Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#545482 Το timing σου σχολιάζω :lol:

Στα υπόλοιπα συμφωνώ ως παθών , έχω 1 χρόνο να εμφανίσω , σαλάτες , φρούτα, γιαούρτι και άσκηση έχουν βοηθήσει πολύ.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#545483 :thumbsup:

και το πιο βασικό ΠΟΛΛΑ νερά, η αφυδάτωση είναι η χειρότερη παγίδα

επίσης έχω παρατήρησει ότι σε πολλούς όταν έχουν άγχος υπάρχει έξαρση εκεί :hmmm: αλλά γενικά στομαχοέντερα επηρεάζονται από το στρες, πρέπει να είναι συνηθισμένη γενικότερη περιοχή του σώματος που σου σκάνε θέματα από άγχος
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#545514 Ενα βασικο θεμα που δημιουργει προβλημα για καποιους ειναι επισης το "γρηγορα να τελειωσω" της δουλειας. Επιβαρυνει πολυ την κατασταση.

Qsis, το πολυ νερο που περιγραφεις συντελει στο "2-3 φορες την ημερα" που αναφερεις.

Αυτο που δεν μπορουσα ποτε να καταλαβω ειναι ατακες του τυπου "εγω μονο πρωι και μονο την ταδε ωρα". Θεωρω οτι εχουν προκυψει απο εξαναγκασμο
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#545532
trident1971 έγραψε:
Αυτο που δεν μπορουσα ποτε να καταλαβω ειναι ατακες του τυπου "εγω μονο πρωι και μονο την ταδε ωρα". Θεωρω οτι εχουν προκυψει απο εξαναγκασμο


ετσι ειμαι και εγω,καθ πρωι 20 λεπτα αποτι ξυπνησω.Μολις πιω γουλια καφε ερχετε. :superman:
Κανενας εξαναγκασμος.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#545554 Θεωρείται καλό να συνηθίσεις το σύστημα κάποια ώρα και να το τηρείς. Ο προγραμματισμός αυτός βολεύει τον οργανισμό σου, κιρκάδιο κύκλο κλπ.
Εγώ κάθε πρωί μόλις ξυπνήσω, από το κρεβάτι στον καμπινέ...
Άβαταρ μέλους
By xenos
#545566
Dimitris_P έγραψε:
QsisVTS έγραψε:εγώ έχω το στάνταρ μου το πρωί στη δουλειά, αλλά πλέον παίζω και πιο απόγευμα ή και βράδυ


Νιώθεις άνετα μ'αυτό; Να χρειαστεί, οκ, αλλά στάνταρ;
Είχα κάποια φάση έναν συνάδελφο που πήγαινε καθημερινά. Να μας χέσεις ήρθες ρε φίλε του έλεγα;
Δεν ξέρω το βρίσκω λίγο ελεεινό :oops:
Εγώ που συνήθως είμαι μόνος, αν δεν είμαι και μου έρθει προσπαθώ να το αναβάλλω όσο γίνεται, εκτός αν δεν γίνεται
+1
Και μπαινεις για κατούρημα κ εχει πεσει ναπαλμ!!! Για κλωτσιες ορισμενοι (αρκετοι).
Άβαταρ μέλους
By drdino
#545572 Πας να πλύνεις τα χέρια σου και μυρίζει ουρά, έλεος πολλοί.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#545590 πάντα είχα την εντύπωση ότι οι τουαλέτες είναι να τις χρησιμοποιούμε :hmmm:

τώρα αν μυρίζει drino αυτό όπως καταλαβαίνεις έχει να κάνει με το αν ο άλλος κατουράει απέξω

αλλά άλλο κοινόχρηστο μπάνιο, άλλο δημόσια ουρητήρια

σε καμιά περίπτωση βέβαια δεν δικαιολογείται η καφρίλα, αλλά σε χώρο εργασίας δεν δικαιολογείται σίγουρα και εκεί τουλάχιστον υπάρχει πολλές φορές η δυνατότητα να εντοπίσεις τον φταίχτη και να του τα χώσεις
Άβαταρ μέλους
By markvag
#545642 Σκατοσυζήτηση...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#545643
QsisVTS έγραψε:πάντα είχα την εντύπωση ότι οι τουαλέτες είναι να τις χρησιμοποιούμε :hmmm:

τώρα αν μυρίζει drino αυτό όπως καταλαβαίνεις έχει να κάνει με το αν ο άλλος κατουράει απέξω

αλλά άλλο κοινόχρηστο μπάνιο, άλλο δημόσια ουρητήρια

σε καμιά περίπτωση βέβαια δεν δικαιολογείται η καφρίλα, αλλά σε χώρο εργασίας δεν δικαιολογείται σίγουρα και εκεί τουλάχιστον υπάρχει πολλές φορές η δυνατότητα να εντοπίσεις τον φταίχτη και να του τα χώσεις
Μάλλον έπρεπε να βάλω ένα /s, εγώ δεν έχω πρόβλημα, o xenos ενοχλείται από τις μυρωδιές
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#545657
drdino έγραψε:Πας να πλύνεις τα χέρια σου και μυρίζει ουρά, έλεος πολλοί.


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#545659
Άβαταρ μέλους
By xenos
#545671 Δεν ειναι η μυρωδια, ειναι οτι τα κανουν ολα πουτανα κ τα παραταν ετσι. Οκ δεν ειναι σπιτι σου, αλλα μην εισαι ζωο τελειως.