Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#540511 Το 2017 δεν είναι παλιά.
Αυτό είναι παλιά. :inlove:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#540512 η μύκονος είναι για τους πραγματικά πλούσιους πλέον, όχι για τις πλέμπες

οι πλέμπες (πρώην μυκονιάτες που δεν μπορούν πλέον) μέχρι καμιά αντίπαρο και πολλή τους πέφτει
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#540513
Anonymous Founder έγραψε:Παλιά ήταν αλλιώς, και δεν είχαμε τον κάθε Κούρδο στα πόδια μας. :protest:
:s_no


Παλιά γεννούσατε ,τώρα δε γεννάτε. Κάπως πρέπει να ισορροπήσει το πράμα. Αυτοί γεννάνε.
Άβαταρ μέλους
By pro
#540514 Υπάρχει λόγος που όταν κάποιος σχολιάσει κάτι για ΣΥΡΙΖΑ αυτομάτως η απάντηση είναι "ναι, αλλά η ΝΔ κάνει αυτό" και αντιστρόφως; Να κρίνουμε μεμονωμένα ένα γεγονός δεν μπορούμε, πρέπει να κάνουμε και την αναλογία; Κι αν δεν το κάνουμε διαλέγουμε στρατόπεδο; Δεν ξέρω αν την βρίσκετε μ όλο αυτό, αλλά νομίζω είναι πολύ κουραστικό πλέον.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#540515
pro έγραψε:Υπάρχει λόγος που όταν κάποιος σχολιάσει κάτι για ΣΥΡΙΖΑ αυτομάτως η απάντηση είναι "ναι, αλλά η ΝΔ κάνει αυτό" και αντιστρόφως; Να κρίνουμε μεμονωμένα ένα γεγονός δεν μπορούμε, πρέπει να κάνουμε και την αναλογία; Κι αν δεν το κάνουμε διαλέγουμε στρατόπεδο; Δεν ξέρω αν την βρίσκετε μ όλο αυτό, αλλά νομίζω είναι πολύ κουραστικό πλέον.


Ναι πρέπει.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#540523
pro έγραψε:Υπάρχει λόγος που όταν κάποιος σχολιάσει κάτι για ΣΥΡΙΖΑ αυτομάτως η απάντηση είναι "ναι, αλλά η ΝΔ κάνει αυτό" και αντιστρόφως; Να κρίνουμε μεμονωμένα ένα γεγονός δεν μπορούμε, πρέπει να κάνουμε και την αναλογία; Κι αν δεν το κάνουμε διαλέγουμε στρατόπεδο; Δεν ξέρω αν την βρίσκετε μ όλο αυτό, αλλά νομίζω είναι πολύ κουραστικό πλέον.


Είναι η λεγομενη ΚΑΡΑΜΕΛΑ.
Ένα γρηγορο πχ..
Φωτια στο Ματι.
Ναι αλλα η ΝΔ στην Ηλεια...

:sleep:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#540531
pro έγραψε:Υπάρχει λόγος που όταν κάποιος σχολιάσει κάτι για ΣΥΡΙΖΑ αυτομάτως η απάντηση είναι "ναι, αλλά η ΝΔ κάνει αυτό" και αντιστρόφως; Να κρίνουμε μεμονωμένα ένα γεγονός δεν μπορούμε, πρέπει να κάνουμε και την αναλογία; Κι αν δεν το κάνουμε διαλέγουμε στρατόπεδο; Δεν ξέρω αν την βρίσκετε μ όλο αυτό, αλλά νομίζω είναι πολύ κουραστικό πλέον.

Δηλαδή συγνώμη, τι ακριβώς γαμάτο έγινε με το εν λόγω φεστιβάλ και αξίζει ΜΟΝΟ του το σχολιασμό; Εγώ το θεώρησα μια πλακίτσα, και είπα να συνεχίσω στο ίδιο μοτίβο.
Αν πάλι έκανα λάθος, ζητώ συγνώμη και συνεχίστε να λέτε για το φεστιβάλ της νεολαίας του ΣΥΡΙΖΑ και τις σημαντικές της πολιτικές προεκτάσεις.
:s_dunno
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#540533
Anonymous Founder έγραψε:
pro έγραψε:Υπάρχει λόγος που όταν κάποιος σχολιάσει κάτι για ΣΥΡΙΖΑ αυτομάτως η απάντηση είναι "ναι, αλλά η ΝΔ κάνει αυτό" και αντιστρόφως; Να κρίνουμε μεμονωμένα ένα γεγονός δεν μπορούμε, πρέπει να κάνουμε και την αναλογία; Κι αν δεν το κάνουμε διαλέγουμε στρατόπεδο; Δεν ξέρω αν την βρίσκετε μ όλο αυτό, αλλά νομίζω είναι πολύ κουραστικό πλέον.

Εικόνα


Ρε παιδί μου ducks το ξέρουμε ότι και εσύ μπορείς να βρεις αντίστοιχες γελοιόφατσες του δώθε μαγαζιού αλλά τουλάχιστον όταν μιλάς για αριστεία και ΝΔ βάζε αφίσα Μυκόνου 2007 και πίσω.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#540539 Το μονο που αξιζει σχολιασμο ειναι το παρακατω:


http://fest.spoutnik.gr/%CE%BC%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%B9%CE%BA%CE%AE/

Εικόνα

:help: :help: :help: :help:

ΟΥΤΕ Ο NTINTΗPLOMAT



Φυσικα τα απαιδευτα ματια σας δεν ειναι ικανα να βρουν το χρυσαφι μεσα στην κοπρια, λογικο. Εδω ειναι που ερχομαι εγω :adminpower: :

Εικόνα


----------------------------->


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα



Εικόνα

:omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:

ΑΧΧΧΧΧΧΧ ΚΟΥΛΑΑΑΑΑ

Εγω, εσυ :inlove: , απο μια Μαλαματινα και Αντιδρασηστο πικαπ.

ΤΑ ΠΕΤΑΝΩ :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout


Ασιμω κρατησες σημειωσεις; :iconcool:


Εδιτ:























Εικόνα


Δεν θα μπω ΚΑΝ στην φασαρια.

Εικόνα :lipsealed:
Τελευταία επεξεργασία από g8777 και 08 Οκτ 2018, 14:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#540543 Σωπα μωρε, αυτες ειναι για παικτακους στυλ Ασιμωφ :s_sarcastic

. Εδω μιλαμε για τσαμπιολιγκ, Πατρινια Περιπτερου League. :omg:
Άβαταρ μέλους
By pro
#540564
Anonymous Founder έγραψε:
Δηλαδή συγνώμη, τι ακριβώς γαμάτο έγινε με το εν λόγω φεστιβάλ και αξίζει ΜΟΝΟ του το σχολιασμό;

Εγώ το θεώρησα μια πλακίτσα, και είπα να συνεχίσω στο ίδιο μοτίβο.


Αν ρωτάς εμένα, τίποτα. Κάποιος άλλος μπορεί να θέλει να πει κάτι γι αυτό.

Πλακίτσα θα ήταν αν ήταν χαλαρή, περιστασιακή και αμφίπλευρη - και δεν αναφέρομαι αποκλειστικά σε σένα, απλά αφορμή πήρα από το ποστάρισμά σου.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#540569 Μια χαρά αμφίπλευρη είναι τόσο η πλακίτσα, όσο η μη. Τώρα αντιλαμβάνομαι πως δεν σου άρεσε η δική μου.
Για εμένα ήταν φανερό πως η δημοσίευση είχε μια σχετική καζούρα για το εν λόγω φεστιβάλ, και τις νεολαίες εν γένει. Και είπα να βάλω και λίγη Μύκονο.
Αλλά ΟΚ, φαίνεται δεν ήταν επιτυχημένη, την επόμενη φορά θα κοιτάξω να μην συνεχίσω κάτι τέτοιο και ν' αφήσω να γίνει απερίσπαστη η κάλυψη του φεστιβάλ και των αντίστοιχων θεμάτων.
:s_dunno