Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#589787 Fookin amateurs. :x

Αφενός, ποτέ δεν είναι μακριά η θάλασσα εάν είσαι στο γκρέτσια.
Αφεδύο, και το βουνό έχει τις χάρες του το καλοκαίρι. :iconcool:

Memeing aside όμως, δε θα μπορούσα να μείνω σε περιοχή που δε μου προσφέρει τη δυνατότητα έστω και να δω θάλασσα εντός μισάωρης διαδρομής.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#589791
diplomat έγραψε:ποτέ δεν είναι μακριά η θάλασσα εάν είσαι στο γκρέτσια.


File under: Asimov :shifty:


diplomat έγραψε: δε θα μπορούσα να μείνω σε περιοχή που δε μου προσφέρει τη δυνατότητα έστω και να δω θάλασσα εντός μισάωρης διαδρομής


File under: Diplomat

Aν διαβασεις τις 2 ανωτερω προτασεις πολυ πολυ πολυ γρηγορα πολλες πολλες πολλες φορεες, θα δημιουργησεις singularity με οριζοντα γεγονοτων τους τοιχους το δωματιου.

Diplomat , να βλεπεις απο την αλλη πλευρα του χωροχρονου τον μικρο diplomat να του κανουν δωρο modem router , ΒΑΛΕ ΦΩΝΗ :s_shout :s_shout :s_shout

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΩΡΕ ; ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ

:s_roses

:shifty: :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#589809
g8777 έγραψε:Και αν ειναι μακρυα η θαλασσα;

Νο προμπ, φιλοξενεισαι στο εξοχικο του belgarion στο Φορτοσι.

Εικόνα

:metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:


:yahoo: :inlove: :yahoo: :inlove:
Φέρε τα κλειδιά πίσω

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#591473 Γαλλία: Καταρρίφθηκε το ρεκόρ θερμοκρασίας – Έπιασε 44,3 βαθμούς ο υδράργυρος!

https://www.newsit.gr/kosmos/gallia-kat ... s/2813223/
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#591499 Μέχρι να ανέβω, ας κάνει ό,τι θέλει κι εκεί
Χθες που κοίταξα πάντως είχε 26 βαθμούς! Το 2014 ήταν έτσι χάλια...

< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#594219 τι τραγωδία Θεέ μου.. :(


ρε σεις τι γίνεται με τα φαινόμενα αυτα;;
που θα πάει το πράγμα;
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#594222 Καλά πού είναι η Πολιτική Προστασία εκεί πάνω; Ο Σάκης Αρναούτογλου είχε προειδοποιήσει από Δευτέρα-Τρίτη για αρκετά έντονα καιρικά φαινόμενα στα βόρεια.
Κρίμα να την πληρώνουν άλλοι για το μπουρδελοκράτος :(
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#594223 Ο ανεμοστροβιλος δεν γινεται να προβλεφθει, ουτε που και ποτε θα ξεσπασει με σφοδροτητα η καταιγιδα. Τουλαχιστον οχι μια μερα η 8 ωρες πριν. Προβλεψη μιας ωρας πριν το κακο ειναι ανουσια αφου δεν προλαβαινεις να ειδοποιησεις και να απομακρυνεις κοσμο.
Δυστυχως τετοια φαινομενα γινονται ολο και συχνοτερα και ειναι ολο και σφοδροτερα. Κριμα για τους ανθρωπους :(
Άβαταρ μέλους
By melos86
#594224 Ο κακος χαμος στη Χαλκιδικη... Μου ηρθαν μερικες φωτογραφιες απο 2 διαφορετικα πρατηρια της περιοχης και πραγματικα μενεις με το στομα ανοιχτο!

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#594225 Πάντως στο in.gr είχε προειδοποίηση ακραίων καιρικών φαινομένων στη Βόρεια Ελλάδα από το απόγευμα .
Άβαταρ μέλους
By gianik
#594227
melos86 έγραψε:Ο κακος χαμος στη Χαλκιδικη... Μου ηρθαν μερικες φωτογραφιες απο 2 διαφορετικα πρατηρια της περιοχης και πραγματικα μενεις με το στομα ανοιχτο!

Εικόνα

Εικόνα





:lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:

οχι ρε συ , αυτά ειναι συνηθισμένα ...... ο κόσμος φταίει που πλέον όλοι έχουν κινητά τηλέφωνα... :vava:






@cabala
στο είπα και χθες , πιες καφέ... :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#594230
cabala10 έγραψε:γιατι πριν δεν ειχαμε ανεμοστροβιλους? απλα τωρα ο καθενας εχει και ενα τηλεφωνο


Cabala μας δουλεύεις? Τέτοια καταστροφή θυμάσαι συχνά εσύ? Δεν είμαστε Φλόριντα.