Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#583800 Γιατί είναι εδώ το τοπικό και όχι στα Ταξίδια;
Γιατί πρέπει για κάθε χρονιά ν'ανοίγει νέο τοπικό;

Έλα να οργανωθούμε λίγο :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#583809
Dimitris_P έγραψε:Γιατί είναι εδώ το τοπικό και όχι στα Ταξίδια;

Γιατι δεν πανε ταξιδια ολοι στις διακοπες :adminpower: Υπαρχουν και καποιοι που δεν πανε διακοπες, δυστυχως

Dimitris_P έγραψε:Γιατί πρέπει για κάθε χρονιά ν'ανοίγει νέο τοπικό;

Γιατι οχι;
Dimitris_P έγραψε: Έλα να οργανωθούμε λίγο :adminpower:

Οργανωμενοι ειμαστε ολοι :shifty: :s_tongue :adminpower:


Φετος σκεφτομαστε να παμε Κρητη αλλα δυσκολευομαι να βρω καταλυμα με λιγοτερα απο 60€ στις αρχες Αυγουστου :lipsealed: οποτε αν δεν τα καταφερω θα παιξει κλασικα Καλαματα. :inlove:
Ισως να συνδυαστει με μια καταδρομικη στα βουνα κατα Πλαστηρα, η Ζαγορια μερια, Καστορια, Πρεσπες, Νυμφαιο ετσι για δροσια, που τα εχω πεθυμησει. Η γυναικα λεει θα μας πεθανει στην μουρμουρα ο μικρος γιατι δεν θα εχει θαλασσα, εχει πολλες ωρες στο αμαξι, στροφες πολλες, κλπ, αλλα απο την αλλη στις ερημιες που θα παω αν τολμα ας γκρινιαξει :s_devil :s_devil

Στο τελος τελος τον αφηνω στον g :inlove: να εχει παρεα και να του χαλασει την οικογενειακη γαληνη :s_biggrin και περναω με την γυναικα ενα ρομαντικο 12ημερο :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#583811
Νίκος Παππάς έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Γιατί είναι εδώ το τοπικό και όχι στα Ταξίδια;

Γιατι δεν πανε ταξιδια ολοι στις διακοπες :adminpower: Υπαρχουν και καποιοι που δεν πανε διακοπες, δυστυχως


Ωραία ας μετονομαστεί το Ταξίδια σε Αποδράσεις για να είναι πιο κατανοητό :iconcool: Ακόμα δλδ και η βόλτα στο εξοχικό μίνι ταξίδι είναι, απόδραση, εκδρομή

Όχι τπτ άλλο, είναι όλα διάσπαρτα δεξιά κι αριστερά και χάνονται πληροφορίες
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#583812 Καλό καλοκαίρι!
Δεν μας βλέπω να πηγαίνουμε κάπου λόγω του μωρού... παραείναι μικρό για να το πάρουμε μαζί, και δε νομίζω να αντέξει η μαμά του πάνω από μισή μέρα μακριά του :lol: οπότε το περισσότερο που βλέπω είναι να πάμε μερικές μέρες στη γιαγιά Τσαμπίκα στoν Άγιο Δημήτριο (Αττικής) και ημερήσιες εκδρομές κοντά :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#583815 Εμείς φέτος θα είμαστε οικογενειακώς ερημίτες...
Απλά για 2 εβδομάδες όσο το δυνατόν πιο απομονωμένα :)

Άγιος Δημήτριος Φθιώτιδας
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#583816
stavrosg έγραψε:Καλό καλοκαίρι!
Δεν μας βλέπω να πηγαίνουμε κάπου λόγω του μωρού... παραείναι μικρό για να το πάρουμε μαζί, και δε νομίζω να αντέξει η μαμά του πάνω από μισή μέρα μακριά του :lol: οπότε το περισσότερο που βλέπω είναι να πάμε μερικές μέρες στη γιαγιά Τσαμπίκα στoν Άγιο Δημήτριο (Αττικής) και ημερήσιες εκδρομές κοντά :ninja:

Μπραχάμες στα μέρη μας; Για πες :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By g8777
#583825
Νίκος Παππάς έγραψε:Στο τελος τελος τον αφηνω στον g :inlove: να εχει παρεα και να του χαλασει την οικογενειακη γαληνη :s_biggrin και περναω με την γυναικα ενα ρομαντικο 12ημερο :inlove:


Λυπαμαι, θα παραθεριζω Σχολη Δικαστων Θεσνικης 01/06-31/08 :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By markvag
#583832
g8777 έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Στο τελος τελος τον αφηνω στον g :inlove: να εχει παρεα και να του χαλασει την οικογενειακη γαληνη :s_biggrin και περναω με την γυναικα ενα ρομαντικο 12ημερο :inlove:


Λυπαμαι, θα παραθεριζω Σχολη Δικαστων Θεσνικης 01/06-31/08 :s_thumbsup


Θα πάμε μαζί, έχω όλο τον απαραίτητο εξοπλισμό.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#583834 :roll:

Φανταζομαι καταλαβαινεις οτι εχουμε περιφραξει τον χωρο με αισθητηρες κινησης , IR καμερες, drone κλπ μαζι με τον Καμπαλα.

Ηδη μαζεψαμε υλικο για teaser trailer. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#583842
KiloMeater έγραψε:
Tetix έγραψε:
KiloMeater έγραψε:Λευκάδα , λίγο μανη και οτι άλλο προλάβω
Καλησπέρα παιδιά,κι εγώ μια από τα ίδια Αύγουστο πρώτα ο Θεός,διακοπές μετά απο αρκετά χρόνια με τους γονείς μου στην Μάνη και μετά Σίφνο.
Φίλε KiloMeater από ποιο μέρος της Μάνης αν επιτρέπεται;

< >


Δεν εχω καταγωγή απο εκεί απλά ειναι αγαπημένο μέρος που έχουμε πάει πολλές φορές (Καρδαμύλη) . Φέτος θα κατεβάσω και τους γονείς μιας και έχουν απωλέσει την ικανότητα να πηγαίνουν μονοι τους διακοπές , οδήγημα κτλ λόγω ηλικίας . Έχουμε κλείσει ενα μεγάλο σπιτι εκεί έξω για όλους.
Νόμιζα ότι είχες καταγωγή από Μάνη.
Καλώς,να σαι καλα KiloMeater.

< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#583935 Εμεις 8 μερες στην Καλαματα (διπλα στην Γυαλοβα..) κ μετα καμμια 10~12 μερες στην Υπατη Λαμίας...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#583959
g8777 έγραψε::roll:

Φανταζομαι καταλαβαινεις οτι εχουμε περιφραξει τον χωρο με αισθητηρες κινησης , IR καμερες, drone κλπ μαζι με τον Καμπαλα.


:rant: :rant: :rant:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#583960
gianik έγραψε:Εμεις 8 μερες στην Καλαματα (διπλα στην Γυαλοβα..) κ μετα καμμια 10~12 μερες στην Υπατη Λαμίας...


+ βάφλες το βράδυ στα Λουτρά Υπάτης :eat: