Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#571278 H αλήθεια είναι οτι το ρόλο τον έπαιζε με απίστευτη επιτυχία ο Paulάκης αλλά υπάρχει μεγάλος συν(αντα)αγωνισμός τελικά :lol:
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#571475 Μπράβο του όμως, έκανε πολύ όμορφη διάψευση. Τι πιο ωραιο από το να πεις όμορφα και καθαρά "ωπα παιδιά, ειπα |λογοκρισία|";

"Ήταν απολύτως ατυχής η διατύπωση και με αυτήν την έννοια δεν αδικώ και όποιον εξεγέρθηκε εναντίον μου"
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#571498 δεν φάνηκε να έχει άλλη επιλογή απο το να μαζευτεί σε αυτή τη περίπτωση.

Τον κράξανε απο μέσα κ απ'έξω , ιδιαίτερα απο κάποια που έζησε τη κατάσταση ->

https://www.iefimerida.gr/news/485057/x ... ekroys-mas

Φρονώ οτι δεν χρειάζεται να γίνεται λύσσα κάτι για να αναδιπλωθεί/πει ένα άτυπο σόρυ κάποιος , άνθρωποι είμαστε.
Όλα τα ανωτέρω , εφόσον πάντα κάποιος δεν τελεί σε διατεταγμένη υπηρεσία , όπως αναφέραμε...

Είμαι περίεργος να δω που το πάνε με τη Λοίζου πάντως το θέμα :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#571509 Πολλοί έχουν πει βλακείες, και έπειτα είτε κάνουν την πάπια είτε αρχίζουν τα "παραποιηθηκαν οι δηλώσεις", "εννοούσα κατι άλλο", "αγάπη μου δεν είναι αυτό που νομίζεις".

Τι πιο ωραίο και όμορφο από το να πεις απλά "ωπ παιδια, |λογοκρισία|"; Είναι σα να σου βγαίνει ο άλλος από στοπ, και να σου ζητά συγνώμη παραδεχόμενος το λάθος του. Μπορείς να θυμώσεις μετά;
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#572063
Hellenic tifosi έγραψε:Τι πιο ωραίο και όμορφο από το να πεις απλά "ωπ παιδια, |λογοκρισία|"; Είναι σα να σου βγαίνει ο άλλος από στοπ, και να σου ζητά συγνώμη παραδεχόμενος το λάθος του. Μπορείς να θυμώσεις μετά;

Σωστό, αλλά ακόμα καλύτερα να μη λέγονται τέτοιες χοντράδες εξ'αρχής. Καλά έκανε και τον άδειασε ο Φίλης. :iconcool:

Ένα αντιπαράδειγμα, με τον ηλίθιο να επιμένει:




----------

Μπόνους τουίτ, σκατοψυχίας το ανάγνωσμα:



Είναι τόσο ανυπέρβλητα τελειωμένος ξεφτίλας, που ακόμα και σε υποτιθέμενη δήλωση συμπόνοιας-αποτροπιασμού θα χώσει μέσα τις παπαριές του περί ανωτερώτητας του Δυτικού Πολιτισμού™ (ήτοι: ο μακελάρης είναι εξαίρεση και δεν μας εκφράζει, αλλά όταν σφάζουν οι καφετί είναι αναμενόμενο γιατί το έχουν στο dna τους). Δεν χρειάζεται να κάνουμε καν αναφορά στη καριέρα που έχτισε ως τηλεπλασιέ πουλώντας ακριβώς τα ίδια ρατσιστικά λύματα που είχε ο Αυστραλός στο κεφάλι του...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#572075 Zorz τη φάση με το Μοράλες και το υποστατικό του αστη να ξεχαστεί καλύτερα.
Κάποιος βιάστηκε και φάνηκε η κιλότα του.
:)
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#572087 Ο Λοβέρδος φοβάται μήπως τον ξανακάνει ο Μητσικώστας και πάει full retard για να είναι εκτός βεληνεκούς.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#572096 Απαντησε

Το πρωι ανέβασα τη φωτό αυτή, που είναι προδήλως μια καρικατούρα από τους Αμάν ακριβώς για να σαρκάζω τον περιθωριακό Γάλλο Οικονομολόγο, που θαυμάζουν οι συριζαίοι και λέει τις ανοησίες περί «ολιγαρκούς αφθονίας», περί «αποανάπτυξης» και περί εισαγωγής «μινωικού νομίσματος»! Προφανώς οι συριζαίοι που λυσσάνε δεν θέλουν να καταλάβουν τον σαρκασμό. Λυπάμαι. Εγώ θα γράφω ότι θέλω εδώ στο φβ για όποιον θέλει να με διαβάζει. Για τους ανόητους και τους συριζαίους αδιαφορώ. Εγώ απευθύνομαι στους κανονικούς ανθρώπους κι όχι στο περιθώριο. Λυσσάτε ελεύθερα!
Άβαταρ μέλους
By mirage
#572100
Geo f1 έγραψε:Απαντησε

Το πρωι ανέβασα τη φωτό αυτή, που είναι προδήλως μια καρικατούρα από τους Αμάν ακριβώς για να σαρκάζω τον περιθωριακό Γάλλο Οικονομολόγο, που θαυμάζουν οι συριζαίοι και λέει τις ανοησίες περί «ολιγαρκούς αφθονίας», περί «αποανάπτυξης» και περί εισαγωγής «μινωικού νομίσματος»! Προφανώς οι συριζαίοι που λυσσάνε δεν θέλουν να καταλάβουν τον σαρκασμό. Λυπάμαι. Εγώ θα γράφω ότι θέλω εδώ στο φβ για όποιον θέλει να με διαβάζει. Για τους ανόητους και τους συριζαίους αδιαφορώ. Εγώ απευθύνομαι στους κανονικούς ανθρώπους κι όχι στο περιθώριο. Λυσσάτε ελεύθερα!
Σοφά λόγια απο τον άρχοντα της αναδημοσίευσης fake news κ. Λοβέρδο. Επίσης αν ήταν "καρικατούρα" γιατι το κατέβασε...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#572107 GeoF1 βιώνεις κι εσύ κάποιον ψυχεδελικό εφιάλτη και ξύπνησες απότομα?
Ξανακοιμήσου, γιατί όταν κάνεις πλάκα δεν σβήνεις την ΠΛΑΚΑ σου, την αφήνεις για να γελάει ο κόσμος :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#572121 μάθαμε κ τον Λατούς πλέον παίδες

όποιος θέλει να δει όλη την επίμαχη συνέντευξη (κ όχι μόνο τα "πιπεράτα" :s_laughat )



Ήταν σίγουρος πάντως οτι πριν απο 7 χρόνια το ευρώ όδευε προς κατάρρευση το προσεχές τότε χρονικό διάστημα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#572519 pop , θέλω να σε δω όταν σχηματιστεί κυβέρνηση συνεργασίας ΝΔ και Τσίριζα .
Εγώ πάντως δεν ξεχνάω τις κλειστές τράπεζες , τα σκισμένα μνημόνια και τα ανοιχτά διόδια. Άλλοι δεν θα ξεχάσουν τη Μακεδονία. Δεν τον βλέπω καλά τον Αλέξη.