Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#548049 ΚΕΕΛΠΝΟ το ανάγνωσμα στο twitter. Άδωνις, Πολάκης, Βαξεβάνης, μυστικά δωμάτια και γυψοσανίδες. :metalo:
Μιλάμε για τρελό γέλιο, ανεξάρτητα με το τι είναι αληθινό και τι όχι (όποιος βγάλει συμπέρασμα, ας μου πει κι εμένα! :s_omg ).
:s_shout
Άβαταρ μέλους
By DAP
#548057 Καποιος η απο συμφερον η απο εκδικηση αρχιζει και ξερναει......Να δουμε ποιος θα ακολουθησει τον Γιαννο......
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#548097


μαλακας μεγατονων.

και θα τον ψηφισει και κοσμος.

πραγματικα :help: :help: :help: :help: :help:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#548119 Ωραίος ο τσεκουράτος, not.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#548122 Εκει με τα Χριστουγεννα και τον σταυρο στη σημαια εσπασα, δεν αντεξα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#548136 Βρε σαταναδες σταματήστε. Ο άνθρωπος χαραμιζεται. Έπρεπε να γράφει λόγους για τον Τραμπ
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#548140 Εκείνο που δεν θα μπορεί να βάλει ο Μπουτάρης την φάτνη στην Αριστοτέλους πολύ με στεναχώρησε. Για μια φάτνη ζούμε ρε γμτ!!! :rant:
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#548143
REALZEUS έγραψε:Εκείνο που δεν θα μπορεί να βάλει ο Μπουτάρης την φάτνη στην Αριστοτέλους πολύ με στεναχώρησε. Για μια φάτνη ζούμε ρε γμτ!!! :rant:

Το καλύτερο είναι η ερώτηση του Αυτιά:

- Και τι θα έχουνε στον τοίχο (αντί για εικόνα του Χριστού ) ΚΕΝΟ;;;;

- Ναι, ΚΕΝΟ (απαντάει ο μάλαξ)
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#548145
saxon_747 έγραψε:- Και τι θα έχουνε στον τοίχο (αντί για εικόνα του Χριστού ) ΚΕΝΟ;;;;

- Ναι, ΚΕΝΟ (απαντάει ο μάλαξ)


Ε βάλτε έναν Πικάσσο (απομίμηση) μωρέ... :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#548182
REALZEUS έγραψε:Εκείνο που δεν θα μπορεί να βάλει ο Μπουτάρης την φάτνη στην Αριστοτέλους πολύ με στεναχώρησε. Για μια φάτνη ζούμε ρε γμτ!!! :rant:


:lol: :lol:

Θυμάμαι μία φορά πριν χρόνια που ήμουν με παρέα βόλτα στην Αριστοτέλους που την είχαν στολίσει για τα Χριστούγεννα και εκεί που χαζολογούσαμε μπροστά στη φάτνη, ήρθε ένα αδέσποτο και πήρε τον μικρό Χριστό (που ήταν ένα κομμάτι ξύλο) και έφυγε! :lol: :lol:

Δεν είδα το βίντεο, όταν θα αποκτήσω κουράγιο και αντοχές θα το δω! :help: