Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#633242 Σκνιπερ σιδερένιος!!!

.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#633244 Περαστικα σου και γρηγορα να τα ξεχασεις sknipper!
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#633248
tsilis έγραψε:Περαστικά sknipper.
Είναι debatable το ζήτημα της λοβεκτομής στην περίπτωσή σου, αλλά η αλήθεια είναι ότι έχει σημαντικά πλεονεκτήματα .

Όλα καλά πλέον !
Υπάρχουν διάφορες σχολές και παλιότερες και νεότερες απόψεις.
Εμένα ήταν θηλώδες, το πιο συνηθισμένο και το λιγότερο κακό καρκινωματάκι και στο μέγεθος που είχα, κάτω από 1εκμ αποτελεί τυχαίο εύρημα σε 30-50% αυτοψιών σε πεθαμένους.
Οπότε για κάτι που τις περισσότερες περιπτώσεις μένει ανενεργό για όλη τη ζωή είναι υπερβολικό να τα βγάλεις όλα. Και δεν θα ήθελα να μου πούνε περιμένουμε και να δούμε αν θα μεγαλώσει.
Οπότε είμαι ικανοποιημένος με τις μέχρι τώρα προτάσεις και αποφάσεις.
Σας ευχαριστώ.

< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#633249 Sknipper περαστικά σου.

Βγήκα να τρέξω λίγο..τι ερημιά είναι αυτή
Εντάξει είμαστε έρημα έτσι και αλλιώς εδώ που μένω, αλλά τώρα...next level
Τα καλά νέα..ήρθε η Άνοιξη!Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#633256 Και εγώ ένα τρέξιμο στη βροχή το έκανα. Δεν έμεινα σπίτι, αλλά πραγματικά, ψυχή δε συνάντησα. Απόκοσμο μεν, σωστό δε.

ΥΓ, δε φαντάζομαι πόσο πιο προβληματισμένος και στρεσαρισμένος θα ήμουν αν ο πατέρας μου ζούσε και "δυσχέραινε" στα της υγείας του. Τραβολογήματα σε γιατρούς, μάσκες, συνεχής βομβαρδισμός από media, άγχος άγχος άγχος... :s_no
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#633279 sknipper περαστικά.
Επίσης μόλις έγινες μέλος των ευπαθών ομάδων λόγω της εγχείρησης, δεν μπορούσες να το τρενάρεις; :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#633569 Το βάζω εδώ γιατί στο άλλο χάθηκε.

Καμιά πρόταση για αξιόλογο ανέπαφο θερμόμετρο;
gianik θυμάμαι εσύ είχες ποστάρει τελευταία φορά κάτι σχετικό που έλεγες ότι πλησιάζει σε υδραργύρου, αλλά δεν βρίσκω το post για να δω μάρκα/μοντέλο
edit: το βρήκα, το είχες γράψει σε άλλο θέμα, αυτό είναι Braun PRT 2000. Ισχύει να είναι καλό;
Ή μήπως κανά σαν πιστόλι όπως https://www.skroutz.gr/s/4528878/Medisana-TM-750.html ;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#633570 Βρες υδραργύρου. Υπάρχουν, you just have to know a guy. Έχω μασχάλης κι αυτιού, είναι λίγο ό,τι να 'ναι. Αν δεν βρεις, πάρε θερμοκρασίες αναφοράς όταν ξέρεις ότι είσαι υγιής γιατί αλλιώς άκρη δεν θα βγάλεις :lol:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#633574 Κι οταν λεει 35 οταν ειμαι υγιης και 34,5 οταν πονανε ολα μου τα κοκκαλα τι κανω? :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By drdino
#633579 Την προσευχή σου, δεν θα έπρεπε καν να ζεις με 34,5 :lol:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#633582 Καπου εκει δειχνουν τα ηλεκτρονικα ρε :lol: και με μηδεν συνεπεια, οτι να ναι αποτελεσματα σε συνεχομενες μετρησεις