Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#584123
gianik έγραψε:Stavro κανόνισε να πιούμε καφέ αν έρθεις Μπαχάμες!!!!

.
Dimitris_P έγραψε:
stavrosg έγραψε:Καλό καλοκαίρι!
Δεν μας βλέπω να πηγαίνουμε κάπου λόγω του μωρού... παραείναι μικρό για να το πάρουμε μαζί, και δε νομίζω να αντέξει η μαμά του πάνω από μισή μέρα μακριά του :lol: οπότε το περισσότερο που βλέπω είναι να πάμε μερικές μέρες στη γιαγιά Τσαμπίκα στoν Άγιο Δημήτριο (Αττικής) και ημερήσιες εκδρομές κοντά :ninja:

Μπραχάμες στα μέρη μας; Για πες :s_drinks


:metalo:
Ας μην το δέσουμε, μια σκέψη δική μου είναι.. Αν δεν συναινέσει και η διεύθυνση δεν πάμε πουθενά... :lol:
Άβαταρ μέλους
By glf
#586632 Βλέπω cosmote - Hellenic seaways έχει 50% σε ακτοπλοϊκά για 2 άτομα και μηχανή.
Το έχει πάρει κανείς;
Λέω για Σκιάθο εντός Ιουνίου..
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#586634 Το πήρα εγώ για 3ημερο Αγ. Πνεύματος για Πάρο. 2 άτομα συν αμάξι. Πολύ καλή προσφορά. Υπήρχε και πέρσι και νομίζω συνήθως τη βάζουν Ιούνιο και Σεπτέμβριο.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#586641 Δε γίνεται δυστυχώς online. Ή τηλεφωνικά ή πας σε εκδοτήρια. Εγώ το έκανα τηλεφωνικά. Δίνεις κάρτα, κωδικό deals4you και email και στο φτιάχνουν. Την επίσκεψη στο εκδοτήριο δεν τη γλιτώνεις αλλά πλέον εφόσον έχεις κλείσει αυτό μπορεί να γίνει και τη μέρα που ταξιδεύεις.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#587190 Περσυ ο μπατζανακης μου μας εδωσε σπιτι και αυτοκινητο μαζι με την κουνιαδα μου για να παραθερισουμε στη Ναξο.....Φετος δεν εχει πει κουβεντα ακομη και ανησυχω..... :innocent: :lol: :lol: :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#587310 Μπορεί φέτος να μη θέλει να σου δώσει την κουνιάδα :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By babakos
#587328 Kαλά να περάσετε παιδιά :)

Ο σπιτονοικοκύρης μας αποφάσισε ξαφνικά να πουλήσει το σπίτι που μένουμε οπότε εαν δεν βρούμε σπίτι για να μετακομίσουμε σύντομα θα περάσουμε ένα ειδυλλιακό Αύγουστο στην Αθήνα..
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#587350
babakos έγραψε:Kαλά να περάσετε παιδιά :)

Ο σπιτονοικοκύρης μας αποφάσισε ξαφνικά να πουλήσει το σπίτι που μένουμε οπότε εαν δεν βρούμε σπίτι για να μετακομίσουμε σύντομα θα περάσουμε ένα ειδυλλιακό Αύγουστο στην Αθήνα..
Η καλύτερη εποχή να είσαι Αθήνα, γίνεται σχεδόν ανθρώπινη τότε.
Άβαταρ μέλους
By glf
#587646 Σήμερα νομίζω θα ζει κόσμο στις παραλίες.. είμαι στο 50-50 να πάρω τις μικρές και να πάω κάπου.
Υγουμενιτσα, Σταύρος η Παραλία Κατερίνης είναι τα δρομολόγια της Εγνατίας :)
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#590604
Νίκος Παππάς έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Γιατί είναι εδώ το τοπικό και όχι στα Ταξίδια;

Γιατι δεν πανε ταξιδια ολοι στις διακοπες :adminpower: Υπαρχουν και καποιοι που δεν πανε διακοπες, δυστυχως

Dimitris_P έγραψε:Γιατί πρέπει για κάθε χρονιά ν'ανοίγει νέο τοπικό;

Γιατι οχι;
Dimitris_P έγραψε: Έλα να οργανωθούμε λίγο :adminpower:

Οργανωμενοι ειμαστε ολοι :shifty: :s_tongue :adminpower:


Επανέρχομαι :adminpower:

Όλα τα προηγούμενα καλοκαίρια είναι στα Ταξίδια
Υπάρχει και Καλοκαίρι 2019 viewtopic.php?f=17&t=2354
Αμέε

:lol:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#590632 Πήγα σήμερα μια βόλτα στο συνοριακό πέρασμα Κομοτηνής-Βουλγαρίας πιο πολύ να κόψω κίνηση και να δω αν υπάρχουν καθυστερήσεις μετά τη νέα οδηγία για αυξημένους ελέγχους σε χώρες εκτός Σένγκεν. Πολύ αμάξι από Βουλγαρία και Ρουμανία , κατέβαιναν καραβάνια και για να διευκολύνουν είχαν δώσει μια επιπλέον λωρίδα , από εισόδου στη Βουλγαρία την έκαναν εισόδου στην Ελλάδα . Έτσι 2 εισόδου - 2 εξόδου έγιναν 3-1 αντίστοιχα . Σε χρόνο ελέγχου εγγράφων καμία διαφορά :s_thumbsup