Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#589671 Συνδυασμός μάλλον
Άβαταρ μέλους
By italakias
#589695
markvag έγραψε:
dimik έγραψε:
να φυγει ο αλητης ο Αλεξης να ερθει ο Κουλης της καρδιας μας να ξεμπουκωσει η φαση


τα άλλα όλα πως τα συμπέρανες δεν ξέρω :hmmm:


Ωπα... λάθος ανάγνωση :tomato: :oops:

Συγνώμη... :tomato:

dimik έγραψε:Αλλά αλήθεια, πες μας τι πιστεύεις εσύ markvag ότι πρέπει να ψηφίσει ο λαός; :iconcool:


Άμα ήξερα τι θα ψηφίσω εγώ θα έδινα συμβουλές και σε άλλους. Ξέρω τι ΔΕΝ θα ψηφίσω πάντως. :lol:

Ελα βρε Μαρκο. :inlove:
Συζητησεις επι συζητησεων τοσα χρονια στα της πολιτικης και 20 μερες πριν τις εκλογες δεν ξερεις τι θα ψηφισεις;
Δεν το πιστεευυυωωωωωω.
Μην εισαι τοσο ντροπαλουλης. :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#589712
diplomat έγραψε:
α) έχουν για κάποιο λόγο 100% σίγουρη την αυτοδυναμία (διακαής πόθος τους).
β) η απώλεια της κουτάλας για 4.5 έτη τους έκατσε εξαιρετικά βαριά.


Ψηφίζω το βου


italakias έγραψε:Μην εισαι τοσο ντροπαλουλης. :inlove: :inlove: :inlove:


Με βρήκες. :inlove:

Δεν μπορώ να το κρύψω...

Εικόνα

































































:s_wink
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#589830 - Φίλε έχεις αριστερή της αριστεράς τη πλέον προοδευτική αριστερότερη αριστερά ?
- Ολόφρεσκια φίλε
- Βάλε 3 κιλά
- Ώπα , βγήκε 3.5 , να τα αφήσουμε ?
- Εννοείται φίλος, μιλάμε για αριστερά
(zoom -> Γεωργούλης)

Εικόνα

#μπαλαούρας

#μπαρμπαντός

#τιτμαν
Άβαταρ μέλους
By g8777
#589834 Εικόνα

g8777 united-georgetz munich 2-1


:s_roses

Φερτε μου τον Λουη Χανειλτον λεμε :protest:
Άβαταρ μέλους
By pro
#589847
georgetz έγραψε:
Εικόνα



Πραγματικά θέλει μεγάλη προσπάθεια να ντυθεις χειρότερα από Παπαδημουλη, Κούλογλου, Κόκκαλη και Αρβανίτη αλλά ο Γεωργούλης τα κατάφερε χαλαρά.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#589852 Ωπα κατσε , μονο ο Γεωργουλης ειναι για φυλακη (και αυτο λογω σωματοτυπου, αν ηταν σαν τον διπλοματ 64 κιλα μια χαρα θα φαινοταν . :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#589950 Οι άσχετες με την Πολιτική δημοσιεύσεις μεταφέρθηκαν εδώ:
viewtopic.php?f=9&t=293&start=2490
[mod]
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#589967 εδώ ποια είναι η φάση; όχι ελέγχους;
https://www.documentonews.gr/article/ot ... xoys-video

στο τέλος θα κάνει τον συριζα να φαίνεται καλός :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#589968
QsisVTS έγραψε:εδώ ποια είναι η φάση; όχι ελέγχους;
https://www.documentonews.gr/article/ot ... xoys-video

στο τέλος θα κάνει τον συριζα να φαίνεται καλός :dizzy:

Αν ο διάλογος είναι όντως αυτός, και δεν έχει παίξει μονταζιέρα, είναι στα όρια του τραγικού:
Συγκεκριμένα, ο διάλογος έχει ως εξής:

Επιχειρηματίας: «Ο Τσίπρας όταν έφυγε από εδώ μας έστειλε 8 φορές τον ΣΔΟΕ».

Κυριάκος Μητσοτάκης: «Αυτή ήταν η ανταμοιβή».

Επιχειρηματίας: «Ναι, για τον γαλάζιο ουρανό που μας έλεγε και τη γαλάζια θάλασσα. Να πω κι ένα αστείο. Εσείς πόσες φορές θα μας τον στείλετε;»

Κυριάκος Μητσοτάκης: «Εγώ να ξέρεις δεν στέλνω. Και το Κράτος δεν πρέπει να στέλνει, αλλά πρέπει να δείχνει μια μεγάλη κατανόηση απέναντι στους επαγγελματίες που δραστηριοποιούνται με πολύ αυξημένο κόστος».


Κρατάω μια πισινή πάντως, γιατί την προηγούμενη φορά έπεσε μοντάζ. Δεν θα μου έκανε εντύπωση βέβαια, γιατί είναι σαφές πως ο άνθρωπος αυτός δεν έχει ιδέα από πραγματική εργασία (αφού όταν και όπου δούλεψε η θέση ήταν κληρονομικώ δικαίω :s_sorry ).
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#589969 μου θύμισε πάντως εδώ συνάδελφος ότι στα τελειώματα του σαμαρά δεν πολυδούλευε το σκηνικό και έπεφτε όργιο, τα τελευταία χρόνια έχουν μαζευτεί πάρα πολύ

πχ και σε κάποιο νησί που πάω συχνά πυκνά που είχα πιάσει κουβέντα με μια κοπέλα που δουλεύει εκεί για ένσημα κτλ και λοιπά θέματα εργατιάς (σούπερ ξενέρωτος όταν μιλάω με γκομενάκια, να τις ρωτάω αν τους κολλάνε ένσημα :tomato: ) μου έλεγε ότι όλοι πρόσληψη τα τελευταία χρόνια γιατί σκάνε συνέχεια έλεγχοι

δεν ξέρω αν πρόκειται να έχουμε αλλαγή σε αυτό το σκηνικό ή απλά έχουμε κλείσιμο ματιού στις γκρούπιες, ελπίζω το 2ο
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#589972 Ε, βλέπεις που έχει δίκιο ο καταστηματάρχης με τον Κυριάκο; Τους έχουν σκίσει στους ελέγχους τους καημένους, πώς να βγει το μεροκάματο; :s_rofl
Τι ζούμε... :vava:

Σε άλλα (αστεία):
Ο κος Θόδωρος Ρουσόπουλος έχει συνέντεξη στο euro2day όπου λέει:
Θ. Ρουσόπουλος: Η ΝΔ θα φέρει την «επανάσταση» στα πανεπιστήμια
Μισό λίγο... :s_no

κι άλλο λίγο... :s_laughat


κι ακόμα λίγο... :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl



Γιατί τα παραπάνω; Μα ιδού γιατί:
Σπουδές
Σπούδασε στο Εργαστήρι Επαγγελματικής Δημοσιογραφίας. Συμπλήρωσε της σπουδές του με την παρακολούθηση Σεμιναρίων Δημοσιογραφίας στην «Oxford Academy». Είναι πτυχιούχος του τμήματος Σπουδών στον Ελληνικό Πολιτισμό, της Σχολής Ανθρωπιστικών Σπουδών του Ελληνικού Ανοιχτού Πανεπιστημίου. Το 2014 του απονεμήθηκε ο τίτλος του Διδάκτορα Ιστορίας από το τμήμα Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Σπουδών του Πανεπιστημίου του Εδιμβούργου. Η διδακτορική του διατριβή με θέμα “Identity disputes and politics at the end of the 17th century”, ανέδειξε προβλήματα εθνικής ταυτότητας των Ελλήνων της Βενετίας στα τέλη του 17ου αιώνα. Μιλάει Αγγλικά.


Ακαδημαϊκή καριέρα :s_laughat :s_laughat
Από το 2015 είναι Επισκέπτης Καθηγητής της Σχολής Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών του τμήματος Κοινωνικών Επιστημών και Επιστημών Συμπεριφοράς του Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου Κύπρου, στο οποίο διδάσκει Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης και Επικοινωνία σε φοιτητές του προπτυχιακού και μεταπτυχιακού προγράμματος σπουδών. Έχει επίσης διδάξει ως teaching associate στο long-distance graduate program του Pepperdine University της Καλιφόρνια[7].



Ο τυπάκος λοιπόν έχει ΑΣΤΕΙΕΣ σπουδές, με πτυχία που απέκτησε ΠΟΛΥ αργότερα (σαν δημοσιογράφος και πολιτικός επί ΚΚ jr ήταν με "χαρτί" από εργαστήρι δημοσιογραφίας... :s_omg :s_laughat ), και καλά πλέον κάνει και... ακαδημαϊκή καριέρα στο ΑΣΤΕΙΟ πανεπιστήμιο Κύπρου (γιατί μόνον σε ένα αστείο πανεπιστήμιο θα καλούσαν κάποιον τέτοιο να διδάξει...), και αυτός ο απίθανος τύπος έχει και άποψη για την παιδεία και τα πανεπιστήμια, όταν οι σπουδές που έκανε ήταν δι' αλληλογραφίας!
:s_wacko :s_laughat :s_rofl :s_rofl


συγνώμη, αλλά η φάση είναι: :s_shout :s_shout


Από την άλλη, είδαμε και τους άριστους πτυχιούχους:

:s_shout :s_shout


Κάτι τέτοια ούτε ο σατανάς ο g8777 δεν θα σκεφτόταν ποτέ! :s_hang
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#589974 κάτι έλεγε αν θυμάμαι σωστά ότι ο πατέρας του ήταν ταχυδρόμος, άρα μπορεί να είχε δυσκολίες στο να σπουδάσει