Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#606918 Διαλειμματικό ύπνο όπως ο CR7, αυτή είναι η νέα μόδα...
Άβαταρ μέλους
By italakias
#606921 Μοδα στον υπνο; :dizzy:
Εγω εχω καταστραφει ολο το καλοκαιρι.
02:00-4:30 το βραδυ και κανα δυωρο το μεσημερι.
Οτι χειροτερο μου εχει τυχει,ευτυχως παραιτουμε σε λιγες μερες και θα κοιμαμαι σαν ανθρωπος.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#606944 Εξαρτάται τι ώρα πας δουλειά. Δεν είναι στάνταρ ότι όλοι στην Ελλάδα κοιμούνται 12+. Αν πρέπει να ξυπνήσεις νωρίς και θέλεις να κοιμηθείς και λίγο πιο πολύ τότε βαριά 11 πας κρεβάτι.
Τελευταία επεξεργασία από elteo και 29 Σεπ 2019, 10:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#606945 Βέβαια πηγαίνουμε πολύ αργότερα αλλά μήπως το σωστό είναι να συγχρονιστούμε περισσότερο με το ρολόι της φύσης; Όπως οι Γερμανοί;
Άβαταρ μέλους
By gianik
#606950 το πιο νορμάλ να το πω έτσι , είναι να κοιμάσαι καθημερινά από τις 24:00 έως τις 07:00....

και όταν λέω να κοιμάσαι , όχι να έχεις ξυπνήσει 389012097 φορές διότι έφυγε η πιπίλα στο μωρό , χτύπησε ο συναγερμός , γαύγισε ο σκύλος... 7 ώρες ήρεμο κ ποιοτικό ύπνο...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#606984 Εγώ συνήθως κοιμάμαι 22 με 6. Πρέπει να ξεφτιλιστω βγάζοντας το σκυλί τα πρωινά αρα ξυπνώ σχετικά νωρίς.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#607050 10 με 5 , άντε στο τσακίρ να γίνει όλο shift +1 ωρα
Μερικές φορές πάνω απο 6ωρο συνολικά δε βγαίνει, και σηκώνομαι νωρίτερα, ξυπνητήρι δεν εχει παίξει ποτέ μου εινα άγνωστο. Το σημαντικό ειναι οτι στο μεταξύ δεν καταλαβαίνω τίποτα, πολυ βαθύς ύπνος.