Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#47832 Oί προβλέψεις το τελευταιο καιρο είναι λίγο για τα πανυγηρια ή είναι η ιδέα μου?
Ολο ακραία καιρικά φαινόμενα προβλέπουν και δε γίνετε τίποτα :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By IKE
#47882 Όχι, γιατί να είναι ακραίο?
Άβαταρ μέλους
By leonp
#49731 Έχουν μουχλιάσει οι τοίχοι στο σπίτι μου από την υπερβολική υγρασία παρόλο που το καλοριφέρ καίει συνέχεια.

Έβγαλα την κουκούλα από το αμάξι για να στεγνώσει επιτέλους και γιατί είχε γεμίσει σαλιγκάρια.

Πότε θα τελειώσει η εποχή των μουσώνων;
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#49783 Το πρωί βαράμε μηδενικά, έχω δοκιμάσει διάφορα για απομάκρυνση πάγου από το παρμπρίζ με επιτυχία, έμαθα πλέον :-).

Σήμερα λιακάδα με 3c μεσημεριάτικα, μια χαρά :-)
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#49785
leonp έγραψε:Έχουν μουχλιάσει οι τοίχοι στο σπίτι μου από την υπερβολική υγρασία παρόλο που το καλοριφέρ καίει συνέχεια.

Έβγαλα την κουκούλα από το αμάξι για να στεγνώσει επιτέλους και γιατί είχε γεμίσει σαλιγκάρια.

Πότε θα τελειώσει η εποχή των μουσώνων;


αφυγραντηρες δεν κανουν τιποτα Λεωνιδα?(αυτοι που αγοραζεις απο σμ με τα ανταλλακτικα λεω)
σε εξοχικο φιλου(κλειστο μηνες+ παλια κατασκευη) παντως κανουν δουλεια.


εντιτ σημερα ξυπνησα 4,30 το πρωι για το ταξιδι μεχρι Γιαννενα,εβρεχε σε ολη τη διαδρομη μεχρι το Ριο,με τη μονοδρομηση και τις εκατομμυρια ανακλαστικες πινακιδες ειδαν αστρακια τα ματακια μου :dizzy:
650χλμ σημερα και 10 επισκεψεις πελατων+ την πρωινη πιπα μεχρι Ριο,εχω παρταλιασει. :s_hang
Τελευταία επεξεργασία από dimviii και 09 Δεκ 2014, 22:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#49786
KiloMeater έγραψε:Το πρωί βαράμε μηδενικά, έχω δοκιμάσει διάφορα για απομάκρυνση πάγου από το παρμπρίζ με επιτυχία, έμαθα πλέον :-).

Σήμερα λιακάδα με 3c μεσημεριάτικα, μια χαρά :-)

Αφού έμαθες με επιτυχία,δείξε και σε μας πως στο αντίστοιχο θέμα. :)
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#49797
JasonLouk έγραψε:
KiloMeater έγραψε:Το πρωί βαράμε μηδενικά, έχω δοκιμάσει διάφορα για απομάκρυνση πάγου από το παρμπρίζ με επιτυχία, έμαθα πλέον :-).

Σήμερα λιακάδα με 3c μεσημεριάτικα, μια χαρά :-)

Αφού έμαθες με επιτυχία,δείξε και σε μας πως στο αντίστοιχο θέμα. :)

Κάτσε να δοκιμάσω κάτι νέο αύριο το πρωί και θα γράψω σχετικά
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#49801 Εγώ με χλιαρό (προς το ζεστό) νερό θυμάμαι έκανα δουλειά. Τώρα αν έκανε κάπου κακό αυτό, δεν το ξέρω.

Tapatalk & XT1068
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#49826 τα νερα που δινουν τα μοντελα για πεμπτη-παρασκευη-σαβ για την αττικη ειναι πολλα παρα πολλα..
ελπιζω να μην συνεχισουν σε αυτο το μοτιβο γιατι θα εχουμε καταστροφες και παλι..
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#49855
cabala10 έγραψε:τα νερα που δινουν τα μοντελα για πεμπτη-παρασκευη-σαβ για την αττικη ειναι πολλα παρα πολλα..
ελπιζω να μην συνεχισουν σε αυτο το μοτιβο γιατι θα εχουμε καταστροφες και παλι..

Υπερβολές :lol: ετοίμασα βάρκα :lol:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#49857
Thomas_C200K έγραψε:
cabala10 έγραψε:τα νερα που δινουν τα μοντελα για πεμπτη-παρασκευη-σαβ για την αττικη ειναι πολλα παρα πολλα..
ελπιζω να μην συνεχισουν σε αυτο το μοτιβο γιατι θα εχουμε καταστροφες και παλι..

Υπερβολές :lol: ετοίμασα βάρκα :lol:

υπερβολες? ειδες το τελευταιο ραν ποσα χιλιοστα εδεινε? 80+ στην αττικη! δεν εχω ξαναδει τετοιο νουμερο απο μοντελο ποτε
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#49858
cabala10 έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:
cabala10 έγραψε:τα νερα που δινουν τα μοντελα για πεμπτη-παρασκευη-σαβ για την αττικη ειναι πολλα παρα πολλα..
ελπιζω να μην συνεχισουν σε αυτο το μοτιβο γιατι θα εχουμε καταστροφες και παλι..

Υπερβολές :lol: ετοίμασα βάρκα :lol:

υπερβολες? ειδες το τελευταιο ραν ποσα χιλιοστα εδεινε? 80+ στην αττικη! δεν εχω ξαναδει τετοιο νουμερο απο μοντελο ποτε

Ούτε τα μισά δεν θα βγούν :rtfm: :(