Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#438946
stavrosg έγραψε:
otso έγραψε:εμεις ειχαμε μπυραλ ΑΓΝΗ
το ταμ ταμ τοφαγε η κοκα κολα
την sinalco cola την θυμαστε; ρε παιδια την εβαλα στο γκουγκλ και υπαρχει ακομα.

Η sinalco είναι τοπική εδώ, βρίσκεις εύκολα στην αγορά.
Όπως και η ΒΑΠ, που όμως χάλασε σε γεύση όταν την πήρε η pepsi πριν καμια 20ετία :rant: :oops:


Είναι ξένη εταιρία με παρελθόν 100 ετών, για την Ελλάδα παράγεται στην Ρόδο στο εργοστάσιο Μαυρίκου μαζί με άλλα προϊόντα, και στο site του εργοστασίου ζητείται προσωπικό όλων των ειδικοτήτων.
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#439027
21 quadra έγραψε:
stavrosg έγραψε:
otso έγραψε:εμεις ειχαμε μπυραλ ΑΓΝΗ
το ταμ ταμ τοφαγε η κοκα κολα
την sinalco cola την θυμαστε; ρε παιδια την εβαλα στο γκουγκλ και υπαρχει ακομα.

Η sinalco είναι τοπική εδώ, βρίσκεις εύκολα στην αγορά.
Όπως και η ΒΑΠ, που όμως χάλασε σε γεύση όταν την πήρε η pepsi πριν καμια 20ετία :rant: :oops:


Είναι ξένη εταιρία με παρελθόν 100 ετών, για την Ελλάδα παράγεται στην Ρόδο στο εργοστάσιο Μαυρίκου μαζί με άλλα προϊόντα, και στο site του εργοστασίου ζητείται προσωπικό όλων των ειδικοτήτων.
Ευχαριστώ για τη διόρθωση , δεν το ήξερα


< >
Άβαταρ μέλους
By dstou
#439108 Μπυράλ βγαίνει ακόμη στην Κρήτη, κάθε φορά που πάω φορτώνω και μια καρτέλα. Το βρίσκεις και στα μαγαζά με κρητικά.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#448748


:inlove: :inlove: :inlove:

Ο πατέρας μου υπήρξε νεαρός αλητήριος (και εγώ) με το Garelli το 50άρι και με τη σπέσιαλ εξάτμιση με το βυζί που της είχε βάλει.
Είχε άδεια μοτοποδηλάτου μέχρι 50cc στα 16 του από την αστυνομία

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#449233 Βρε Γιωργο, κι αλλος μπορει να εχει χρονια να δει μουνι, αλλα δεν το βαζει στο memory lαne -βαρταλαμιδι! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#449244
Y.V έγραψε:Βρε Γιωργο, κι αλλος μπορει να εχει χρονια να δει μουνι, αλλα δεν το βαζει στο memory lαne -βαρταλαμιδι! :lol:


Τι ειναι αυτο?

:s_shout

Βρε Γιαννη μου αυτα τα τρυπακια τα ειχαμε στο δημοτικο. Απο τοτε ειχα να τα δω...Ή και στα αγγλικα θυμαμαι τα βαζαμε!!


Αχ μεγαλωνουμε..
Σημερα σκεφτονουν οτι ηθελα να ξαναζησω το 2000