Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#585799
markvag έγραψε:Ένας Τζήμερος ξανά θα σώσει τον κόσμο




Εσεις συνεχυστε να αγναντευετε τα γελαδια του Καμπαλα :s_roses

Μαρκais, μπεντ δε νι και θα σε οδηγησω στην Γη οπου ρεει το Γαλα και το Μελι και αλλα υγρα. :s_yes


ΜΠΕΝΤ ΕΙΠΑ :x
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#585801 α κι εμένα μου έστελνε φίλη μου σέλφι μέσα από το παραβάν με ψηφοδέλτιο τζήμερου και καρδούλες

μάλλον έχει αυτό που θέλουν οι γυναίκες
Άβαταρ μέλους
By g8777
#585804 Εμενα μου εστειλε ο Γκαρλαντ.

Εικόνα


:yahoo: :yahoo: :yahoo:


Γκαρλαντ. Δεμαδερφακιεστ φακερ οφ ολ μαδαφακερζ (οπως dstou). :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#585808
QsisVTS έγραψε:α κι εμένα μου έστελνε φίλη μου σέλφι μέσα από το παραβάν με ψηφοδέλτιο τζήμερου και καρδούλες

μάλλον έχει αυτό που θέλουν οι γυναίκες


0.7% πήρε ρε, τί να χει αυτό που θέλουν αι γυναίκαι. :s_laughat

Πραγματικά μου κάνει εντύπωση πώς και δεν ενσωματώνεται στη νουδού (ειδικά τώρα που μπαίνουν και οι μπάμπηδες).
Ας δεχθούμε ότι η νουδού είναι κάπως πιο αριστερή ( :svivhaha: ) από τον ίδιο, δε μπορεί να κάνει μια εκπτωσούλα μπας και δει εκλογική χαρά; :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#585809 Ποιος ο λόγος

α) η ΝΔ να κανει προεκλογικα προσφορα στον Τζημερο του 0,7% και δεδομενου της ιδιοσυγκρασιας και των γραφομενων του;



------------------------->

:s_whiteflag


β) ο Thanos (φτηνο, τελειωσε ο καφες γτχμ) να αποδεχθει να περασει εργομετρικο απο την ΝΔουλα;

Ντιπ λοματ μπεντ δε νι και στα συγχωρω ολα, ακομα και το Pink Bubbles Go Ape :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#585813
diplomat έγραψε:
QsisVTS έγραψε:α κι εμένα μου έστελνε φίλη μου σέλφι μέσα από το παραβάν με ψηφοδέλτιο τζήμερου και καρδούλες

μάλλον έχει αυτό που θέλουν οι γυναίκες


0.7% πήρε ρε, τί να χει αυτό που θέλουν αι γυναίκαι. :s_laughat

Πραγματικά μου κάνει εντύπωση πώς και δεν ενσωματώνεται στη νουδού (ειδικά τώρα που μπαίνουν και οι μπάμπηδες).
Ας δεχθούμε ότι η νουδού είναι κάπως πιο αριστερή ( :svivhaha: ) από τον ίδιο, δε μπορεί να κάνει μια εκπτωσούλα μπας και δει εκλογική χαρά; :lol:

το θέμα δεν είναι η ποσότητα, αλλά η πχοιότητα :shifty:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#585814 Με έχει πιάσει νευρικό με τα υπερποστίνια του θέηνος που ανήρτησε o τζι. :s_rofl :s_rofl :s_rofl

Χαχαχούχα aside, κι εγώ πιστεύω ότι ο σημαντικότερος λόγος που δεγκολλάει το συνοικέσιο επαφίεται στο ότι ο θέηνος μάλλον θα διώξει κόσμο παρά θα φέρει.
Απλώς τώρα είναι περίοδος poloσης ( :shifty: ) και ο περίγυρος στη δημιουργία γκζανά σίγουρα θα προτείνει συμπόρευση in the vain του 2ου ποστινίου (νουδού vs υπόκοσμοθ).

To σίγουρο είναι ότι δε θα βαρεθούμε.

#sovaridimiurghiaksana #babis #fullcircle #diavatiriostadontia
Άβαταρ μέλους
By g8777
#585816 Εκει στο "σταλινοσουργελα" θυμηθηκα τα Σαββατα το μεσημερι με φρεσκο Δικεφαλο παραμασχαλα και ΜΕΛΕΤΗ Φαιδωνα (ακα Φριξο) . :s_cry

Σκουπισα δακρυα και ΟΡΓΙΣΤΙΚΑ με τα γατια στυλ Τζουνιορα. :x
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#585819
diplomat έγραψε:Με έχει πιάσει νευρικό με τα υπερποστίνια του θέηνος που ανήρτησε o τζι. :s_rofl :s_rofl :s_rofl

Χαχαχούχα aside, κι εγώ πιστεύω ότι ο σημαντικότερος λόγος που δεγκολλάει το συνοικέσιο επαφίεται στο ότι ο θέηνος μάλλον θα διώξει κόσμο παρά θα φέρει.
Απλώς τώρα είναι περίοδος poloσης ( :shifty: ) και ο περίγυρος στη δημιουργία γκζανά σίγουρα θα προτείνει συμπόρευση in the vain του 2ου ποστινίου (νουδού vs υπόκοσμοθ).

To σίγουρο είναι ότι δε θα βαρεθούμε.

#sovaridimiurghiaksana #babis #fullcircle #diavatiriostadontia


ψήφους θα έφερνε νομίζω, αλλά ο τύπος παραείναι ανεξέλεγχτος θα λέει όλη την ώρα τα δικά του και δεν θα μπορούν να τον μαζέψουν

επίσης το βρίσκω αρκετά πιθανό να μην θέλει κι αυτός να πάει μαζί τους

αν όντως τον ένοιαζε να εκλεγεί θα το έπαιζε πολύ πιο διπλωματικά, αλλά δε μπορεί να κρατηθεί και να μην πει αυτό που σκέφτεται και δεν πιστεύω ότι θα το έκανε για το βουλευτιλίκι :hmmm:

δηλαδή για κάποιους ανθρώπους αυτό που τους τρώει μέσα τους και θελουν να το βγάλουν έξω (σωστό λάθος δεν έχει σημασία) είναι πιο σημαντικό από την "κοινή λογική"
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#585831
g8777 έγραψε:Εμενα μου εστειλε ο Γκαρλαντ.

Εικόνα

:yahoo: :yahoo: :yahoo:

:inlove: :inlove:

Τείνω να προσυπογράψω Κιούση, απλά θα έφερνε ψίχουλα διότι ο άνθρωπος είναι ο ορισμός του "δίχως κέρδος κέρατα", συν ότι οι μουτζαχεντίν ψηφοφόροι του θα ψιλοξενέρωναν με τη ΝΔ οπότε κάποιοι δε θα του την έριχναν(την ψήφο).
Ειδικά με την προεκλογική διαφήμιση που τερμάτισε τον Βελοπουλισμό, μαρκάρισε τον εαυτό του ως ραδιενεργό υλικό - keep away.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#585841 έχουμε λινκ της διαφήμισης; μου χρειάζεται λίγο χαμόγελο αυτή τη στιγμή.. :help:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#585843 Γιώργο μόνο που προηγήθηκα του Γιώργου 2 ποστ νωρίτερα.
Έχε χάρη Γιώργο που φυλάω τα καλά για Τζούνιορα και τις ΚΑΤΙΝΙΕΣ του ενόψει ΤσουΛου,θα την γλυτώσεις με αγριοματιά αυτή τη φορά.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#585850 Σε ηλικία 86 ετών πέθανε την Πέμπτη ένας από τους σημαντικούς ανθρώπους του λαϊκού τραγουδιού, ο σπουδαίος συνθέτης, τραγουδιστής και δεξιοτέχνης της κιθάρας, Αντώνης Ρεπάνης.
https://www.efsyn.gr/efsyn-city/moysika ... 8oF5uGM5aU

Άβαταρ μέλους
By markvag
#585854
g8777 έγραψε:
markvag έγραψε:Ένας Τζήμερος ξανά θα σώσει τον κόσμο




Εσεις συνεχυστε να αγναντευετε τα γελαδια του Καμπαλα :s_roses

Μαρκais, μπεντ δε νι και θα σε οδηγησω στην Γη οπου ρεει το Γαλα και το Μελι και αλλα υγρα. :s_yes


ΜΠΕΝΤ ΕΙΠΑ :x



Ακούω και υπακούω


Εικόνα

Ο διπλανός είναι ο διάκος, έχει ψηθεί και αυτός, στις επόμενες εκλογές είναι μεταξύ Τζήμερου και Ψινάκη! :inlove:







diplomat έγραψε:Απλώς τώρα είναι περίοδος poloσης ( :shifty: )


Έχει ήδη αρχίσει η περίδος T-Crossοσης! :rtfm: :s_yes

Οπότε καλά πάμε. :s_yes

Φήμες ότι ο belgarion έχει κλέψει το polo του g και το έχει κλειδώσει στον στάβλο του παππού του, περιμένοντας να πάρει αξία ως modern classic ελέγχονται ως ανακριβείς. :hmmm:

Εξάλλου, το αυτοκίνητο έχει AI με υψηλό βαθμό IQ και σε περίπτωση που χρειαστεί είναι μόνο του και αισθάνεται μοναξιά κάνει σήμα ζητώντας παρέα! :s_yes

Εικόνα

Εκτός κι αν έχουν μπει τίποτα χάκορζ στο λογισμικό :omg: