Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#510402 Χαϊδάρι που είμαστε ακόμη, έριξε ψιλόβροχο. Και είμαστε με την μηχανή!
Ευτυχώς δεν φαίνεται να έχει συνέχεια,, μόνο και μόνο για να την σπάσει σε μένα που είπα να κάνω μια βόλτα μετά από τόσο καιρό!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#510405
Deleted User 1 έγραψε:Εγω παντως κοιμηθηκα με ερκοντισιο χθες και σημερα το ανοιξα λιγακι γιατι ενιωθα μια δυσφορια μετα το γιουβετσι. :shifty:

< >


μια απο τα ιδια.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#510440 Τα παιδιά έκαναν και μπανάκι σήμερα, λίγο έξω από το Λαύριο (@ κατασκήνωση "ξένοιαστο μελίσσι", για όσους γνωρίζουν). Βάλσαμο η συννεφιά καθ' όλη τη διάρκεια της παραμονής μας στην παραλία. Δυο μηνάκια έμειναν μέχρι τη Σκωτία... βάστα καιρούλη μου

< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#510514
dimik έγραψε:Mόλις γύρισα από παραλία, μας έκαψε όλο το ΣΚ, χθες μετρήθηκε η ψηλότερη θερμοκρασία της χρονιάς στην Λεμεσό, 40 βαθμοί και ακόμα είναι Μάης :dizzy:
....40;;;;;; μπαναια μου.....
Μακριά από μας
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#510530
taxidiwtis έγραψε:Πουντα ζέζα λέγεται. Είχα πάει ξεγνοιαστο μέλισσι τον Αύγουστο(τριτη περίοδος) του 1998!
Μια χαρά! Καλές αναμνήσεις;
Κι εγώ κάπου εκεί κοντά είχα πάει κατασκήνωση πρώτη φορά, λίιιγο πιο παλιά...

< >
Άβαταρ μέλους
By taxidiwtis
#510992
Scotch έγραψε:
taxidiwtis έγραψε:Πουντα ζέζα λέγεται. Είχα πάει ξεγνοιαστο μέλισσι τον Αύγουστο(τριτη περίοδος) του 1998!
Μια χαρά! Καλές αναμνήσεις;
Κι εγώ κάπου εκεί κοντά είχα πάει κατασκήνωση πρώτη φορά, λίιιγο πιο παλιά...

< >


Γενικά καλες αναμνήσεις , παιχνίδι ,ανεμελιά :oops:
Πηγαίναμε και σε μια μικρότερη παραλία πιο περα . Στο τέλος του δρομου(στην Πούντα Ζέζα και έχοντας τη θάλλασα αριστερά) φτάναμε σε
μια μπάρα (ιδιωτικός χώρος -εξωχικά κάποιου συνετερισμού) , στα δεξια υπήρχε δρόμος που ανεβαινε το λοφάκι , περίπου 200 μέτρα μήκος . Υστερα περνώντας μέσα (οι πονηροί δεν είχαν αφησει εμφανή δρόμο) απο τα εξωχικά φτάναμε σε ένα μικρό όρμο με πεντακάθαρα νερά και βράχια παραπλεύρως που παρείχαν ίσκιο το μεσημέρι ..

εδω
https://goo.gl/maps/NLxhe6zPQwr
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#518698
diplomat έγραψε:Στα βπ πάντως έριξε δεκαπεντάλεπτη βροχή.

Καλοκαίρι σου λέει.

Μετά από ένα διάλειμμα που κρυφοκοίταξε ο ήλιος, συνεχίζει να ρίχνει καλά και με μπόλικα μπουμπουνίδια.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#518700 μετα απο πολλα μπουμπουνητα,αρχισε να ψιχαλιζει και Καματερο.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#518710 Μλκ μου τι έριξε πάλι .... Έτυχε να έχω παραγγείλει την ώρα εκείνη και το delivery έκανε παράδοση με jet ski.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#518711 Που ρε;
Καντιλια που θα σου κατεβασε!