Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#706264 Απελπισία μλκ μου.
Μεσαίωνας. Καμια ελπίδα

< >
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#706268
Serf έγραψε:Με 66% κακό μάτι, όλα τα άλλα είναι πταίσματα...

< Note >


Φίλος (τότε ήταν <30) με τον οποίο είμαστε έξω για καφέ παίρνει τηλ τη μάνα του στο χωριό να δει εάν τον έχουν ματιάσει
Τηλεφωνάει 10 λεπτά αργότερα η μάνα του και την ρωτάει "Τόσο πολύ ε?"

τι να πω γτκμ
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#706269 Η συμμετοχή των νέοι σ' αυτούς τους τραγελαφικούς τομείς είναι ιδιαιτέρως μησεταγά.

Άπειρες τύπισσες να σου λένε κλασικό ταυράκι, άπειροι γιόκες ματιασμένοι (τα νεφρά μας ρε), κοκ.

Καμία ελπίδα, κανένα μέλλον.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#706272 Τελευταία γνωριμία που έκανα με νέτο, άρχισε να μου μιλάει για ζώδια κλπ κλπ, σχολιάζει συνέχεια σε σελίδες ζωδίων στο φουμπου και άλλα τέτοια όμορφα.
Όταν της είπα ότι έκλεισα ραντεβουδαρα για εμβολιο, Μ είπε "απαπα δεν θα πάω να το κάνω, το φοβάμαι. Και ο πατέρας μου, δεν θα πάει."

Εκπαιδευτικός, 31 ετών....

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#706274 Έχει μαλλιάσει το πληχτρολόγιό μου να σου λέω να μπακουρίσεις, εσύ εκεί.

Θελέστακαιπαθέστα. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#706275
Focusman91 έγραψε:Τελευταία γνωριμία που έκανα με νέτο, άρχισε να μου μιλάει για ζώδια κλπ κλπ, σχολιάζει συνέχεια σε σελίδες ζωδίων στο φουμπου και άλλα τέτοια όμορφα.
Όταν της είπα ότι έκλεισα ραντεβουδαρα για εμβολιο, Μ είπε "απαπα δεν θα πάω να το κάνω, το φοβάμαι. Και ο πατέρας μου, δεν θα πάει."

Εκπαιδευτικός, 31 ετών....

< Note 8 >


Οι εκπαιδευτικοί πρέπει να είναι από τις top κατηγορίες επαγγελμάτων που είναι αρνητές. Κι εγώ έχω 2-3 περιπτώσεις τέτοιων.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#706280 https://delphiforum.gr/events/annual-co ... c-forum-vi

https://delphiforum.gr/speakers/95

Εικόνα



Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#706281 Από τα καλύτερα παρεακια εκεί έξω.
Εεπ τον Αλικακο δεν τον βλέπω και πολύ σιγουρακι, παίξτε κάνα 100ευρω πάνω του για αποχώρηση από την Φάρμα. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By italakias
#706289 Καλα πολυ μπουφος αυτος και μονο που βγαζει ψευτη τον πρωθυπουργο.
Που πας ρε καραμητροοοοοοο.
Οταν λεει ο πρωθυπουργος οτι 3μυρια εχουν κανει την 1η ή 2η δοση δεν εννοει οτι 3 εχουν κανει και τις δυο δοσεις.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#706291 Από τη στιγμή που τα χορηγηθέντα μονοδοσικά είναι ελάχιστα, είναι προφανές ότι οι δόσεις δεν ισούνται με πολίτες.

Απλό είναι, και μάλιστα πάτησε διπλή μπανανόφλουδα γιατί όντως η διαδικασία εμβολιασμού έχει οργανωθεί καλά.
Άβαταρ μέλους
By italakias
#706292
diplomat έγραψε:Από τη στιγμή που τα χορηγηθέντα μονοδοσικά είναι ελάχιστα, είναι προφανές ότι οι δόσεις δεν ισούνται με πολίτες ιταλάκια.

Απλό είναι, και μάλιστα πάτησε διπλή μπανανόφλουδα γιατί όντως η διαδικασία εμβολιασμού έχει οργανωθεί καλά.

Επειδη εχεις ξεφυγει και κρινεις ή χλευασεις οποιον βρεις μπροστα σου με ελαφροτητα εδω κι εκει,θα σε συμβουλευα να συγκεντρωθεις λιγακι.

Στο λινκ φαινεται ξεκαθαρα τι ηθελε να πει ο πρωθυπουργος.
https://emvolio.gov.gr/
Ειπε οτι 3εκ εχουν κανει την 1η ή την 2ή δοση.
Δεν ειπε οτι 3εκ εχουν κανει και τις δυο δοσεις.


Την μπανανοφλουδα λοιπον την πατησε αυτος απτα hoaxes .
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#706294 Η φασουλα είναι textbook χωασμα.

Και αφού 'τα χωνουν'® στον σιχαμενο παίρνουν καλή τζούρα από λετζιτ.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#706321
italakias έγραψε:Ειπε οτι 3εκ εχουν κανει την 1η ή την 2ή δοση.

και είναι λάθος.
Το σωστό είναι 2,1εκ έχουν κάνει 1η ή την 2ή δοση.
Δεν έχουν εμβολιαστεί 3εκ πολίτες , έχουν εμβολιαστεί 2,1εκ με μια ή και δύο δόσεις.
Κάποιοι ΙΔΙΟΙ πολίτες έχουν κάνει και τα 2 εμβόλια . (1x2)
Έπρεπε να μιλήσει για 3εκ εμβολιασμούς. οτι έχουν γίνει 3εκ εμβολιασμοί.