Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#576834 Λογικό είναι να βγήκε νέα ανακοίνωση όταν κυκλοφόρησε το σποτάκι
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#576842 Αντιλαμβάνεσαι (?) georgetz οτι η ανακοίνωση αυτή που κυκλοφόρησε πριν την παπάτζα της ΝΔ δείχνει οτι κατα βάση οτι οι άνθρωποι κινήθηκαν θεσμικά, ως όφειλαν, συναντώντας όλους τους αρχηγούς.
Είναι δε πολύ μετρημένη και αν οι ανεκδιήγητοι του επιτελείου του Κούλη δεν έσπευδαν να πουν ψέματα και απλά την χρησιμοποιούσαν ως είχε δεν θα γινόταν τίποτα.

Για να φτάσει ο Ξαρχάκος (πρώην υποψήφιος της ΝΔ :lol: ) να τον στολίσει τόσο απροκάλυπτα, αντιλαμβάνεσαι (?) ότι παραήταν χοντρό αυτό που έγινε. Κυρίως γιατί για πρώτη φορά επι Σύρίζα, με τον Ξυδάκη προσπάθησαν να δημιουργήσουν αυτό που για τόσα χρόνια πολεμάνε, δλδ να μην καρπώνεται κάποιος τρίτος τους κόπους τους. Και αυτό το αναγνωρίσαν όλοι τους και θέλουν να διαφυλάξουν ότι δε θα ξαναγυρίσουν πίσω στην αλητεία της ΑΕΠΙ.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#576850

Γτπ level --> jedi knight
Άβαταρ μέλους
By DAP
#576853 Θα ηθελα παρακαλεσω ΑΝ ειναι δυνατον να μην ανεβαζουμε προεκλογικα σποτ των διαφορων κομματων και υποψηφιων.Αρκετα (θα) μας βομβαρδιζουν απο τα διαφορα ΜΜΕ,ας αφησουμε και ενα τοιχο αμολυντο......
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#576854 Το συγκεκριμένο το έβαλα για το καλλιτεχνικό ενδιαφέρον που ομολογουμένως έχει.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#576877 https://www.ellinikahoaxes.gr/2019/04/1 ... a-roumpou/

Έφυγε και το βρακί των hoaxes και έχουν μείνει με το ταμπον.

#talirakia
Άβαταρ μέλους
By g8777
#576937 https://www.in.gr/2019/04/18/greece/vaggelis-marinakis-oli-synenteyksi-vomva-fos-nikaei-skotadi/

Η οικονομική κατάσταση που συναντήσαμε όταν πήραμε τον Ολυμπιακό από τον Σωκράτη Κόκκαλη ήταν πολύ χειρότερη από εκείνη της ΑΕΚ όταν έπεσε στην γ’ εθνική και του ΠΑΟ όταν διαλύθηκε η πολυμετοχικότητα. Παραλάβαμε τον Ολυμπιακό με τεράστια ανοίγματα και ο Σωκράτης Κόκκαλης δεν ήταν διατεθειμένος να βγάλει την ΠΑΕ από το αδιέξοδο.



:s_omg :s_omg :s_omg :s_omg


Μπαγιερν;;

ΜΠΑΓΙΕΡΝ;;;

:omg:

Μου ζήτησε τότε ο κ. Παππάς και άλλη μια χάρη, που μου είπε ότι ήταν αίτημα του πρωθυπουργού. Να συναντήσω τον κ. Καλογρίτσα. ήρθε στο γραφείο μου και μου ζήτησε να του δώσω με τη μορφή δανείου το ποσό των 26,3 εκατομμυρίων ευρώ για να δώσει και εκείνος την πρώτη δόση. Δεν ήταν κρυφά τα ραντεβού μας. Γίνονταν και στο σπίτι μου ακόμα. Συνάντησα τον κ. Καλογρίτσα και του εξήγησα ότι έχω όλη την καλή διάθεση αλλά δεν μπορώ να το κάνω αυτό.


:s_omg :s_omg :s_omg

Eδδιε;

ΕΔΔΙΕ;;

:omg:
Επί των ημερών του ΣΥΡΙΖΑ οι εταιρείες του έχουν λάβει δουλειές ύψους άνω των 750 εκατ. ευρώ. Μάλιστα υπάρχει και συμπόρευση με τον Δημήτρη Μελισσανίδη. Ενεπλάκη για παράδειγμα η INTRAKAT στο γήπεδο της ΑΕΚ.

Ο Θωμάς Μητρόπουλος με τον Δημήτρη Μελισσανίδη και νωρίτερα τον κύριο Σαββίδη και την παρέα του μας έχουν προκαλέσει πολλά προβλήματα με εντολή του Σωκράτη Κόκκαλη. Τι να κάνουμε, δυστυχώς το χρήμα είναι τα πάντα για κάποιους.

Τζουνιορα;

:s_omg :s_omg
ΤΖΟΥΝΙΟΡΑ;;

:omg:


Όταν αργότερα, σχεδόν έξι μήνες μετά, συζητούσαμε για τον ΔΟΛ, δεν δέχθηκα να βάλω, όπως είχαν ζητήσει διευθυντές που ήταν της αρεσκείας του ΣΥΡΙΖΑ, επειδή δεν έχω συνηθίσει να είμαι μπροστινός ή φερέφωνο, δεν κρύβομαι. Δεν θα το έκανα ποτέ. Δεν μπορώ να γίνω Ιβάν Σαββίδης, ούτε μπροστινός, ούτε λαγός.


:s_omg :s_omg :s_omg

Georgetz;

GEORGETZ;

:omg:


Ο Π. Κόκκαλης ήταν μαζί μας επεδή το είχε ζητήσει ο πατέρας του για να έχει κάτι να ασχολείται επειδή είχε αποτύχει στις επιχειρήσεις του πατέρα του, και στην ΠΑΕ Ολυμπιακός, αλλά και στον Ερασιτέχνη Ολυμπιακό όπου άφησε 7 εκατ. ευρώ χρέη. Θέλω να ευχηθώ καλή πορεία στον Πέτρο και τίποτε άλλο.


:s_omg :s_omg :s_omg

G;

Ωπα ακυρο, εγω ειμαι αυτος. :oops:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#576940 Περιμένω αρθράκι ΚΟΛΑΦΟ του ellinikahoaxes ότι το άνοιγμα του Πετράν ήταν 5 εκατομμύρια και όχι 7 για να καταρρεύσουν οι ψεματούμπες του πρεζέμπορα.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#576944 Ευτυχώς υπάρχει και ο EDDIE_147 και ξεμπροστιάζει τους ΣΥΡΙΖΑίους των Ellinika Hoaxes. :metalo:
https://www.ellinikahoaxes.gr/2018/11/2 ... %B9s-esr2/
https://www.ellinikahoaxes.gr/2018/11/0 ... E%B9s-esr/

Αν κάποιος (ποιος άραγε; :x ) δεν πιστεύει τον εκλεκτό συμφορουμίτη, μπορεί να ρίξει μια ματιά στα πεπραγμένα για των ΣΥΡΙΖοτρόλ που ξεσκέπασε.
https://www.ellinikahoaxes.gr/2019/01/0 ... ws-hoaxes/

Είναι φανερό το ποιόν τους! :s_yes
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#576945 Το ξεβράκωμα το έκαναν οι ίδιοι στον εαυτό τους.
Το αν έχουν κάνει ν+1 σωστές δημοσιεύσεις δεν αναιρεί το ότι έβαλαν, ψέματα βούτηξαν το χέρι τους σε συγκεκριμένα fail.

Ειδικά η περίπτωση της αγωνίστριας του ΚΕΕΡΦΑ ήταν old school πασοκίλα την οποία έσπευσαν να 'καθαρίσουν' ψάχνοντας και το χαρτί του ΙΕΚ Όμηρος. :s_laughat

Μόνο μη μου συγχίζεσαι HF όπως στο ΔΝΤοπικό και πέφτει το επίπεδο του φορουμακίου χωρίς λόγο. :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#576947 Πώς ακριβώς είναι fail αυτό που έγραψαν; Πού ακριβώς λένε ψέματα; Πουθενά.
Αλλά δεν προκειται ν' ασχοληθείς να απαντήσεις, πέταξες την λάσπη σου και σφυρίζεις αδιάφορα, ως συνήθως, δεν νομίζω να ξαφνιάζεται κάποιος πλέον.
Το επίπεδο προφανώς δεν πέφτει από κανένα ποστ, αλλά προφανώς δεν είναι σωστό να παίζεις μπαλίτσα έτσι εύκολα, δηλαδή διαβάζει και κόσμος και δεν χρωστάει τίποτε να τους μπουκώνεις με τον οχετό σου.
:)
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#576951 Δεν μίλησα για ψέμα αλλά για fail.

Ο πασοκοδιορισμός της αγωνίστριας είναι ένα best practice που γινόταν με το φτυάρι επί Ραφηνάρχη.
Απλά εδώ αντί για ΔΑΠ --> βάλτε ΚΕΕΡΦΑ.
Και αντί για μονιμούα --> βάλτε μετακλητό και έχει ο Θεός (καταραμένο ΔΝΤ).

Σε αυτή λοιπόν την πασοκική ομορφιά έσπευσαν να ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΟΥΝ ότι η κοπέλα έχει ΧΑΡΤΙ και όχι δεν μασουλάει πολλά αλλά λίγα.

Αυτό δεν είναι ellinikahoaxes αλλά omada_alithias --> #talirakia

Σα να βγει site και να πει 'ΨΕΜΑ. Δεν γρονθοκόπησαν το μετανάστη κάτι ΧΑυγουλα, μόνο κάτι ζμπρωξιές του έριξαν'.

Από τον master του fail δεν περιμένω να καταλάβει τη διαφορά.
Προφανώς και γράφω για όλους τους άλλους που διαβάζουν.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#576973
g8777 έγραψε:https://www.in.gr/2019/04/18/greece/vaggelis-marinakis-oli-synenteyksi-vomva-fos-nikaei-skotadi/




:omg:
Επί των ημερών του ΣΥΡΙΖΑ οι εταιρείες του έχουν λάβει δουλειές ύψους άνω των 750 εκατ. ευρώ. Μάλιστα υπάρχει και συμπόρευση με τον Δημήτρη Μελισσανίδη. Ενεπλάκη για παράδειγμα η INTRAKAT στο γήπεδο της ΑΕΚ.

Ο Θωμάς Μητρόπουλος με τον Δημήτρη Μελισσανίδη και νωρίτερα τον κύριο Σαββίδη και την παρέα του μας έχουν προκαλέσει πολλά προβλήματα με εντολή του Σωκράτη Κόκκαλη. Τι να κάνουμε, δυστυχώς το χρήμα είναι τα πάντα για κάποιους.

Τζουνιορα;





:


Aν κρίνω από αυτό είναι ΟΛΑ ψέμματα. Που ενεπλάκη η Ιντρακάτ στο γήπεδο της ΑΕΚ χοντρέ που ταίζεις κουτόχορτο τον 'πύρινο σου κόσμο που δε λυγάει ποτέ'?
Σε ένα δημόσιο έργο της Περιφέρειας (αυτότης υπογειοποίησης) που έγινε με διεθνή ηλεκτρονικό διαγωνισμό που αναδείχτηκε μειοδότρια η Ιντρακάτ με έκπτωση περίπου 50% και δεύτερη η ΕΡΜΩΝΑΣΣΑ (αυτή που κατασκευάζει το γήπεδο και προφανώς (όντας εγκατεστημένη) ήθελε διακαώς τη δουλειά γι'αυτο και τη χτύπησε. Συμμετείχαν δε καμμιά δεκαπενταριά εταιρείες.
Φαντάσου πόσο φτηνά ψέμματα είπε.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#576977
EDDIE_147 έγραψε:Δεν μίλησα για ψέμα αλλά για fail.

Ο πασοκοδιορισμός της αγωνίστριας είναι ένα best practice που γινόταν με το φτυάρι επί Ραφηνάρχη.
Απλά εδώ αντί για ΔΑΠ --> βάλτε ΚΕΕΡΦΑ.
Και αντί για μονιμούα --> βάλτε μετακλητό και έχει ο Θεός (καταραμένο ΔΝΤ).

Σε αυτή λοιπόν την πασοκική ομορφιά έσπευσαν να ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΟΥΝ ότι η κοπέλα έχει ΧΑΡΤΙ και όχι δεν μασουλάει πολλά αλλά λίγα.

Αυτό δεν είναι ellinikahoaxes αλλά omada_alithias --> #talirakia

Σα να βγει site και να πει 'ΨΕΜΑ. Δεν γρονθοκόπησαν το μετανάστη κάτι ΧΑυγουλα, μόνο κάτι ζμπρωξιές του έριξαν'.

Από τον master του fail δεν περιμένω να καταλάβει τη διαφορά.
Προφανώς και γράφω για όλους τους άλλους που διαβάζουν.

Μόνο που μετακλητός=προσωρινός, δηλαδή παίρνει πόδι με την αλλαγή κυβέρνησης.
Μόνο που ο παχυλός μισθός, ήταν 7 κατοστάρικα καθαρά.
Μόνο που διευκρίνησαν πως δεν έχει πτυχίο, γι' αυτό και παίρνει τον κατώτατο που προβλέπεται.
Μόνο που το site ήταν ακριβέστατο, κάτι που εσύ αρνήθηκες και συνεχίζεις να πετάς αρλούμπες.
Μόνο που για πολλοστή φορά πιάνεσαι με την γίδα στην πλάτη και το μόνο που κάνεις είναι να πετάς ασυναρτησίες.

Προφανώς και δεν περιμένω ν' αλλάξει το παραπάνω, το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να δείχνω πόσο άκυρα είναι αυτά που γράφεις.