Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#582593 Τι θα γίνει σε 10 μέρες; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#582594 Αυτο με τις, επισημες πλεον, δηλωσεις για προθεση νοθειας του αποτελεσματος, με εχει προβληματισει πολυ!
Δεν βρισκω κανενα αλλο λογο παρα μονο ανησυχια των διοικουντων τη ΝΔ για το αποτελεσμα και προετοιμασια τον ψηφοφορων της για αυτο.
Λετε να εχουμε εκπληξη; :hmmm:
Παντως η γνωμη μου ειναι οτι μια νικη του συριζα σε αυτες τις εκλογες, ή μια πολυ μικρη διαφορα, θα δρομολογησει εξελιξεις στην ΝΔ και νεο αρχηγο. Και αν βγει ο Μειμαρακης, προβλεπω ευρεια νικη της στις εθνικες εκλογες!
Άβαταρ μέλους
By gianik
#582595 Ο επόμενος αρχηγός της Ν. Δ θα είναι ο Μπακογιαννης..

.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#582597 Εχω αλλη αποψη. Θα δειξει! Απ οτι φαινεται μαλλον συντομα.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#582603 Δεν νομίζω να είναι μικρή η διαφορά, θεωρώ πως θα κερδίσει με μια σχετική άνεση η ΝΔ. Σίγουρα δεν είναι διψήφια ως θα θέλανε. Οι δηλώσεις του Αυγενάκη είναι άλλη μια βλακεία από τις πολλές που κάνει το κόμμα. Δεν μου κάνει εντύπωση πια.
Είναι φανερό πως πορεύονται με τα fake news παραμάσχαλα και επίσης φανερό είναι πως μεγάλο ακροατήριο τους τα γουστάρει.
Μην ξεχνάμε τους παραλληλισμούς με Μαδουρηδες, Σοβιετιες, κλπ κλπ. Όλα αυτά πουλάνε εξαιρετικά στο κοινό τους (και μόνον).
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#582604 Κατ' εμέ εκτός από το μέγεθος της διαφοράς, η οποία πιστεύω ότι θα είναι μικρότερη από αυτή που περιμένουν στη νουδού, σημαντικό ρόλο θα παίξει το μέγεθος του ποσοστού που θα συγκεντρώσει, το οποίο επίσης έχω τη γνώμη ότι θα είναι αρκετά ασθενικό και σίγουρα θα αποθαρρύνει ενδεχόμενες ονειρώξεις περί αυτοδυναμίας στις βουλευτικές.

Τώρα, αναφορικά με τις νύξεις περί επικείμενης νοθείας -> :s_crazy :s_crazy :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By mirage
#582605
mousatos έγραψε:
mirage έγραψε:Μιλάμε για ΠΡΩΤΑΚΟΥΣΤΕΣ καταστάσεις!!!!!1111

Κυρία,κυρία αυτός με πείραξε πρώτος .
Δεν εχει να κανει με το ποιος πείραξε πρώτος αλλα με την πραγματικότητα, και όχι μόνο την Ελληνική.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#582606 Μετά τον Κυριακο πρωθυπουργό θα ακολουθήσει Παπανικολάου που πάει τρένο στην Γλυφαδαρα και μετά Μπακογιάννης που θα πάει τρένο στην Αθήνα
Άβαταρ μέλους
By DAP
#582608 Το ανοιγω για να μην φορτωσουμε τη "Πολιτικη" με εκλογομαχιες......

Και ενα βοηθημα για να μην ψαχνουμε τελευταια στιγμη...

http://eklogesapps.ypes.gr/eea/eeagr/eea.htm