Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#702447 Α πα παρά...

Για να καταλάβουνε και οι αμύητοι, αυτή είναι μία λίστα που είχα στείλει στο Γιώργο από εποχή mirc με το τι υλικό έχω σε βιντεοκασέτα και τι από αυτά ήθελε να του αντιγράψω.

Και εννοείται μιλάμε για βιντεοκασέτα αντιγραφή σε υπολογιστή με ανάλυση 376p mpeg 2 στο καλύτερο

Ούτε καν δίπλωμα είχα τότε...

Ούτε καν με γυναι

Αυτό είναι άλλο τοπικό...
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#702448 :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ. Νομίζω πως όσοι έχουμε mail με κατάληξη yahoo.com θα έπρεπε να έχουμε προτεραιότητα στον εμβολιασμό για τον covid :lol:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#702607 Για καποιο λογο εχω (και χρησιμοποιω ακομα) @msn.com :lol:

Αν και ακομα και τοτε ολοι εβγαζαν @hotmail.com, δεν ξερω τι ειχε παει στραβα και κατεληξα με το msn
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#702637 2 τινά, ή κάποιος άλλος χρησιμοποιούσε το ίδιο όνομα και σου έβγαζε επιλογή του msn ή αντί να διαλέξεις εσύ το hotmail, διάλεξες τη κατάληξη msn.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#702670 εννοούσα την κατάληξη msn.com στο email, όχι το msn messenger :lol: αλλά ok, λείπει κι αυτό :s_cool
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#702672 Κι εγώ msn.com αντί για hotmail.com, the shorter the better. Από Aug 2003

@yahoo.com από 2001

Είχα και @usa.net παλιότερα αλλά δυστυχώς έκλεισε.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#702673
Dodger έγραψε:εννοούσα την κατάληξη msn.com στο email, όχι το msn messenger :lol: αλλά ok, λείπει κι αυτό :s_cool
Ναι βρε επειδη εγραψες msn , το αμεσως επομενο που μου ηρθε ηταν το messenger
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#726466 Εικόνα

Γκέε, βοήθεια. Είχες ποστάρει στην 3η σελίδα το αδερφάκι του. Ψάχνω αντίστοιχη σειρά που είχε πιο σκούρο opening theme ...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#726470 Χμ με προβληματισες.


Αυτο ηξερα και το αλλο με τις φατσουλες


Ψαχνουμε και 3ο??
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#726472 Χμ . ισως δεν ήταν γιαπωνέζικο τότε. Αλλα εκείνο ήταν της εποχής επίσης, είχε κάτι σαν ένα πνεύμα του δάσους . Θυμάμαι στo σκηνικό ήταν ένα "πράσινο αέριο" που γινόταν φαντασματάκι, κάτι τέτοιο...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#726488 Θα το ψαξω....

Για το βραδακι σας εχω προταση.......



Το παιδικο που με ειχε συγλονισει καπου το 86-87 που το ειχα δει....!!!