Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#567317
Dimitris_P έγραψε:Για σφοδρό χιονιά μέχρι και Πειραιά λένε για Σ/Κ . Οι εφαρμογές μου αναφέρουν βροχοπτώσεις/χιονόνερο


O cabala θα μας πει. Μη βιαζεσαι
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#567318 cabala να σκεπασω την ελια με ειδικο προστατευτικο για το παγο? :x
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#567348 Αν τα απαντάει όλα ο Καμπάλα ας μου πει αν πρέπει να βάλω μέσα στο σπίτι το καναρίνι μου ή θα αντέξει έξω.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#567351 Εννοείται μέσα :rtfm:
Ήταν Καθαρά Δευτέρα 198κάτι και τα παπαγαλάκια κοιμόντουσαν στο κλιμακοστάσιο (δεν θυμάμαι γιατί), πάμε το πρωί να τα βάλουμε μέσα και δεν είχαν αντέξει το κρύο που έβαλε εκείνο το βράδυ :( :( :( :( :( :s_sorry
Άβαταρ μέλους
By bill33
#567354
dimviii έγραψε:cabala να σκεπασω την ελια με ειδικο προστατευτικο για το παγο? :x
Έξω την έχεις ; Θα σου πουντιασει.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#567355
bill33 έγραψε:
dimviii έγραψε:cabala να σκεπασω την ελια με ειδικο προστατευτικο για το παγο? :x
Έξω την έχεις ; Θα σου πουντιασει.


τόσο μεγάλη που την έχει θα πρέπει να χτίσει δώμα για να χωρέσει. :twisted:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#567356
elteo έγραψε:
bill33 έγραψε:
dimviii έγραψε:cabala να σκεπασω την ελια με ειδικο προστατευτικο για το παγο? :x
Έξω την έχεις ; Θα σου πουντιασει.


τόσο μεγάλη που την έχει θα πρέπει να χτίσει δώμα για να χωρέσει. :twisted:


παντα σε συμπαθουσα :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#567364 Το Σαββατο εχω να παω σ ενα παρτυ στο Μαρουσι. Να παρω και τη σανιδα snowboard μαζι μου?? :help: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#567367
g8777 έγραψε:Μαρουσι μεχρι Παρασκευη θα υπαρχει. :help:


Προχωραμε μύστη μου. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#567369
Focusman91 έγραψε:Το Σαββατο εχω να παω σ ενα παρτυ στο Μαρουσι. Να παρω και τη σανιδα snowboard μαζι μου?? :help: :lol:


Πάρε οπωσδήποτε. :rtfm:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#567370
Dimitris_P έγραψε:Εννοείται μέσα :rtfm:
Ήταν Καθαρά Δευτέρα 198κάτι και τα παπαγαλάκια κοιμόντουσαν στο κλιμακοστάσιο (δεν θυμάμαι γιατί), πάμε το πρωί να τα βάλουμε μέσα και δεν είχαν αντέξει το κρύο που έβαλε εκείνο το βράδυ :( :( :( :( :( :s_sorry



1987 λογικα αρχές Μάρτη.