Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#602537 αχουτό :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By markvag
#602579 Τα σχόλια από κάτω κορυφή! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#602901 Εξη του Σεπτεμβρη 2014..........

Να μη ξεχασω σημερα να γραφτω στους petrolheads.........

:yahoo: :metalo: :omg: :rtfm: :s_drinks


Υ.Γ.
Θα το ξανανεβασω σε πεντε χρονια παλι.......
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#603512 Πάλι οφφτοπικ εισαι. Υπάρχει σχετικό τοπικό.

Προσωπική επίθεση τώρα :lol:

Πήγες Αυστρία. OK

Παίρνεις 6700 μισθό, κλαις για 150 ευρώ ωλ inclusive μπισικλέτοservice ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ και star GNTM.

γουτουφού.... :lol:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#603517
KiloMeater έγραψε:Το μισθό που τον βρήκες; λάθος είναι :-)

ό,τι βρήκα μπροστά μου στο κλιπτρολόγιο ρε . :lol:

...είπα να το κάνω πενταψήφιο αρχικά...
Άβαταρ μέλους
By citastak
#604058
Anonymous Founder έγραψε:Μη-σοβαρό άρθρο δυστυχώς. Ό,τι αναφέρει είναι μη στοιχειοθετημένο και τα νούμερα είναι από το στομάχι του.


Και εμένα έτσι μου φαίνεται. Έχουμε κανένα στοιχείο να το στείλω σε εναν ψεκασμένο γνωστό που το υποστηρίζει τρελά;
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#608090 Τένις

"Το 2019 θα γίνουν :

4 Grand Slam – 2000 βαθμοί
9 ATP Masters - 1000 βαθμοί
13 ATP 500 με τους ανάλογους βαθμούς
39 ATP 250 με τους ανάλογους βαθμούς

Φυσικά ο κάθε αθλητής ανάλογα με το πρόγραμμα και το επίπεδο του δεν κατεβαίνει σε όλα και με βάση με το ranking του έχει δικαίωμα συμμέτοχης. Υπάρχουν όμως και τα wild cards είτε για παίχτες που λόγω τραυματισμού ‘χασαν θέσεις, είτε για νέα ταλέντα. Σίγουρα όμως όλοι στοχεύουν στα 1000αρια και τα grand slam. Οι big 3 κατεβαίνουν σε κάποια 500αρια πιο πολύ για προετοιμασία και όχι για τους βαθμούς (εκτός και αν κάτι δεν πάει καλά) Οι υπόλοιποι της 10αδας ανάλογα με την απόδοση τους στα μεγάλα τουρνουά, κατεβαίνουν σε περισσότερα 500αρια/250αρια είτε για να μαζέψουν κανένα βαθμό είτε για να επανέλθουν σε φόρμα (ιδίως στα 250αρια).Στο ranking μετράνε όλα τα Grand Sla m+ τα 8 καλύτερα Master και τα ATP Finals των του τελευταίου έτους .Επίσης μετράνε τα 6 καλύτερα αποτελέσματα από τα 500/250αρια.Το μέγιστο που μπορεί να πιάσει ένας αθλητής είναι οι 4*2000+8*1000+6*500+1500=20500.Φυσικά είναι ακατόρθωτο αυτό.

Από εκεί και κάτω είναι τα ATP Challenger για τα φυτώρια νέων παιχτών που κει γίνεται ο κακός χαμός στα τουρνουά."