκτ 2019, 23:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By bill33
#608511
St.Devote έγραψε:Ti είν τουτο ωρέ

Εικόνα

Λετε να είναι fake ή κάτι σοβαρό ... δεν βρίσκω τίποτα στον γουγλλι
Το ποσταρε ένας και στο ινσομνια, απάτη καραμπινατη κιόλας


< G (5S) >