Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#576219 Καιρό έχει να γίνει κάποιο σχόλιο για τον καιρό, δε νομίζετε;

Απίστευτος ο καιρός φέτος. Μην το γκαντεμιάσω και έχουμε κανέναν καύσωνα βέβαια, αλλά φέτος έχουμε ευχαριστηθεί βροχούλα και δροσιά.

< >
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#576220
Scotch έγραψε:Καιρό έχει να γίνει κάποιο σχόλιο για τον καιρό, δε νομίζετε;

Απίστευτος ο καιρός φέτος. Μην το γκαντεμιάσω και έχουμε κανέναν καύσωνα βέβαια, αλλά φέτος έχουμε ευχαριστηθεί βροχούλα και δροσιά.

< >

εγώ είμαι σχεδόν καταθλιπτικός με αυτόν τον καιρό (καθότι και επίσημα διαγνωσμένος ευαίσθητος από ψυχίατρο :lol: )

τι αίσχος είναι αυτό; δεν μπορώ να το πιστέψω ότι τώρα αντί να είμαι στην παραλία να λιάζομαι κάθομαι και κοιτάω την σκοτεινιά

απορώ τι βρίσκετε σε αυτό το χάλι
Άβαταρ μέλους
By elteo
#576221
Scotch έγραψε:Καιρό έχει να γίνει κάποιο σχόλιο για τον καιρό, δε νομίζετε;

Απίστευτος ο καιρός φέτος. Μην το γκαντεμιάσω και έχουμε κανέναν καύσωνα βέβαια, αλλά φέτος έχουμε ευχαριστηθεί βροχούλα και δροσιά.

< >


Σου αρέσει η λασποβροχη; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#576222 Ποτέ δε με ενοχλούσε ο καιρός, εκτός και αν προκαλούσε καταστροφές (πλημμύρες, χαλάζι, κλπ). Σίγουρα ποτέ δεν επηρέαζε τη διάθεσή μου και πάντα απορούσα με αυτούς που τους ενοχλούσε.
Με ενοχλεί επειδή π.χ. δεν μπορώ να παίξω μπάλα με τα παιδιά στον κήπο (και χοροπηδάνε μέσα στο σπίτι :lol: ) αλλά σαν αίσθηση προτιμώ σαφώς τη συννεφιά από τη λιακάδα (ίσως πρέπει κι εγώ να το κοιτάξω :lol: ).
Θυμάμαι πριν χρόνια κάτι Έλληνες στη Σκωτία να μιλάνε για "μαυρίλα" και να προσπαθώ να καταλάβω τι δεν τους άρεσε. Μετά κατάλαβα ότι μιλούσαν για τον καιρό και διαπίστωσα ότι όντως έβρεχε αρκετά και δεν είχε ηλιοφάνεια.. και αυτό τους ενοχλούσε :lipsealed: . Και τελικά δεν ήταν οι μόνοι :lol:

Δεν με ενοχλεί elteo, αν έχω το αυτοκίνητο στο γκαράζ. Είναι εκνευριστική όμως αν δεν το έχω. Αντιθέτως στη Σκωτία είναι πάντα καθαρή και παντού υπάρχει μια αίσθηση καθαριότητας μετά :inlove:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#576226 Έχω να δω βροχή πάνω από δέκα μέρες ,ευτυχώς που δεν είσαι εδώ Σκοτς
ΛολΕικόνα

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#576236
Scotch έγραψε:
elteo έγραψε:Μόνο το αμάξι σκέφτεσαι με την λασποβροχη; :lol:

Σκέφτομαι λίγο και το γκαζόν στον κήπο :s_laughat


Oh mon Dieu! :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#576237
kubiak έγραψε:Εγγλέζικός ουρανός είναι αυτός;
Και δεν είναι photoshop;

:shifty:
Έφυγε ο Βασίλης και πήρε τον καιρό μας μαζί.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#576238 εμενα μου εχει αποσυντονισει την ανθοφορια της ελιτσας μου.Σκατοκαιρος :x