Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#822544
Chris έγραψε:Βγαινουν σε ανδρικες και γυναικειες οι ρακετες? Οχι σε S, M, L?
Τώρα λες ή τότε (70s) ; Όχι ότι ξέρω την απάντηση για τότε.


< >
Άβαταρ μέλους
By Chris
#822545 Για παντα. Δεν ηξερα οτι βγαινουν σε αντρικες και γυναικειες. Οπως τις βλεπω, η μια ειναι μεταλλικη και η αλλη ξυλινη
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#822546 Τώρα υπάρχουν πολλές διαφορετικές διαστάσεις και βάρη, ανάλογα την ηλικία και το επίπεδο αυτού που παίζει. Δεν ξέρω αν υπάρχει διάκριση ανδρικής - γυναικείας ή υποδηλώνεται απλά από το μέγεθος και το βάρος.


< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#822562
Scotch έγραψε:Ανδρική ρακέτα tennis εποχής...

Εικόνα
Εικόνα


< >


Βάλε και τη φωτό με το σορτσάκι Σέρτζιο Τακίνι που έχεις βρε μπαγάσα.
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#822563 Είχα το 90 στολή κανονική tachini από Ιταλία.. Έχω κρατήσω τη ρακέτα , Donnay 33 με διπλή λαβή του Μποργκ
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#822596
Giuseppe Busso έγραψε:Βάλε και τη φωτό με το σορτσάκι Σέρτζιο Τακίνι που έχεις βρε μπαγάσα.

:s_blush
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#824823 Στο 4' λεπτό , η αγαπημένη διαδρομή μετά τη δουλειά , σχεδόν κάθε μέρα, απ'το 1998 μέχρι το 2008 που έγινε delete. Με χειρόφρενα ή χωρίς. Η φουρκέτα παρείχε άπλετη ορατότητα
.


Βασικά την έχω προλάβει και έχω την κάνει όλη τη διαδρομή , πιτσιρικάς 5-6 χρονώνε. Από τα σύνορα μέχρι το Πόρτο Λάγος. Στο Πόρτο-Λάγος σταματούσαμε για ψάρι σχεδόν πάντα.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#824858 Πλεον δεν υπάρχει καμία από αυτές τις διαδρομές. το κομμάτι με τη φουρκέτα στο 4' έχει μπαζωθεί και σφραγιστεί με μπάζα. και χώματα από τις πλαγιές τον έχουν μισοθάψει. Είναι 2 χλμ μετά τη Μάκρη έτσι όπως πας προς Δίκελλα , λίγο πριν στρίψεις για τα λατομεία ή προφήτη Ηλία.

https://goo.gl/maps/3aU5m8tN7B66kJYJ7

Υπ' όψην , αυτό to κομμάτι στο 4' ήταν η εθνική Συνόρων-Σαλονίκης τη δεκαετία του 70' και 80'. :s_crazy
κι όχι μόνο . τι να λέμε τώρα. αυτή ήταν η εθνική , παντού στην ταινία , ακόμα και στο σημείο που του κλείνει το φορτηγό τη γέφυρα.

Το κτήριο του τελωνείου στους Κήπους είναι το ίδιο με τότε !! Οι Τούρκοι το δικό τους το έχουν αναβαθμίσει 2-3 φορές. πλέον είναι σε άλλο επίπεδο , αντάξιο χώρας G10.
Τελευταία επεξεργασία από mousatos και 06 Ιούλ 2023, 12:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By 224v
#824872 Εντάξει το 2002 έδωσα σε κυκλοφορία το τμήμα αρδανιο κηποι της Εγνατίας το τελωνείο ήταν παλιό

.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#824874 το ίδιο με του 1972 , το ίδιο και τώρα. πλέον φαντάζει τριτοκοσμικό. Africa corps .
Άβαταρ μέλους
By 224v
#824924
mousatos έγραψε:Πλεον δεν υπάρχει καμία από αυτές τις διαδρομές. το κομμάτι με τη φουρκέτα στο 4' έχει μπαζωθεί και σφραγιστεί με μπάζα. και χώματα από τις πλαγιές τον έχουν μισοθάψει. Είναι 2 χλμ μετά τη Μάκρη έτσι όπως πας προς Δίκελλα , λίγο πριν στρίψεις για τα λατομεία ή προφήτη Ηλία.

https://goo.gl/maps/3aU5m8tN7B66kJYJ7

Υπ' όψην , αυτό to κομμάτι στο 4' ήταν η εθνική Συνόρων-Σαλονίκης τη δεκαετία του 70' και 80'. :s_crazy
κι όχι μόνο . τι να λέμε τώρα. αυτή ήταν η εθνική , παντού στην ταινία , ακόμα και στο σημείο που του κλείνει το φορτηγό τη γέφυρα.

Το κτήριο του τελωνείου στους Κήπους είναι το ίδιο με τότε !! Οι Τούρκοι το δικό τους το έχουν αναβαθμίσει 2-3 φορές. πλέον είναι σε άλλο επίπεδο , αντάξιο χώρας G10.
Που να δεις τι κτιζουν ψηλά στην εισοδο για ανδριανουπολη, που ήταν μια παράγκα και τώρα φτιάχνουν λεωφόρο πανω σε γέφυρα και κτίρια για tax free,υπερπαραγωγη!!! Όπως πλησιαζουν τα σύνορα. Εμείς εκεί τίποτα φυσικά.

.