Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#540958 Ο Χίτλερ "αποκαλύπτεται" 80 χρόνια μετά: Ήταν καταπιεσμένος bisexual με σαδομαζοχιστικές τάσεις

Φαντάζομαι και εντός Χυσής Αυγής θα παίζουν τέτοιου τύπου αλλαξοκωλιές, είναι ίδιον του χώρου :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#540962 θυμήθηκα εξώφυλλο του μακελειού με αυτό το άρθρο :lol:

για την ιστορία ο Hanfstaengl που ήταν η κύρια πηγή αυτής της έκθεσης ήταν ο τύπος που που για πλάκα τον έκαναν να νομίζει ότι τον έριξαν με αλεξιπτωτο στην ισπανία να βοηθήσει τον φράνκο (ενώ στην πραγματικότητα τον πέταξαν στη γερμανία αφού έκανε κύκλους το αεροπλάνο) και με αφορμή αυτό το διασυρμό αυτομόλυσε

https://en.wikipedia.org/wiki/Ernst_Hanfstaengl
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#541037
Asimov έγραψε:Ο Χίτλερ "αποκαλύπτεται" 80 χρόνια μετά: Ήταν καταπιεσμένος bisexual με σαδομαζοχιστικές τάσεις

Φαντάζομαι και εντός Χυσής Αυγής θα παίζουν τέτοιου τύπου αλλαξοκωλιές, είναι ίδιον του χώρου :hmmm:


Τί εννοείς φαντάζεσαι? Όταν είχαν ξεμπουρδελιαστεί Μιχαλολιάκος και Σία εσύ μελέταγες?

https://stroug.blogspot.com/2012/05/thread.html

Με τον κηδεμόνα σου :iconcool:

Τείνω να πιστέψω ότι η πλειονότητα των φασιστών έχει κάποιου είδους καταπιεσμένη σεξουαλικότητα πάντως, και το βλέπεις και έντονα με τους αντρακλες των Χρυσαύγουλων
Άβαταρ μέλους
By markvag
#541044
rx8_drifter έγραψε:
Asimov έγραψε:Ο Χίτλερ "αποκαλύπτεται" 80 χρόνια μετά: Ήταν καταπιεσμένος bisexual με σαδομαζοχιστικές τάσεις

Φαντάζομαι και εντός Χυσής Αυγής θα παίζουν τέτοιου τύπου αλλαξοκωλιές, είναι ίδιον του χώρου :hmmm:


Τί εννοείς φαντάζεσαι? Όταν είχαν ξεμπουρδελιαστεί Μιχαλολιάκος και Σία εσύ μελέταγες?

https://stroug.blogspot.com/2012/05/thread.html

Με τον κηδεμόνα σου :iconcool:

Τείνω να πιστέψω ότι η πλειονότητα των φασιστών έχει κάποιου είδους καταπιεσμένη σεξουαλικότητα πάντως, και το βλέπεις και έντονα με τους αντρακλες των Χρυσαύγουλων



:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By dimik
#541053 Με την ευκολία που αποδίδεται ο χαρακτηρισμός "φασίστας" τη σήμερον ημέρα παίζει να έχει καταπιεσμενη σεξουαλικοτητα το 80% του πληθυσμού

< >
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#541064
rx8_drifter έγραψε:
Asimov έγραψε:Ο Χίτλερ "αποκαλύπτεται" 80 χρόνια μετά: Ήταν καταπιεσμένος bisexual με σαδομαζοχιστικές τάσεις

Φαντάζομαι και εντός Χυσής Αυγής θα παίζουν τέτοιου τύπου αλλαξοκωλιές, είναι ίδιον του χώρου :hmmm:


Τί εννοείς φαντάζεσαι? Όταν είχαν ξεμπουρδελιαστεί Μιχαλολιάκος και Σία εσύ μελέταγες?

https://stroug.blogspot.com/2012/05/thread.html

Με τον κηδεμόνα σου :iconcool:

Τείνω να πιστέψω ότι η πλειονότητα των φασιστών έχει κάποιου είδους καταπιεσμένη σεξουαλικότητα πάντως, και το βλέπεις και έντονα με τους αντρακλες των Χρυσαύγουλων


Εγραψες. Τελος εργου.
:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#541072 Αχ το Στρουγκ. Κανένα χρόνο έμπαινα καθημερινά μπας και ξανανοίξει η καλύτερη μπλογκάρα της χώρας, αλλά μάταια. Πήγαν να πιάσουν την καλή στο Λούμπεν...
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#541077
junior gt έγραψε:Εγραψες. Τελος εργου.
:s_howdy


Να βάλουμε και μερικές φωτογραφίες:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#541112
italakias έγραψε:Σηψη.......................... το blog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Άπλωσε στην κορμάρα σου ορυκτέλαια απ το JCB και πήγαινε όπως είσαι με την όπισθεν στην κοντινοτερη τοπικη :s_cool
Άβαταρ μέλους
By italakias
#541151 Αυτη η επιμονη που εχεις να προσβαλεις συνεχως ανθρωπους ειναι κατι που πρεπει να σε προβληματισει.
Μια επισκεψη σε εναν ψυχολογο ισως σε βοηθησει γιατι πραγματικα εχεις προβλημα επικοινωνιας και συμπεριφορας.
Σχολιαζω το blog και εσυ το πας σε προσωπικο επιπεδο οπως παντα.
Τι κερδιζεις μαυτο που κανεις;
Ικανοποιεις τον εγωισμο σου;
Μηπως εχεις απωθημενα και αντιδρας ετσι;
Εαν αποχωρουσαμε εγω και πεντε εξι ακομα ατομα που δεν χωνευεις ,σε ποιους θα ξεσπαγες μετα;
Γιατι σιγουρα σε καποιους θα ξεσπαγες.
Φαυλος κυκλος λεγεται.
Γιατι τελικα το προβλημα δεν ειμαι εγω και ο καθενας εδω που βριζεις οταν δεν συμφωνεις με τα γραπτα του, το προβλημα ειναι στο μυαλο σου.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#541162 Mή δίνεις τόση σημασία στον εαυτό σου, απλά πού και πού μου αρέσει να παίζω :s_empathy

Α και που σαι, άσε αυτά τα δακρύβρεχτα μαρθαβουρτσιστικα. Μια χαρά προσβάλεις και σχολιάζεις οποιον σου καβλώσει απλά εγώ σε γλεντάω και σε χαλάει. Live and let live :s_cool
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#541189
italakias έγραψε:Αυτη η επιμονη που εχεις να προσβαλεις συνεχως ανθρωπους ειναι κατι που πρεπει να σε προβληματισει.
Μια επισκεψη σε εναν ψυχολογο ισως σε βοηθησει γιατι πραγματικα εχεις προβλημα επικοινωνιας και συμπεριφορας.
Σχολιαζω το blog και εσυ το πας σε προσωπικο επιπεδο οπως παντα.
Τι κερδιζεις μαυτο που κανεις;
Ικανοποιεις τον εγωισμο σου;
Μηπως εχεις απωθημενα και αντιδρας ετσι;
Εαν αποχωρουσαμε εγω και πεντε εξι ακομα ατομα που δεν χωνευεις ,σε ποιους θα ξεσπαγες μετα;
Γιατι σιγουρα σε καποιους θα ξεσπαγες.
Φαυλος κυκλος λεγεται.
Γιατι τελικα το προβλημα δεν ειμαι εγω και ο καθενας εδω που βριζεις οταν δεν συμφωνεις με τα γραπτα του, το προβλημα ειναι στο μυαλο σου.


STIKY