Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#9657

Image
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#9667 Bomb Jack


Rick Dangerous
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#9776



:P

πιο μετα



Άβαταρ μέλους
By bill33
#10001
Geo f1 έγραψε:
vice246 έγραψε:Εικόνα

:inlove:



Εμενα μου φανηκαν πιπες herb οταν ειδα τιη φωτο!!! :s_dunno

Οχι Diana? Πάλι καλά!!! :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By drdino
#10003
dimik έγραψε:Θυμήθηκα σήμερα τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει πιτσιρικάς....ίσως το καλύτερο ήταν το παρακάτω

http://www.specopstactical.com/images/store/Rothco/578.jpg

όλα τα αεροσκάφη του B' ΠΠ τα οποία πετούσαν κιόλας.....τρελό τρέξιμο κυνηγώντας τα :inlove:



:yahoo: :yahoo:
Τρομερό κυνηγητό :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#10110
drdino έγραψε:
dimik έγραψε:Θυμήθηκα σήμερα τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει πιτσιρικάς....ίσως το καλύτερο ήταν το παρακάτω

http://www.specopstactical.com/images/store/Rothco/578.jpg

όλα τα αεροσκάφη του B' ΠΠ τα οποία πετούσαν κιόλας.....τρελό τρέξιμο κυνηγώντας τα :inlove:



:yahoo: :yahoo:
Τρομερό κυνηγητό :inlove:



Mια περίοδο λειτουργούσαμε "συνεργείο" με κολλητό στην γειτονιά, 50 δραχμές η επισκευή, κολλούσαμε έλικες με Logo, φτερά με ζελοτειπ κλπ, τα 50αρικα γινόντουσαν κρουασάν και κακάο "αγνό" για να πάρουμε δυνάμεις για το τρέξιμο πίσω απο τα αεροπλανάκια :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By markvag
#10570
EDDIE_147 έγραψε:


Πω πω... πρέπει να έχω φάει μερικές εβδομάδες στον υπολογιστή του ξαδέρφου μου στα τέλη της δεκαετίας του '80 παίζοντας αυτό το παιχνίδι, που τότε ήταν σε 3 floppy... :inlove: :yahoo: :s_biggrin

Αυτή η έκδοση που έβαλες είναι μεταγενέστερη, γιατί εμένα ήταν όλα ασπρόμαυρα (ή ο ξάδερφος είχε ασπρόμαυρη οθόνη... :s_biggrin )


Ήταν πολύ μεγάλη υπόθεση τότε η ύπαρξη ενός υπολογιστή σ' ένα σπίτι... Τώρα η κόρη μου ( :inlove: :inlove: ) από τα 4,5 ανοίγει το λάπτοπ της θείας της και με παίρνει τηλέφωνο στο skype... :s_omg Και ο αδερφός της ( :inlove: :inlove: ), όντας 19 μηνών πλέον φαίνεται να παίρνει μαθήματα από την αδερφή του (που έφτασε τα 6 πια...)
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#10771




:s_cry :s_cry :s_cry :s_cry
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#10796 @markvag
Ότι εγκεφαλικό κύτταρο πρόλαβε να ανανεωθεί μέσα στα 10 χρόνια από το 1990 μέχρι το 2000 κάηκε τελείως με το ξημέρωμα του νέου αιώνα



:yahoo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#10856 Δεν το έχω αυτό... :s_smile
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#10945 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#10951 Το ξέρω ότι η ζημιά σε σένα έγινε από μικρή ηλικία.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#12274 η πρωτη μου βιντεοκασσετα...



σε τετοιο περιπου βιντεο
Image