Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#535103 Απο τον σουβλατζη που πήρες πιτα γύρο κοτοπουλο στην Θεσσαλονίκη otso μου.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#535104
otso έγραψε:mirage και αλλοι ξενιτεμενοι αληθεια απο που ενημερωνεστε; μιας και ιδίαν πειραν δεν εχετε ωστε να τα λετε απο πρωτο χερι.

Otso μου, με παιρνει καθε μερα τηλέφωνο και του εκφωνω το δελτιο ειδήσεων. Οπως μου το δίνουν απο το Κόμμα.
Άβαταρ μέλους
By otso
#535109 edit mod. Το ξύσιμο στην γκλίτσα του τσομπάνη, μπορεί να έχει δυσάρεστες παρενέργειες. Κάνε λίγο κράττει.[mod]
Άβαταρ μέλους
By dimik
#535114 Εμείς στα ξένα από φαγκρί και πάνω τρώμε ρε otso, τι μας πέρασες... μια κυριακάτικη μαζί με το ένθετο για την TV χρειάζονται κάθε φορά που ψωνίζω.

< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#535115 Εγώ μόνο ξιφια, φέτα. Αλλα θα ζητήσω το κεφάλι για τον otso που τον κόβω μερακλη.
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#535133
Zorz έγραψε:
Hellenic tifosi έγραψε:Γενικά, παρά τα όσα έγιναν με τον Φίλη, νομίζω ότι σε σχέση με τον αχαρακτήριστο wannabe Εθνάρχη Χριστόδουλο, ο Ιερωνυμος είναι πολύ πιο μετριοπαθής.


Είναι πολύ πιο μετριοπαθής, προς τιμήν του, από την άλλη όμως του προσάπτω ότι έχει αφήσει κάτι αντίχριστους σαν τον Αμβρόσιο να διασύρουν την Εκκλησία. :iconcool:


Βρε μαζί σου αλλά τι να κάνει; Τα εκκλησιαστικά δεν τα ξέρω, αλλά δε νομίζω ότι έχει δικαιοδοσία να τον στείλει στο διάολο κι ακόμα παραπέρα.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#535134
mirage έγραψε:Με ταπωσες με τα σκληρα σου επιχειρήματα. Συνέχισε τις μπζαγμενες αναζητησεις σου. Αφου ειναι στο Internet αλήθεια θα είναι άλλωστε.


+ταληρακια
Άβαταρ μέλους
By markvag
#535255
italakias έγραψε:
Hellenic tifosi έγραψε:Γενικά, παρά τα όσα έγιναν με τον Φίλη, νομίζω ότι σε σχέση με τον αχαρακτήριστο wannabe Εθνάρχη Χριστόδουλο, ο Ιερωνυμος είναι πολύ πιο μετριοπαθής.

Γιατι τον λες αχαρακτηριστο;


Γιατί αν είναι να γράψουμε τους χαρακτηρισμούς που πρέπει θα πέσει πολύ edit mod. :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#535285 Εικόνα

Μικραίνει η διαφορά στο 3,5%. Ανοδική η πορεία του ΣΥΡΙΖΑ, κολλημένη στο ταβάνι της η ΝΔ. Μεγάλη η αποδοχή των εξαγγελιών Τσίπρα στη ΔΕΘ αλλά και ισχυρή δυσπιστία.

http://www.documentonews.gr/article/meg ... o-docville



:twisted: :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#535287 Εμένα μου άρεσε το 'Χαμενοι στην προπαγάνδα' με το φατσονι του Buggsebunny δίπλα.
:thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#535289 Ο πρώτος να γλύφει το 30άρι και ο δεύτερος καβαλημένο 26άρι. Εάν (λέέέέέέέέέέέέέέέμε τώρα) είναι λετζίτ τα νούμερα, :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:

Προβλέπεται πόλωση extraordinaire. Να ζήσουμε να θυμόμαστε το δεκαετές, μανιτού 'σχωρέσ'το. :s_cry
Άβαταρ μέλους
By elteo
#535291 Θέλω να δω τις δηλώσεις τώρα των συριζαιων που σε προηγούμενες δημοσκοπήσεις έλεγαν για το πόσο αναξιόπιστες θεωρούνται και ότι δεν πρέπει να τις πιστεύουμε. :lol:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#535295 Κώστας Αουγκούστο Καραγκούνης.

Εικόνα