Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#584105
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#584125 :lol:

Ελλιπέστατο :rtfm:

Χρειαζεται και ο χωρος για την υπογραφη της συναινουσας!
Κατι σαν: διαβασα με απολυτως καθαρο μυαλο και προσοχη ολα τα παραπανω και συναινω!
Παρελαβα δε, προς αποφυγη παραποιησεων, το ενα εκ των δυο αντιτυπων! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584127 Κάποτε τα είχα με γκόμενα νομικάρια, η οποία μέσα στα υπόλοιπα, μου ανέλυσε πως το τι θα κάνουμε στο κρεβάτι, είναι πάνω απ' όλα απόφαση της γυναίκας γιατί αυτή δέχεται. Έβλεπε δηλαδή το ζήτημα σαν εισβολή...
Φυσικά, λίγο αργότερα χωρίσαμε (και πολύ άργησα, πονεμένη ιστορία...).
Είμαι βέβαιος πως υπάρχουν μπόλικες εκεί έξω που δεν θα έλεγαν όχι σε κάτι τέτοια χαρτιά, να υπογράφεις δηλαδή τι έχεις σκοπό να της κάνεις, κλπ κλπ.
Για την ιστορία, εγώ στην δικιά μου της είχα απαντήσει, πως για μένα μόνη προϋπόθεση είναι να χαμογελάει η άλλη, όταν της κάνω Ο,ΤΙ γουστάρω. Δεν της άρεσε...
:ninja:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#584128
Anonymous Founder έγραψε:
Φυσικά, λίγο αργότερα χωρίσαμε (και πολύ άργησα, πονεμένη ιστορία...).

σημασία έχει να σωθείς, δες το σαν μάθημα
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#584129
Anonymous Founder έγραψε:Για την ιστορία, εγώ στην δικιά μου της είχα απαντήσει, πως για μένα μόνη προϋπόθεση είναι να χαμογελάει η άλλη, όταν της κάνω Ο,ΤΙ γουστάρω. Δεν της άρεσε...
:ninja:

Σκληρό αντράκι
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584132 Να ζητήσω συγνώμη από τον σύντροφο που ενοχλείται με τις δημοσκοπήσεις, αλλά είναι φρέσκα κουλούρια και θέλω να τον βγάλω από τον κόπο να ψάχνει εδώ κι εκεί:
https://www.euro2day.gr/news/politics/a ... ra-nd.html
Κάπα Research: Στις 3,4 μονάδες έκλεισε η διαφορά ΝΔ-ΣΥΡΙΖΑ
Θεωρείται ιδιαίτερα σηµαντικό πως την πρώτη ηµέρα διενέργειας της δηµοσκόπησης η διαφορά µεταξύ ΣΥΡΙΖΑ και Ν∆ καταγραφόταν στις 4 ποσοστιαίες µονάδες, ενώ τη δεύτερη ηµέρα, δηλαδή χθες, ήταν τέτοια η µείωσή της, που η απόστασή τους «έκλεισε» (στον µέσο όρο) στις 3,4 µονάδες. Αυτό σηµαίνει πρακτικά πως εάν η διαφορά συνεχίσει να βαίνει µειούµενη για τα υπόλοιπα 24ωρα, τότε ενδεχοµένως οι ευρωεκλογές να εξελιχθούν σε αναµέτρηση για γερά νεύρα.
:s_blush


georgetz ΣΥΓΝΩΜΗ! :s_cry
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#584133 δε νομίζω να είναι τόσο μάχη

θα δείξει βέβαια
Άβαταρ μέλους
By gianik
#584137 Εγω να τονίσω ότι γενικά έξω επικρατεί ένας χαμός.. :dizzy:
-Ολυμπιακοί μαχαιρωνονται με Παναθηναϊκους
- καίνε εκλογικά κέντρα κ περίπτερα κλπ..
γενικά τις τελευταίες μέρες τρέχουμε σαν παλαβοι...
Υ.γ
Ποσο μλκς νιώθω που δεν έχω πάρει το 9μηνο ... :sorry:

.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584140
Corto Maltese έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Για την ιστορία, εγώ στην δικιά μου της είχα απαντήσει, πως για μένα μόνη προϋπόθεση είναι να χαμογελάει η άλλη, όταν της κάνω Ο,ΤΙ γουστάρω. Δεν της άρεσε...
:ninja:

Σκληρό αντράκι

:s_blush
@@ σκληρός, γιατί έπρεπε να πάρει πούλο πολύ πολύ νωρίτερα, αλλά τέσπα. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584142
QsisVTS έγραψε:δε νομίζω να είναι τόσο μάχη

θα δείξει βέβαια

Κοίτα. Όπως έλεγε κάποια στιγμή ένας φίλος μου που δεν γράφει στο φόρουμ, όταν το μόνο εργαλείο που έχω για να εκτιμήσω την διαφορά είναι οι δημοσκοπήσεις, αυτό το εργαλείο και θα χρησιμοποιήσω. Τότε η διαφορά ήταν σύμφωνα με τις δημοσκοπήσεις διψήφια και σχεδόν στο 15%. Εγώ του είχα πει πως είχε δίκιο, όντως δεν έχουμε άλλο καλύτερο εργαλείο. Αλλά πως οι δημοσκοπήσεις τείνουν να κάνουν και λάθη ή να είναι απολύτως κατευθυνόμενες. Τώρα, να είναι ΟΛΕΣ κατευθυνόμενες, δύσκολο, αλλά όχι απίθανο.
Εμένα η αίσθησή μου είναι πως η διαφορά θα είναι μικρή. Συμφωνώ δηλαδή με αυτό που καταγράφουν οι δημοσκοπήσεις, το οποίο συνάδει και με τις δηλώσεις των κομμάτων.
Σε λίγες μέρες θα μάθουμε. Εγώ ούτως ή άλλως δεν σκοπεύω να πάω να ψηφίσω (μάλλον για μπανάκι με κόβω, βαριέμαι να οδηγήσω 450 χλμ).
:ninja:
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#584143


τα καστρα πεφτουν απο μεσα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584149 Εξαιρετικό ποστ, σοβαρός πολιτικός αναλυτής και με ΤΕΡΑΣΤΙΟ έργο:
https://www.news247.gr/politiki/tatsopo ... 79657.html
Με μία προκλητική δήλωση ο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ και συγγραφέας Πέτρος Τατσόπουλος απαντά στα σχόλια που κάνει εναντίον του η Χρυσή Αυγή.

Σε συνέντευξή του στο περιοδικό Crash, που κυκλοφορεί την Παρασκευή, δηλώνει ευθαρσώς:

"Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα και αυτοί της Χρυσής Αυγής συνεχίζουν να με αποκαλούν αδερφή".


Για άφθονο γέλιο, εδώ: https://twitter.com/hashtag/Tatsopoulos?src=hash
:ninja: