Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#622757 Και εγω της λεγα οτι ο Σταυρος Ψωμιαδ :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry



Εικόνα


:s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry

Εκει χαθηκε η ευκαιρια. Να γυρισει ο Στεφ και να του δειξει την Σποριτζιναλ

"Στρατηγε, ιδου ο στρατος σας". :shifty: :shifty: :shifty:


Διπλοματ ξερεις εσυ τωρα - γκουγκλαρε μεχρι να σβησει ο ηλιος. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#622760
kostis20 έγραψε:Εκείνη το ξέρει?

< A3003 >


οχι
https://www.newsit.gr/politikh/magda-fy ... s/2956347/
Άβαταρ μέλους
By 224v
#622767 Μα και το στυλ που βγηκε και το ανήγγειλε ήταν για γέλια λυπομουνα τους βουλευτές του γύρω του τι αναγκάστηκαν να αποφασίσουν...... Η ξεφτίλα της πολιτικής στην Ελλάδα...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#622769
Anonymous Founder έγραψε:https://www.efsyn.gr/node/227130
Άρα, δικαιώνεται ο diplomat. Πραγματικά, ό,τι να 'ναι. Το παράκανε αυτή τη φορά ο Γιάνης!
:dizzy:


Respect στην Μ. Φυσσα.Απλα.

224v έγραψε:Μα και το στυλ που βγηκε και το ανήγγειλε ήταν για γέλια λυπομουνα τους βουλευτές του γύρω του τι αναγκάστηκαν να αποφασίσουν...... Η ξεφτίλα της πολιτικής στην Ελλάδα...

< Note >



Εννοια σου και εχει χωρο στην Πηγαδα και γι αυτον. Να ναι καλα τα Zwan που εχουμε στις κρυπτες. :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#622771 Το σκουπάκια της κοινωνίας θα τον βάλλει στη γωνιά... Δεν ανησυχώ.. υπομονή χρειάζεται για αυτή τη μηδενική ποσότητα της πολιτικης

< Note >
Άβαταρ μέλους
By italakias
#622782 Εγω δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να ηρωοποιουνται καποιοι για ανυπαρκτους λογους.
Επειδη εκμεταλλευονται καταστασεις οι πολιτικες δυναμεις μηπως;
Η μανα του Φυσσα εχει την ιδια αξια οπως και καθε μανα που δολοφονηθηκε το παιδι της.
Και ο νοων νοειτω.

Αντε μην αρχισω και τα χωνω εδω κι εκει αλλα δυστυχως το φορουμ δεν δεχεται ακραιες αποψεις.
Οσο για τον Βαρουφακη ,ενας βλακας και μισος.Εντελως εκτος τοπου και χρονου,καμμενος και τελειωμενος πολιτικα.
Η εκφραση" πεταχτηκε σαν την μπουτσα" του ταιριαζει απολυτα με την περιστασην.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#622805
italakias έγραψε:Εγω δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να ηρωοποιουνται καποιοι για ανυπαρκτους λογους.
Επειδη εκμεταλλευονται καταστασεις οι πολιτικες δυναμεις μηπως;
Η μανα του Φυσσα εχει την ιδια αξια οπως και καθε μανα που δολοφονηθηκε το παιδι της.
Και ο νοων νοειτω.
.................................................................................................................................................

Φιλε ιταλακια να μια φορα που συμφωνω απολυτως με την αποψη σου..... :lol: :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#622808 ο "αριστερός" που παντρεύτηκε κόρη βιομηχάνου . οι "άλλες" (γράφτηκε πολλάκις εδώ μέσα) δεν ξουρίζονται και του έπεφταν βαριές (στο στομάχι).
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#622829 Καλά το κατάλαβα ότι η γυναίκα δεν είχε ιδέα...
O Βαρουφάκης εκτός από γελοίος είναι και απαράδεκτος.Θα έπρεπε να ντρέπεται...
Φυσικά κάποιοι βρέθηκαν να τον ψηφίσουν και αυτόν ,ξανά.
Είπαμε φταίνε οι ξένοι.Γερμανοτσολιάδες κτλ :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#622831 Πραγματικά, είναι απίστευτο (και τεράστιο όπως σωστά είπε πρώτος ο diplomat και τότε αφελώς διεφώνησα) το ατόπημά του! Κάτι τέτοια ούτε από τον Βελόπουλο δεν θα τα περίμενα, αλλά τελικά έχω πολλά ακόμη να μάθω για τους Έλληνες πολιτικούς.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#622839
Anonymous Founder έγραψε:Πραγματικά, είναι απίστευτο (και τεράστιο όπως σωστά είπε πρώτος ο diplomat και τότε αφελώς διεφώνησα) το ατόπημά του! Κάτι τέτοια ούτε από τον Βελόπουλο δεν θα τα περίμενα, αλλά τελικά έχω πολλά ακόμη να μάθω για τους Έλληνες πολιτικούς.


Πόσο, μα πόσο τραγικός ο Γιάνης...

Τουλάχιστον θα έπρεπε να είχε μιλήσει με τη γυναίκα... έχει που έχει τα δικά της με τη δολοφονία του παιδιού της από τους ναζί, να έχει να ασχολείται και με τις |λογοκρισία| του Γιάνη με το ένα ν... :help:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#622840
Anonymous Founder έγραψε:Πραγματικά, είναι απίστευτο (και τεράστιο όπως σωστά είπε πρώτος ο diplomat και τότε αφελώς διεφώνησα) το ατόπημά του! Κάτι τέτοια ούτε από τον Βελόπουλο δεν θα τα περίμενα, αλλά τελικά έχω πολλά ακόμη να μάθω για τους Έλληνες πολιτικούς.
Εγώ τη κατάλαβα πρώτος τη φάση ,αλλά οκ.Σε συγχωρώ...

< A3003 >