Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#522549 Κωλονοσκοπηση η ορθοσκοπηση; χωρίς μέθη το δεύτερο, οκ αλλά το πρώτο...
Άβαταρ μέλους
By otso
#522550 Κωλονοσκοπηση απελπισια , και με 2 ωραιες νοσοκομες μεσα και αντι να κανεις παιχνιδι να εισαι ο πρωτος στο τραινακι.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#522565 Ε εντάξει είναι απάνθρωπο αυτό, όταν υπάρχουν εναλλακτικές σήμερα πλέον.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#522570 Απανθρωπο ειναι οταν στο προτεινουν ή στο κανουν χωρις μεθη.
Ομως οταν εσυ το δεχεσαι χωρις μεθη, ειναι μαζοχιστικο. :s_dunno

Εγω παντως οταν εκανα κολονοσκοπηση μαζι με γαστροσκοπηση, δεν καταλαβα αλλα ουτε και θυμαμαι τιποτα! Πρεπει να ημουν τελειως ντιρλα! :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#522750 για να μην ψάχνω παπάτζες στο ιντερνετ (θα φτάσω βέβαια και εκεί), μπορεί κάποιος να μου πει γιατί μετά την άσκηση τα ρούχα μου βρωμάνε σαν αμμωνία; :help: βγάζω αμμωνία; :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#522757 α εσύ με πέθανες ήδη :lol: για αυτό τα φοβάμαι τα ιντερνετς

μάλλον είναι επειδή έχω ρίξει κατανάλωση σε υδατάνθρακες και καίω μύες

Θα τρώω πιο καλά πριν κάνω γυμναστική γιατί αυτό το έχω παρατηρήσει όταν δεν είμαι καλά φαγωμενος δεν μου συμβαίνει πάντα. Θα το παρατηρώ περισσότερο :hmmm:

Θυμαμαι όμως ότι φορές που έχω ζοριστει πολύ περισσότερο δεν μυρίζει έτσι τον τελευταίο καιρό μου σκάει και όχι πάντα
Άβαταρ μέλους
By 224v
#522787
Y.V έγραψε:Απανθρωπο ειναι οταν στο προτεινουν ή στο κανουν χωρις μεθη.
Ομως οταν εσυ το δεχεσαι χωρις μεθη, ειναι μαζοχιστικο. :s_dunno

Εγω παντως οταν εκανα κολονοσκοπηση μαζι με γαστροσκοπηση, δεν καταλαβα αλλα ουτε και θυμαμαι τιποτα! Πρεπει να ημουν τελειως ντιρλα! :lol:


Αυτο ακριβως..... και τα 2 μαζυ ξυπνας και σε μια ωριτσα πας σπιτι σου...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#522856 Την Παρασκευή έδωσα αίμα για γενικές. οκ υπήρχε μια δυσκολία εξόρυξης αλλά έγινε η δουλειά. Από χθες όμως έχει μελάνιασει έντονα το σημείο, μέχρι τότε ήταν οκ
Άβαταρ μέλους
By drdino
#522858 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#522871
Dimitris_P έγραψε:Την Παρασκευή έδωσα αίμα για γενικές. οκ υπήρχε μια δυσκολία εξόρυξης αλλά έγινε η δουλειά. Από χθες όμως έχει μελάνιασει έντονα το σημείο, μέχρι τότε ήταν οκ

κλάιν θα φύγει

είναι τελικά λίγες (ή λίγοι) αυτοί που μπορούν να σου πάρουν αίμα χωρίς παρατράγουδα

η πιο τραγική μου φάση ήταν τύπισσα που έκανε την πρακτική της στο 401 που αφού μου έσπασε τη φλέβα και με διέλυσε κυριολεκτικά (τη φλέβα που μου παίρνουν πάντα) , τελικά και δεν κατάφερε να μου τραβήξει αίμα αλλά και πήγε στο άλλο χέρι που μου το ψιλοδιέλυσε και αυτό

ενώ έχω πετύχει κάτι άλλες που έχουν χέρι πούπουλο, ειδικά όσες φορές έχω πάει για αιμοδοσία σχεδόν κανένα σημάδι εκεί έχουν τις πιο προ

στα διαγνωστικά κέντρα πάντα θα μου μείνει μελανιά για μέρες, αλλά δεν τις αδικώ..για ένα ψωρομισθό κι εγώ θα έσπαγα τις φλέβες του κοζμάκη χωρίς να με νοιάζει
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#522888
QsisVTS έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Την Παρασκευή έδωσα αίμα για γενικές. οκ υπήρχε μια δυσκολία εξόρυξης αλλά έγινε η δουλειά. Από χθες όμως έχει μελάνιασει έντονα το σημείο, μέχρι τότε ήταν οκ

κλάιν θα φύγει


Μην τα κρυβεις... πες την αληθεια στον ανθρωπο... :rtfm:
Δημητρη να εισαι επι φυλακη για τα επειγοντα! :lol:




Τωρα θυμηθηκα εκεινο το θεμα που ειχε χαθει, σε ενα μελος, ενα βαμβακι απο μπατονετα μεσα στον αφαλο του και τι απαντησεις ειχε παρει! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#523297 Έχω ξαναμελανιάσει ρε συ, αλλά τώρα έχει ξεφύγει, είναι πιο έντονο, σαν θρόμβωση έχει γίνει. Anyway ας κάνω λίγο υπομονή, θα επισκεφτώ και τον γιατρό από βδομάδα ούτως ή άλλως.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#523298 Δειχνει καπως ετσι Dmitspan;
Εικόνα

:hmmm: