Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#543050 Ανοιγω αυτό το θεμα, για διαφορες συμβουλες σε πραγματα που θελουμε να αγοράσουμε - πουλήσουμε.

Αν είναι περριτο και το καλυπτουν αλλα υπαρχοντα θεματα μπορει να το μεταφερει καποιος μοντ εκει.

Θα θελα να ρωτησω μια MSI TITAN X 12gb χωρις εγγυηση πλεον. Αγορασμενη από ελληνικο μαγαζι.
Ποσο πιστευετε ότι πιανει αυτόν τον καιρο?

https://www.msi.com/Graphics-card/NTITAN-X-12GD5.html

Ευχαριστω
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#543052 +/- 600 πάνε αυτές

πές μου τώρα ότι θα πας να πάρεις 2080 :dizzy:

επίσης θέλω να μου πεις πόσα games παίζεις το χρόνο και ποιο είναι το πιο βαρύ game που έπαιξες φέτος
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#543058 Τον τελευταιο καιρο δεν παιζω καθολου γιατι ημασταν σε φαση μετακομισης δωματιου μου στο σαλονι.

Για τα χριστουγεννα σκέφτομαι την κινηση.
Από παιχνίδια ξερεις βρε συ.
Racing only
f12018 assetto,rfactor κλπ

Τα 600 είναι υπερβολικα νομιζω.
Σκεφτομουν καπου 350-400
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#543060 μήπως να την κρατήσεις μέχρι να καεί τότε;

άμα τη βγάλεις 400 μη σου πω και 500 πιθανώς να την πουλήσεις σε μια μέρα

άμα είναι 300κάτι θα έμπαινα στον πειρασμό να στην πάρω εγώ :lol: (αλλά δεν έχω λεφτά για πέταμα αυτή τη περίοδο .. )
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#543061 Μου αρεσει η αισιοδοξια σου. Αλλα από τι θυμαμαι 1070 την παει μπαλα την titan...
Βεβαια εχει Ραμ μπολικη.

Τεσπα θα δουμε. Αν την παρεις εσυ θα σου κανω δοσεις
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#543062 όχι φίλε, το έχω ρίξει σε αιματηρή οικονομία, σκέψου κυκλοφορώ χωρίς λεφτά πλέον για να μην χαλάω

θέλω να τη βγάζω με κάτω από 100€ τη βδομάδα για μερικούς μήνες
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#543071 αρχικά θέλω να μην μείνω απένταρος :vava: αλλά ναι τώρα είναι μια καλή εποχή για οικονομία που έχει και η γυναίκα δουλειά
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#543074 on topic

Τόσα δίνω πόσα θες

Άβαταρ μέλους
By cabala10
#543085 αμα την κοιτας μονο για παιχνιδια ναι αν την κοιτας για αυτο που ηταν ενα τερατακι compute τοτε οχι κανα 800ρι θα πιασει αμα προλαβεις την πουλησεις φετος πριν βγει η νεα titan
Άβαταρ μέλους
By soch
#567077 Δεν βρήκα καταλληλότερο τοπικό, οπότε ποστάρω εδώ.
Επικοινώνησε μαζί μου (μέσω email) για να αγοράσει τη μηχανή αμερικάνος που είδε την αγγελία μέσω ΧΕ. Μου ζητάει να πληρώσει μέσω PayPal και στη συνέχεια να του δώσω τα στοιχεία ώστε να επικοινωνήσει μαζί μου μεταφορική για την αποστολή.
Του έγραψα πως θα πρέπει να καταβάλει τα χρήματα σε τραπεζικό λογαριασμό, να συμπληρώσει τη σχετική υπεύθυνη δήλωση κ.λπ.
Πολύ περίεργη φάση. Να το θεωρήσω scam και να μην ασχοληθώ περαιτέρω;
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#567080
soch έγραψε:Δεν βρήκα καταλληλότερο τοπικό, οπότε ποστάρω εδώ.
Επικοινώνησε μαζί μου (μέσω email) για να αγοράσει τη μηχανή αμερικάνος που είδε την αγγελία μέσω ΧΕ. Μου ζητάει να πληρώσει μέσω PayPal και στη συνέχεια να του δώσω τα στοιχεία ώστε να επικοινωνήσει μαζί μου μεταφορική για την αποστολή.
Του έγραψα πως θα πρέπει να καταβάλει τα χρήματα σε τραπεζικό λογαριασμό, να συμπληρώσει τη σχετική υπεύθυνη δήλωση κ.λπ.
Πολύ περίεργη φάση. Να το θεωρήσω scam και να μην ασχοληθώ περαιτέρω;



Scam. Μείνε μακρυά.



< >
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#567083 ναι κλασσικά τη 2η 3η μέρα μετά την ανάρτηση έρχεται ειδοποίηση στο μέηλ για εκδήλωση ενδιαφέροντος