Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#693421 Την ειχα δει και αυτη Νικο,αλλα δεν την εβρισκα να τη βαλω μαζι με τις αλλες.Εμετος...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#693423 Σταματηστε πγια. Κακο ειναι που εψαχνε εναν εμπειρο πιανιστα για την παρασταση? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#693424 Οπως συνηθιζεται σε αυτες τις περιπτωσεις, να του ευχηθουμε γρηγορη φυλακιση στην καταλληλη πτερυγα, με την καταλληλη περιποιηση...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#693427
kovathe έγραψε:Οπως συνηθιζεται σε αυτες τις περιπτωσεις, να του ευχηθουμε γρηγορη φυλακιση στην καταλληλη πτερυγα, με την καταλληλη περιποιηση...


Ετσι :s_yes

Ουτε να ξανακουσω τιποτα ατακες σε στυλ "να τον αυτοκτονησουνε στη φυλακη" :rtfm:

Να ζησει ο ανθρωπος, να τον χαρει ο περιγυρος του :s_yes
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#693433 Ο ρεντμονστερ μπορεί να βλέπει το σήμα του ΟΚ

Ποιος ξέρει
Άβαταρ μέλους
By g8777
#693434 Εγώ Ντριφτερ ξέρω ότι έχει κοντά εικοσαετία που ο Λιγνάδης μαχαιρώθηκε από τον πατέρα παιδιού και η υπόθεση εξατμίστηκε. Οπότε ΓΝΏΡΙΖΑΝ. Και όποιος δεν γνώριζε πολύ απλά θα μπορούσε να ρωτήσει την Ελληνική αστυνομία. Αλλά όταν έχεις από πίσω σου ΤΗΝ ΕΛΊΤ να σε θρέφει και να σε προωθεί (για ποιόν λόγο άραγε; :whistlink: ) ολοι κάνουν μωκο. Η δικαιοσύνη είναι για την πλεμπα.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#693436
red_monster έγραψε:

Δεν υπάρχει κανένα χαχουχα. Υπάρχουν τρεις φωτογραφίες που μόνο ψεκασμένοι μπορούν να τις ανάγουν σε παιδεραστία.-

Τα αδικήματα που κατηγορείτε είναι βαρύτατα και δεν αποτελεί ούτε ελαφρυντικό ούτε επιβαρυντικό στοιχείο ότι φόραγε κάλτσες με τον Ντόναλντ. Υπάρχουν τόσα στοιχεία που λέγεται ότι υπάρχουν, ας μην πετάμε το τόπι στην στρατόσφαιρα.


Έχουν υπάρξει συλλήψεις, καταδίκες και φυσικά έπεσε πολύ ξυλο επειδή κάποιος είχε στη τσάντα του ένα άδειο μπουκάλι Άμστελ, φορούσε λάθος χρώμα παπούτσια ή απλά έτυχε να περπατάει σε λάθος δρόμο, τη λάθος στιγμή.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#693440
g8777 έγραψε:Εγώ Ντριφτερ ξέρω ότι έχει κοντά εικοσαετία που ο Λιγνάδης μαχαιρώθηκε από τον πατέρα παιδιού και η υπόθεση εξατμίστηκε. Οπότε ΓΝΏΡΙΖΑΝ. Και όποιος δεν γνώριζε πολύ απλά θα μπορούσε να ρωτήσει την Ελληνική αστυνομία. Αλλά όταν έχεις από πίσω σου ΤΗΝ ΕΛΊΤ να σε θρέφει και να σε προωθεί (για ποιόν λόγο άραγε; :whistlink: ) ολοι κάνουν μωκο. Η δικαιοσύνη είναι για την πλεμπα.


Γνωστός συνταγματολόγος ειδικεύεται στο σημείο βρασμού :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By sargus
#693446 Λοιπόν κύριοι, όπως έγραψα και τις προάλλες, αυτό το νήμα είναι εξαιρετικό!
Μου έχει ανοίξει τα μάτια σε πολλά πράγματα που δεν τα γνώριζα και επίσης είναι πολύ καλή πηγή πληροφόρησης για τα σημερινά δρώμενα. Πραγματικά, βλέπω τη δύναμη του ιντερνετ σε νήματα όπως αυτό!
ΑΛΛΑ,
έχει μαυρίσει η ψυχή μου τις τελευταίες ημέρες που ανοίγουν (ξανά) τα μάτια μου σχετικά με το σκ@τόκοσμο που έχουμε φτιάξει. Έχω μια πολύ άσχημη διάθεση και επίσης αντιλαμβάνομαι ξανά πόσο "μικρός" είμαι σα μέσος πολίτης. Σαν πατέρας επίσης, σκέφτομαι ότι αν ο μη γένοιτω συμβεί κάτι σε δικούς μου ανθρώπους, δεν ξέρω τι θα κάνω.
Δεν οδηγεί πιστεύω πουθενά να μαθαίνω (μιλάω για εμένα μόνο) όλες αυτές τις βρωμιές, αφού δύσκολα (μάλλον απίθανα) θα αλλάξει κάτι. Οπότε μάλλον θα αποτραβηχτώ ξανά στην αποχαύνωση μου (ταινίες, σειρές*) και θα ενημερώνομαι μόνο επιδερμικά για τα τεκταινόμενα (ποιος κυβερνάει, πήρε τελικά ο Τούρκος κανένα νησί κτλ.). Έτσι θα συνεχίσω να ζω την ίδια ζωή απλά θα είμαι πιο χαρούμενος μέσα στην ευτυχισμένη άγνοια μου.
*σκέφτομαι επίσης τελευταία να κατέβω και άλλο λεβελ και να αποκτήσω για πρώτη φορά στη ζωή μου μια παιχνιδομηχανή (π.χ. PS5)!
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#693453 Όταν λες «σκατο κόσμο που έχουμε φτιάξει» εννοείς τα τελευταία 200k χρόνια; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#693462
saxon_747 έγραψε:
popolaros έγραψε:Εικόνα


https://www.in.gr/2021/02/21/apopsi/apo ... is-aleksi/


μια μηνυσαρα στο In.gr και σε ολη την ΣΑΠΙΛΑ, χρειαζεται και με το παραπανω.

ΞΕΦΤΙΛΕΣ


Προς διευκρίνιση: Η φωτογραφία είναι προϊόν μοντάζ. Αλλά θα μπορούσε κάλλιστα να είναι αληθινή, όπως αληθινές είναι άλλες με τον πρώην ή τον νυν πρωθυπουργό και χιλιάδες πρόσωπα από όλους τους χώρους.


Υστερόγραφο: Και τώρα που τα Ορκ του διαδικτύου θα αναλάβουν την αναπαραγωγή χωρίς τη διευκρίνιση τι θα κάνεις Αλέξη; Θα συνεχίσεις την τακτική του Μακελειού;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#693463 Εκτός από βοθρατζης είναι και θρασύς ο Χαραλαμπόπουλος. Κουνάει και το δάχτυλο για "ορθή" δημοσιογραφία την ίδια στιγμή που επιβάλλει στο ασυνείδητο την σύνδεση Τσίπρα με παιδεραστία (μέσω τίτλου και μέσω εικόνας, το γνωρίζει πολύ καλά τί δυναμική γεννάει μια φωτό) αφενος6, αφετέρου βγαίνει και από πάνω προκαταλαμβανοντας τις εύλογες αντιδράσεις ως " κραυγές ορκ του διαδικτύου". Έλα όμως που δεν βρέχει Λεφτερη.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#693465 Εγώ βλέπω (παραπάνω) πως έχει και ο Λευτέρης το κοινό του. Μην είσαι τόσο κάθετος, κανείς δεν χάνεται.