Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#594377 Greece’s new Prime Minister @kmitsotakis says the reason for the shortage of women in his government is that “they were much more hesitant than men" to join the cabinet
https://twitter.com/BBCHARDtalk/status/ ... 9952979969

αρχισαμε μια χαρα :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#594379 Είπε να πει πάλι τη βλακεία του το bbc και ο Μητσοτάκης μη χάσει να το παίξει πολιτικλικορεκτ
Τελευταία επεξεργασία από QsisVTS και 11 Ιούλ 2019, 19:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#594381 Ε ναι ρε γαμωτο. Να μην είναι όλοι σαν τη Σία, τον Παπαχελα, τον Άρη και τον Μπάμπη.... :s_laughat
What a pity... :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#594382 Μπορώ λίγω να βρίσω τους Ευρωπαίους;

Elections en Grèce : quand un député s'en prend à «Libération»

S’ensuit une nouvelle allusion aux «banquiers» qui détiendraient Libération et qui à l’entendre, «auraient gagné de l’argent» sur le dos des Grecs. L’attaque est tellement caricaturale ou ridicule qu’elle pourrait faire rire. Economiste de formation, Babis Papadimitriou n’a jamais eu peur des déclarations tonitruantes, même inexactes, qui ont fait sa réputation. En septembre 2013, il avait d’ailleurs provoqué un tollé en conseillant à Nouvelle Démocratie de s’allier à Aube Dorée, à condition que le parti néo-nazi devienne «plus sérieux».

Η Liberation, είναι κάτι σαν την Αυγή;




Το BBC, είναι κάτι σαν την Αυγή;




Analysis Greece's neo-Nazis Lost, but the Far-right Party That Won Has a Dark anti-Semitic Past

Before you start celebrating the demise of the Golden Dawn neo-Nazi party, take a look at some of the lawmakers in the just-elected New Democracy

H Haaretz, είναι κάτι σαν την Αυγή;


ISRAEL WILL SHUN NEW GREEK MINISTER WITH ANTISEMITIC PAST
H Jerusalem Post, είναι κάτι σαν την Αυγή;



Εικόνα

H Westdeutsche Zeitung, είναι κάτι σαν την Αυγή;




O Economist, είναι κάτι σαν την Αυγή;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#594391
Zorz έγραψε: :s_coffee :s_coffee :s_coffee










:s_bye :s_bye
Άβαταρ μέλους
By italakias
#594396
elteo έγραψε:Κατά ρυπας τις τελευταίες ημέρες ο .. Χαλάρωσε λίγο έχεις καιρό για αντιπολίτευση.

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι καποιος εργαζομενος πολιτης να κανει " αντιπολιτευση" .
Εγω παρακολουθω τις ειδησεις και αν δω κατι καλο ή κακο θα το σχολιασω.
Αλλα δεν θα καθομαι να ξοδευω προσωπικο χρονο να πεισω μερικους νοματαιους οτι η σημερινη κυβερνηση ειναι κακη.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#594397
italakias έγραψε:
elteo έγραψε:Κατά ρυπας τις τελευταίες ημέρες ο .. Χαλάρωσε λίγο έχεις καιρό για αντιπολίτευση.

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι καποιος εργαζομενος πολιτης να κανει " αντιπολιτευση" .
Εγω παρακολουθω τις ειδησεις και αν δω κατι καλο ή κακο θα το σχολιασω.
Αλλα δεν θα καθομαι να ξοδευω προσωπικο χρονο να πεισω μερικους νοματαιους οτι η σημερινη κυβερνηση ειναι κακη.
Τότε τι είδους σχολιασμό θα κάνεις;
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#594402 όποιο μετερίζι κ αν υποστηρίζει ο καθένας είναι πολύυυυυυ νωρίς για να βγουν συμπεράσματα...

εγώ θα τους δώσω χρόνο έως το τέλος του έτους, να δω κ προϋπολογισμό νέου έτους. έχω την εντύπωση πως μερικοί από εκεί μέσα στην κυβέρνηση έχουν όντως θέληση να παράξουν έργο κ όχι απλώς να ζεσταίνουν την καρέκλα.

όσον αφορά τον Κυριάκο, θέλει πολύ κόπο για να φανεί πιο χαζός από τον Άλεξ, αλλά στη ζωή όλα είναι πιθανά...

Κυριάκο, πότε θα ψηφίσει ο κόσμος εδώ έξω επιτέλους? :help: :eat:

ΥΓ: όποιος θέλει 7άρα μπέμπα να περιμένει, άκουσα πως θα βγουν στο σφυρί 2 του Άλεξ...
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#594403
g8777 έγραψε:
Zorz έγραψε: :s_coffee :s_coffee :s_coffee










:s_bye :s_bye


:lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν υπάρχει. :s_whiteflag
Μλκ τι παιδί κι αυτό??? :omg:
Το είχαμε ξεχάσει. :s_laughat
Άριστο και στις ξένες γλώσσες και στη δημοσιογραφια. Και πανέξυπνος ο φουστης. Πουλιά στον αέρα. Ταμάμ για τη σημερινή κυβέρνηση των αριστων. Μη χάσεις την ευκαιρία Κούλη. Βάλτον κάπου. Δεν το βλέπεις το παιδι. Κάνει ο, τι μπορεί.

Θα χε κατεβασει πολλά Jack ο σχωρεμενος ο κυρ Γιάννης όταν τον έπιασε... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#594406 Την ίδια ώρα κάπου στην Αττική

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#594407 για πολλες κλωτσες αυτη η Δουρου.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#594409
dimviii έγραψε:για πολλες κλωτσες αυτη η Δουρου.





Εμπαινες;;;; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#594410
gianik έγραψε:
dimviii έγραψε:για πολλες κλωτσες αυτη η Δουρου.





Εμπαινες;;;; :hmmm:


προβλημα στο wastegate,δεν θα σηκωσει πιεση. :shifty: