Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#538764
Scotch έγραψε:Είμαι φαν του φθινοπωρινού καιρού, όχι της καταστροφής :s_dunno :(

Από Αττική πάντως πέρασε και δεν ακούμπησε. Η βροχή που είχε ρίξει ένα απόγευμα τέλος Ιουλίου, ήταν 5 φορές πιο έντονο από τη βροχούλα που έχει ρίξει αυτές τις μέρες στην περιοχή. Θα μπορούσε κάλλιστα να ήταν εκείνος ο Ζορμπάς.

εχει ριξει αρκετο νερο αυτες τις 3 μερες στην αττικη στα β.π πχ εχει ριξει 110mm μονο σημερα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#538778 στο Καματερο βρεχει 2 μερες ασταματητα.Τωρα ριχνει δυνατα. :x
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#538782 Δεν καταλαβαίνω την ανάγκη να βρίζουμε χωρίς λόγο και αιτία, μήπως έτσι δείχνουμε πιο έξυπνοι, πονηροί, ενημερωμένοι ? Μήπως έχει κατέβει πολύ χαμηλά το επίπεδο ? λέω εγώ ώρα ! Μάλλον η κατρακύλα της κυβέςρνησης παρασύρει και τους οπαδούς της σε αντίστοιχη πορεία.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#538788 Αν εννοεις αυτο που εβαλα εγω, τι σχεση εχει με την κυβερνηση και τους οπαδους της; :dizzy:
Ενα χιουμοριστικο κειμενο ηταν!
(Ισως η μονη παραλειψη ηταν που δεν επισημανα οτι δεν πρεπει να το διαβασουν αρσακειαδες και κοκκινισουν) :shifty:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#538796
21 quadra έγραψε:Δεν καταλαβαίνω την ανάγκη να βρίζουμε χωρίς λόγο και αιτία, μήπως έτσι δείχνουμε πιο έξυπνοι, πονηροί, ενημερωμένοι ? Μήπως έχει κατέβει πολύ χαμηλά το επίπεδο ? λέω εγώ ώρα ! Μάλλον η κατρακύλα της κυβέςρνησης παρασύρει και τους οπαδούς της σε αντίστοιχη πορεία.

να βρισουμε οσους καθοντουσαν και ελεγαν πως δεν θα ειναι τιποτα το συστημα και πως θα περασει χωρις προβλημα...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#538800 Cabala αυριο πεταμε για Μυτιληνη?
δεν θελω βεβιασμενες απαντησεις,παρε το χρονο σου,μελετησε τα μοντελα σου.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#538835 Μουλιασαμε ρε γμτ. Μας εκλεισε μεσα ολο το πσκ.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#538842
xenos έγραψε:Μουλιασαμε ρε γμτ. Μας εκλεισε μεσα ολο το πσκ.


Από ζάχαρη είσαι φτιαγμένος; Υαλοκαθαριστήρες δεν σου βάλανε οι Γερμανοί στην BMW? :lol:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#538844
dimviii έγραψε:Cabala αυριο πεταμε για Μυτιληνη?
δεν θελω βεβιασμενες απαντησεις,παρε το χρονο σου,μελετησε τα μοντελα σου.

http://meteocentre.com/analysis/map-sur ... e=standard

αυτη την στιγμη το χαμηλο βρισκεται κεντρικο αιγαιο και φορτωνει σαφως και θα φαει νερα τωρα το κατα ποσο θα ειναι πολλα η οχι δεν ξερει κανεις..

https://www.skylinewebcams.com/el/webca ... lyvos.html
Άβαταρ μέλους
By elteo
#538907
REALZEUS έγραψε:
xenos έγραψε:Μουλιασαμε ρε γμτ. Μας εκλεισε μεσα ολο το πσκ.


Από ζάχαρη είσαι φτιαγμένος; Υαλοκαθαριστήρες δεν σου βάλανε οι Γερμανοί στην BMW? :lol:

Έχει και ducatti.....
Άβαταρ μέλους
By xenos
#538913 Που να παω ρε συ με τοση βροχη;
Καλα το ντουκατι ουτε καν σαν ιδεα.