Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#536119 Εξαιρούνται οι φάσεις που κουβαλάω φαμίλια εννοείται και οταν εχω κάνει ταξίδι 8 9 ωρες κ θέλω ησυχία.

Διαφορετικά, κάψα και έρωτας :inlove: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Morx
#536121
kubiak έγραψε:AC παίζει στο αυτοκίνητο και το χειμώνα...
Πολύ σπάνια καλοριφέρ, πάρα πολύ...


Για ποιο λογο το "καλοριφερ" το χειμωνα ειναι No-go ? :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#536164
edmond έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Όλα σχεδόν τα καιρικά γκρουπάκια στο fb (τουλάχιστον τα 2-3 μεγάλα) γεμάτα από τέτοιους είναι. :lol:

Άραγε υπάρχουν ανάλογοι φαν της ζέστης; Λιοπύρι, 42+ ξερωγω;


Το καλοκαίρι θέλω 175 βαθμούς υπό σκιά! :twisted: AC πάντα στο αμάξι (και με 20 βαθμούς στον ήλιο, ιδίως με το μαύρο... :vava: , επιπλέον δεν αντέχω οδήγηση με ανοιχτά παράθυρα με ταχύτητες πάνω από 70-80χαω), αλλά εκτός δεν αγχώνομαι ιδιαίτερα... Πχ φέτος στο σπίτι δεν άναψε ποτέ, πέρισυ 3-4 μέρες μόνο. Ελλάδα είμαστε, όχι Νορβηγία! :rtfm: :twisted:

Να πονάτε! :twisted:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#536281 Και εγώ θα ήθελα να έχουμε ένα μόνιμο καλοκαίρι. Άντε εκτός του 3μήνου να έπεφτε μέχρι τπτ 25 βαθμούς. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#536326
xenos έγραψε:Και εγώ θα ήθελα να έχουμε ένα μόνιμο καλοκαίρι. Άντε εκτός του 3μήνου να έπεφτε μέχρι τπτ 25 βαθμούς. :inlove:


Το ιδανικό για μένα όλος ο χρόνος να παίζει μεταξύ 25 - 35. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#536365
Το ιδανικό για μένα όλος ο χρόνος να παίζει μεταξύ 15 - 25. :inlove:

Πιο κάτω να το δεχτώ, πιο πάνω εντελώς ανούσιο και ενοχλητικό.
Α, κι αν γίνεται μία αναλογία 1/3 ηλιοφάνεια/συννεφιά. Ευχαριστώ


< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#536369 Εμενα μου αρεσει το 7- 38 που συνηθως εχει ολο τον χρονο στην Αθηνα και διασκεδαζω σφοδρα με τις καιρικες σας προτιμησεις ( λες και θα γινουν ποτε ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: