Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#608216
g8777 έγραψε:Δεν μπορω να θυμηθώ πιο χτυπητό παράδειγμα απο αυτό για το "ο καταλληλος ανθρωπος στην κατάλληλη θέση".

Μαλλον μπορω να θυμηθω πιο χτυπητό. :hmmm:

Η πορτα απο της Σουιφτ της :inlove: , παρκινγκ σουπερ μαρκετ.


ΓΤΧΚΤΠΜ :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:


Φαντάζομαι θυμάστε οτι η τελευταία φορά που μιλήσανε για παρθενώνες ήταν στη Μακρόνησο έτσι? :s_roses

Μλκ το χουντοχούι δε μπορει να βγει απο μέσα τους :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#608233 Ως πως ποιά εννοια? Η συγκεκριμένη παρομοιωση δείχνει ΑΚΡΙΒΩΣ το πώς λειτουργει το μυαλό των χουντόπληκτων.

Εγώ προσωπικά δεν εχω ακουσει κανεναν άλλο άνθρωπο σ αυτή την χώρα να μιλάει για καινουργιους Παρθενώνες εκτός απ τους χουνταίους τότε με τη Μακρόνησο και τους θαυμαστές τους σήμερα, αλλά επειδή ειμαι και νεώτερος με χαρά θα ακουσω την όποια διόρθωση :)
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#608236 100% accurate είναι ο συσχετισμός, ειδικά για τον συγκεκριμένο... ας πω κύριο.

Side by side δεν πωλούσε τα πλευροβιβλία και τα αρχαιοΕΛ βιβλία, ή δε θυμάμαι καλά;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#608242 Ούτε ο ο ίδιος ο Κούλη να σου χε πηδήξει γκόμενα... :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#608259 http://www.katiousa.gr/epikairotita/ta-mat-vriskoun-to-daskalo-tous-apo-to-karate-kid-tou-pame/

Πονάτε; Όχι ε;

https://atexnos.gr/%CF%87%CE%B1%CF%86%CE%B9%CE%B5%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D-%CF%84%CF%8D%CF%80%CE%BF%CF%85-%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%BF%CF%83%CE%B9%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%AF%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83/

ΡΕ ΠΟΝΆΤΕ;;;


χαφιεδικού τύπου



[size=15000φτιαξτοοοο]ΧΥΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ[/size]
Άβαταρ μέλους
By DAP
#608289
georgetz έγραψε:


Εδω που τα λεμε μπορει ο "αντιπαλος" να ειναι πανοπλος και συ με το φανελακι αλλα επιθεση εκ των οπισθεν δεν ειναι και τοσο ηρωισμος ......Πονηρια ναι,αντριλικι ομως οχι.....
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#608331 Στα western ίσως, σε συμπλοκη το λένε περικύκλωση και είναι το ζητουμενο παντού και πάντα.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#608350 Οπότε το επόμενο σπασμένο κεφαλι από γκλομπ για το οποίο θα ακούσουμε, θα είναι μέσα στους κανόνες εμπλοκής του Tavernier για συμπλοκές®.
:s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#608375




σαννννοοοοοοοοοοοοο

εδω το καλο

σαααννννννννννοοοοοοοοοοοοο

μπεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#608376 213bn GDP το 2021 μπαχαχαχαχαχαχαχα

Μλκ έχω να γελάσω τόσο από όταν η φασιστερά θα έσκιζε τα mnimonja και θα διέγραφε το επαχθές χρέος
Τελευταία επεξεργασία από diplomat και 08 Οκτ 2019, 09:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά