Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#695121 Νίκο Παππά φαίνεται να έχει δρόμο το θέμα....

Εντιτ: Σχόλιο κάνω δεν εξετάζω την απόφαση...
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#695123 Αυτό που εννοούσα ειναι οτι δε χρειάζεται να μας θίξει κάτι για να εξετάσουμε αν είναι σωστό ή λάθος.

Εν προκειμένω, η τρομοκρατία στην Ελλάδα σε γενικες γραμμές δεν υπήρξε απειλητική για τον μέσο πολίτη. Δεν είχαμε τύφλα χτυπήματα, και οι μοναδικές παράπλευρες απώλειες ήταν ο Αξαρλιαν και αυτό το καημενο το μεταναστακι που του έσκασε η βόμβα στον κάδο των σκουπιδιων(και βεβαια κάνεις δεν ειχε τα ουμπαλα να αναλάβει την ευθυνη). Οπότε, ναι, ο Δριτσας είχε δίκιο, όμως είναι ουσιαστικά εντελως εκτός θέματος, γιατί κατ αντιστοιχία και εμένα το λαθρεμπόριο όπλων ή το trafficking δε με έχει ενοχλήσει ούτε κατ' ελάχιστο - τι σημαίνει όμως αυτό;

Άσχετο, ο Άκης Πάνου έκανε ο,τι εκανε όντας αρρωστος; Κάτι έχω χάσει εκεί.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#695127 Ποπολαρε δεν είναι αυτό το πρόβλημα, η ελληνική κοινωνία θα συνεχίσει να παράγει εσαεί μπάτσους και παπάδες, δεν θα μας λείψει και ένας.

Αλλά να πιάνουν κάτι περιοδοπανα στην πάνω χοάνη τους ( ποιος ξέρει γιατί όχι στην κατω, να είναι γεμάτη;) το Φαινόμενο Άκης Πάνου φανερώνει πόση σαπίλα υπάρχει ρε παιδί μου τελικά γύρω μας. Πουυ αν ζούσε ο Άκης Πάνου και τους έριχνε μία ματιά , μία μόνο, θα διαλύονταν στα εξ ων συνετέθη ( μία δωδεκάδα κυλότες ). Κατά τα άλλα κάνουν τατουάζ γιαπωνέζικα ιδεογράμματα πάνω στα πατσοκοιλια τους. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#695134
Hellenic tifosi έγραψε:Άσχετο, ο Άκης Πάνου έκανε ο,τι εκανε όντας αρρωστος; Κάτι έχω χάσει εκεί.

Έκανε ό,τι έκανε και όταν μπήκε φυλακή διαγνώστηκε με καρκίνο. Είπε οτι του έτυχε το λαχείο.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#695175 Για να ξεφύγουμε λίγο από το θέμα Κουφοντινα:

«Θετική ανταπόκριση» Μητσοτάκη για κρατική συμβολή στη μισθοδοσία του προσωπικού των Εκκλησιών

https://thepressproject.gr/thetiki-anta ... 0.facebook
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#695178
Anonymous Founder έγραψε:
dimviii έγραψε:μεχρι ποσες μερες ενας ανθρωπος αντεχει χωρις νερο?

Δεν είναι ακριβώς χωρίς νερό πάντως ο ΔΚ. Είχε (έχει;) ορό αντιβίωσης που ουσιαστικά δίνει και νερό.

Α έτσι; Τότε ο πατέρας μου έκανε απεργία δίψας δύο μήνες πριν πεθάνει. Κάτσε να το ποστάρω στα σόσιαλ.

Πάντως επειδή κάποιος το ανάφερε, έχω υπάρξει θεωρητικά στόχος της 17Ν και not cool at all.
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#695193
Corto Maltese έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:
dimviii έγραψε:μεχρι ποσες μερες ενας ανθρωπος αντεχει χωρις νερο?

Δεν είναι ακριβώς χωρίς νερό πάντως ο ΔΚ. Είχε (έχει;) ορό αντιβίωσης που ουσιαστικά δίνει και νερό.

Α έτσι; Τότε ο πατέρας μου έκανε απεργία δίψας δύο μήνες πριν πεθάνει. Κάτσε να το ποστάρω στα σόσιαλ.

Πάντως επειδή κάποιος το ανάφερε, έχω υπάρξει θεωρητικά στόχος της 17Ν και not cool at all.


Αν εννοείς εμένα, προφανως και δεν υπονοησα ούτε κατα διάνοια ότι δεν έτρεχε και τίποτα με τη 17Ν. Απλά ότι συνολικά η τρομοκρατία στην Ελλάδα ήταν αρκετά στοχευμένη και όχι με μαζικά, τύφλα χτυπήματα έτσι που να εμπεδωθεί κλίμα φόβου στους πολίτες.

Πολυ ενδιαφέρον πάντως αυτό που γράφεις, σίγουρα δε θα ήταν ευχάριστο....

Κατά τα λοιπά, ισχύει ότι όντως αδειάζει ο Κορυδαλλός;
Άβαταρ μέλους
By markvag
#695210
saxon_747 έγραψε:Για να ξεφύγουμε λίγο από το θέμα Κουφοντινα:

«Θετική ανταπόκριση» Μητσοτάκη για κρατική συμβολή στη μισθοδοσία του προσωπικού των Εκκλησιών

https://thepressproject.gr/thetiki-anta ... 0.facebook



:s_sarcastic :s_sarcastic

Πλήρωνε |λογοκρισία|.


Από αυτόν τον ΚΑΡΚΙΝΟ πότε θα γλιτώσουμε γαμώ την θεοκρατική μπανανία μου;;; :s_mad
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#695219 Θα ρώταγα πόσο χαρούμενος είσαι που τα χρήματα αυτά θα τονώσουν τη ζήτηση στην αγορά αλλά καταλαβαίνω ότι είσαι συναισθηματικά φορτισμένος (από χαρά που θα πέσουν αυτά τα χρήματα στην αγορά), οπότε θα το αφήσω για άλλη χρονική στιγμή.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#695222 Τσουβάλιασμα της πλάκας, όχι έδω, ούτε να το σκεφτείς ξανά+warn. Την επόμενη δεν θα είμαι τόσο ήπιος.[Admin]
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#695230 Και αφού το dritsa ζήτησε συγνώμη που είπε τους βάζελους ΠΕΛΑΤΕΣ κλείνοντας το μάτι στη θύρα 7, πάμε σε μια διευκρίνιση που αφορά το σύνολο του φόρουμ.

https://www.reader.gr/news/koinonia/354 ... n-ton-lene

Κούρτοβικ: Οι συγγενείς των θυμάτων του Κουφοντίνα τον υβρίζουν όταν τον λένε δολοφόνο


Μια συγνώμη την οφείλουμε όλοι (απ' όσο θυμάμαι πολλοί παρασύρθηκαν και τον χαρακτήρισαν δολοφόνο).
Άβαταρ μέλους
By g8777
#695233 Να πεις και για τον Μπαλασκα ομως. Ειναι λαικη απαιτηση.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#695234 Τι να σχολιάσω για τη χυδαιότητα του Μπαλάσκα;
Εγώ διευκρινίζω ότι πρέπει να ζητήσουμε συγνώμη όσοι τον αποκαλέσαμε δολοφόνο.
Πρώτος εγώ --> συγνώμη
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#695235
Hellenic tifosi έγραψε:Αυτό που εννοούσα ειναι οτι δε χρειάζεται να μας θίξει κάτι για να εξετάσουμε αν είναι σωστό ή λάθος.

Εν προκειμένω, η τρομοκρατία στην Ελλάδα σε γενικες γραμμές δεν υπήρξε απειλητική για τον μέσο πολίτη. Δεν είχαμε τύφλα χτυπήματα, και οι μοναδικές παράπλευρες απώλειες ήταν ο Αξαρλιαν και αυτό το καημενο το μεταναστακι που του έσκασε η βόμβα στον κάδο των σκουπιδιων(και βεβαια κάνεις δεν ειχε τα ουμπαλα να αναλάβει την ευθυνη). Οπότε, ναι, ο Δριτσας είχε δίκιο, όμως είναι ουσιαστικά εντελως εκτός θέματος, γιατί κατ αντιστοιχία και εμένα το λαθρεμπόριο όπλων ή το trafficking δε με έχει ενοχλήσει ούτε κατ' ελάχιστο - τι σημαίνει όμως αυτό;

Άσχετο, ο Άκης Πάνου έκανε ο,τι εκανε όντας αρρωστος; Κάτι έχω χάσει εκεί.

κατα τυχη δεν υπηρξε απειλητικη θες να πεις μονο η φαταχ καταφερε ενα σοβαρο πληγμα στην ελλαδα