Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#578818 Κατσε να μπει ο Αθανασιος ΔΙΑΚΟΣ τωρα να σου ξηγησει γιατι δεν κρατανε σωστα το Lawgiver οι Παπαφλεσσαιοι. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#578821 Ο Πολάκης είναι ένα δείγμα , βάλτε όποιον θέλετε , απλά ο συγκεκριμένος είναι κ λίγο αν.υπ Υγείας, έχει κ θεσμικό ρόλο για όσους θέλουν την πλήρη επεξήγηση :roll:

Όταν λοιπόν ακόμη κ άρχοντες του τόπου παραμένουν ατιμώρητοι για κάτι τέτοιες δυνητικά θανάσιμες ενέργειες (π.χ το κοριτσάκι 8 χρονών προχθές) , διάφοροι δήμαρχοι Καλαμάτας, Μίληδες με κομπρεσόρια κλπα, βρίσκουν πάτημα να λένε τέτοια τερατώδη εις το όνομαν του DNA, εμείς έτσι γουστάρουμε , έτσι είναι το έθιμο. Τενεκέδες.

Είπε ο g8777 κάτι σωστό, έχεις τα μέσα να τους πιάσεις κ να επιβληθούν οι ανάλογες ποινές. Τέλος.

ΥΓ για τους εξυπνάκηδες που βλέπω, inb4 ΜΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΠΥΡΟΒΟΛΟΥΣΕ -> νταξ τότε , όλα καλά, κι εγώ θα πάρω το σοβιετικό δίκανο του μακαρίτη του παππού να πυροβολώ στα βουνά, δεν πειράζω κανένανε :roll:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#578823 Τωρα που το ξανασκεφτομαι, αν οι Σαμουηλ στο βιντεακι απο πανω ειχαν βαλει καμια Μπρερα εκει, στα 150 μετρα μπροστα, θα γινοταν το βιντεακι με τα περισσοτερα views ολων των εποχων. Απο μενα μονο. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By italakias
#578829
g8777 έγραψε:

Κατι πιο συγχρονο . :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:

Παλικαρι ο ρασοφορος.
Ελληνας με εκατο κιλα αρχιδια. :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#705285 Ξεθάβω.

Εδώ και κάμποσα χρόνια το πάσχα και ειδικά τη μεγάλη εβδομάδα μπαίνω σε μια λογική ενδοσκόπησης και σούμας της χρονιάς που οδεύει σιγούλια-σιγούλια προς το καλοκαίρι, ήτοι την επί του πρακτέου λήξη της γιατί το καλοκαίρι όλα είναι διαφορετικά. :shifty:

Θεωρώ ότι είναι απαραίτητο να έχουμε μια περίοδο μέσα στη χρονιά όπου αναλαμβάνουμε έστω και νοητά την ευθύνη για τα λάθη που διαπράξαμε μέσα στη χρονιά. Φέτος έχω μετανιώσει για αρκετά πράγματα που έκανα, και νομίζω ότι πρώτη φορά εδώ και αρκετά χρόνια μετανιώνω περισσότερο γι' αυτά που έκανα και όχι γι' αυτά που δεν έκανα.

Ειδικών συνθηκών χρονιά το δίχως άλλο. Νομίζω ότι το βασικό μάθημα ήταν η αποφυγή εντάσεων, γιατί χαλάστηκαν καρδιές με την όλη κατάσταση. Η πίεση μας έβγαλε αντιδράσεις που δεν έπρεπε, όμως τουλάχιστον μας επετράπη να τις καταχωρήσαμε αφού εξωτερικεύθηκαν λόγω αυτής. Προσωπικά αποφάσισα ότι θα είμαι πολύ προσεκτικότερος και θ' αποφεύγω τις εντάσεις, πράγμα που διαχρονικά βρίσκεται ψηλά στην ατζέντα μα όλο ξεθωριάζει μέχρι την επόμενη σούμα.

Χρόνια πολλά μάγκεsh. :inlove: