Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By GTS
#860427 Αρα να υποθεσω οτι πηγες για ιατρικους λογους σε αυτη και σε κοροιδεψε; Πως απο το πουθενα αρχισες να γραφεις για καποιο ασχετο ατομο;
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#860428 Υποθέτεις λάθος. Δεν χρειάζεται να έχει πέσει κανείς θύμα ενός συγκεκριμένου γιατρού για να αναδείξει ότι οι πρακτικές που ακολουθεί είναι ασύμβατες με την επιστήμη του.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#860430 ^ Δεν δενει τα κορδονια της. Κι αν τα πατησει και πεσει θα πληρωνουμε ολοι εμεις τα ιατρικα της εξοδα.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#860433 Έχετε δίκιο. Είναι ακριβώς το ίδιο με μια παιδίατρο που όχι απλά χρησιμοποιεί αλλά και διαφημίζει αμφισβητούμενες πρακτικές για να φροντίζει μικρά παιδιά.

Τουλάχιστον ο serf είχε το θάρρος να το πει: Για την συγκεκριμένη πρέπει να ισχύσουν εκπτώσεις, ανεξαρτήτως του πόσο ευαίσθητη είναι η επαγγελματική της ιδιότητα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#860437 Επειδή είσαι Γκαιμπελακος της κακιάς ώρας. :s_coffee

Το όνομα Καρυστινού έχει γίνει γνωστό σε 10 εκατομμύρια νοματαιους εδώ και έναν χρόνο. Και ούτε μία φορά δεν το χρησιμοποίησε για να διαφημίσει τις επαγγελματικές δραστηριότητες της ( Άδωνις: hold my snoboard).

Ούτε καν να υποκύψει στην δημοσιότητα και να καταλήξει γλάστρα σε τυχάρπαστα πάνελ.

Κατάλαβες τώρα πόση λάσπη έχεις το θράσος και εκτοξεύεις;

Ξεφτιλιζεσαι πλέον, μια καρικατούρα κυρ Παντελή. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#860443
Χρήστος Λάππας έγραψε:Νίκο Παππά -ή μήπως θα έπρεπε να πω high Fidelity, καθώς αυτό το μήνυμα μάλλον σου έχει υπαγορευτεί από αυτόν (μόνο το "ω" λείπει)-
εμένα δεν είναι καθόλου στα @@ μου το τι γιατρός είναι η συγκεκριμένη. Το θεωρώ κρίσιμης σημασίας, καθώς εξακολουθεί να εργάζεται και να δέχεται παιδάκια.
Για χρόνια θα πηγαίνουν σε αυτήν άνθρωποι και θα τους λέει ότι με την ομοιοπαθητική και την Κβαντική Ιατρική μπορεί να κάνει καλά το παιδί τους.
Για χρόνια θα πηγαίνουν σε αυτή γονείς και θα τους λέει ότι υπάρχουν άλλες καλύτερες λύσεις αντί για φάρμακα και εμβόλια.
Για χρόνια θα πηγαίνουν σε αυτήν αφελείς και θα τους επιβεβαιώνει ότι είναι οκ να μην δίνουν κρέας στο παιδί τους.


Σε σχέση με οποιοδήποτε άλλο θέμα τώρα, δεν έχεις τον παραμικρό τρόπο να ξέρεις τι με νοιάζει και τι όχι, τι με εξοργίζει και τι όχι, τι σχολιάζω στις κατά ίδιαν συζητήσεις μου και τι όχι.
Από εκεί και πέρα, η γνωστή παρέα δεν απογοήτευσε, έχει αρχίσει την παλιά και δοκιμασμένη συνταγή της λάσπης.



Και παρόλα αυτά συνεχίζεις να γράφεις στο φόρουμ. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Vaskir
#860444 Σοκ και δέος!!!!

Η παιδίατρος με τις ολιστικές πρακτικές, ομοιοπαθητική, κβαντική ιατρική = απατεώνας= = γιατί δεν της έχει αφαιρέσει ο ιατρικός σύλλογος= μήπως δεν είναι τελικά ιατρός;

"Αλλά εγώ δεν έχω μυρωδιά από ιατρική για να κρινω" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:

Απίστευτα πράγματα, όλοι αυτοί που κάποιο βράδυ συμμετείχαν σε ένα space στο Χ που ειπώθηκε "πως για ένα κωλοτρενο να πέσει ο Μητσοτάκης;" ας παίρνουν μαθήματα.

Νομίζω ο γνωστός κυβερνητικός λαγός ήρθε ώρα να το πάρει πάνω του και να το αναφέρει κάπου δημόσια , μετά να αρχίσει ένα γαϊτανάκι από "δημοσιογραφική έρευνα" Τατιάνας -Ζηνα-Ευαγγελατου- για την κβαντική και ολιστική ιατρική, μετά να τεθεί και ερώτημα στον Ιατρικό σύλλογο (μόνο ερώτημα εννοείται, να μην παίξει πουθενά η απάντηση)

Την τελειώσαμε την τύπισσα, θα την κράζουμε στα ίσια ως Κούγκαρ που ψάχνεται για δημοσιότητα, και ας τολμήσει άλλος από τους υπόλοιπους γονείς να πάρει την θέση της, ειδικά ο άλλος ο τύπος που είναι συνήθως μαζί της που είναι πιο επιθετικός και έναν άλλο που έχασε δύο δίδυμα κορίτσια και είναι έτοιμος να ζωστει θα τους φάνε λάχανο οι λεκανατζουδες της εξουσίας.
Άβαταρ μέλους
By rafi
#860453 Χρηστάρα είσαι αηδία, ούτε ο Μητσοτάκης δεν θα προσπαθούσε τόσο, μην ξεφτιλιζεσαι άλλο, λυπήσου λίγο το αντικειμενικό προφίλ που έχεις φτιάξει τόσα χρόνια, ελεος
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#860456
GTS έγραψε:Αυτο πως σχετιζεται με την υποθεση των Τεμπων;
Χρήστος Λάππας έγραψε:Δεν σχετίζεται.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΣΗ.

ΚΑΜΙΑ.
Αγαπητέ Λάππα, η ενασχόλησή σου με τη Μαρία Καρυστιανού τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή είναι ο ορισμός του AD HOMINEM είτε το θέλεις είτε όχι...

Καθώς το θέμα με την τραγωδία στα Τέμπη είναι ΦΛΕΓΟΝ αυτή τη στιγμή και το όνομα της εμπλέκεται τόσο πολύ, όσο και να διαφωνείς με το τι πρεσβεύει επαγγελματικά (εσύ, εγώ, όποιος), αν το εκφράζεις είναι ο ορισμός της πρόκλησης του δημοσίου αισθήματος.

Ό,τι καταλάβεις...

*Θα έγραφα και άλλα για άλλες περιπτώσεις από την ανάποδη αλλά ας αφήσουμε τις στάχτες εν ειρήνη...

btw (και με την αποχώρηση του ΧΦ), μήπως να επανεξεταζόταν το άνοιγμα της "Πολιτικής" ώστε να μην ταλαιπωρείται το "Τις Οίδεν";
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#860458 Χρήστο αν είδα καλά την έχεις γράψει Καρυστινού, Καρυστηνιού...

Είναι και αυτό στα πλαίσια του παιχνιδιού της απαξίωσης;
Ούτε καν να προφέρεις-γράψεις σωστά το επίθετο της δεν μπορείς;
Είναι τόσο ψέκα, κουβελογιατρός, άφρων, το αντίθετο του σώφρονα κυρίου Σύψα, που δεν αξίζει ούτε το όνομά της να αναφέρεται σωστά;
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#860459 Edit, [admin]
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#860462
Yugo_para_siempre έγραψε:Χρήστο αν είδα καλά την έχεις γράψει Καρυστινού, Καρυστηνιού...

Είναι και αυτό στα πλαίσια του παιχνιδιού της απαξίωσης;
Ούτε καν να προφέρεις-γράψεις σωστά το επίθετο της δεν μπορείς;
Είναι τόσο ψέκα, κουβελογιατρός, άφρων, το αντίθετο του σώφρονα κυρίου Σύψα, που δεν αξίζει ούτε το όνομά της να αναφέρεται σωστά;


Είμαστε σοβαροί; Συνειδητοποιείς ότι βλέπετε δράκους παντού; Εκανα λάθος στην πληκτρολόγηση. :dizzy:

Kubiak, από ότι φαίνεται έχεις δίκιο. Τέλος από εμένα.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#860488 Εικόνα