Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#472067 Αttica λες ε? Δε με χαλάει...να βάλω και καμιά άτοκη.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#472070 E ναι. Trussardi δεν θυμάμαι αν έχει, αλλά είναι δίπλα στο istorm (αν μιλάμε για το Golden). Σίγουρα θα βρείς κάτι μέσα στο budget.

Θα κάνω και εγώ καμιά καταδρομική σήμερα :ninja: (αν και μάλλον θα μας τα φάει η κιθάρα)
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#472072 Είδα σήμερα ξεκινάνε οι εκπτώσεις. Δεν ξέρω αν είναι καλύτερα 2-3 βδομάδες υπομονή. :hmmm: Ίσως κάνω πρώτα μία βόλτα μπας και βάλω στο μάτι τίποτα και παρακολουθώ μετά εξέλιξη τιμής. Νομίζω παίζει το σενάριο να δώσεις προκαταβολή να κλείσεις ένα κομμάτι και να το πάρεις όταν είναι στο πικ η έκπτωση, σωστά?
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#472073 Δεν θα βρείς νούμερο Στέφανε μετά τις πρώτες 2-3 μέρες. Είχα την εντύπωση ότι έμεναν σταθερά τα ποσοστά εκπτώσεων, όχι;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#472076 Ξέρω γω τι κάνουν αυτοί οι απατεώνες. Λέω μήπως προς το τέλος ξεβρακωθούν περισσότερο. Τώρα τα νούμερα είναι ένα θέμα αλλά ποντάρω στο μη εμπορικό του πράγματος.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#472097 Δεν μου αρεσει.
Κριμα το 500αρικο δλδ!!!

Εκπτωσεις :inlove:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#472098 Έχε χάρη που βαριέμαι το φότοσοπ αλλιώς του χα πετάξει πάνω 5 καγουροlogo και όχι 500...3500€ θα δίνες. Shut up and take my money φάση, αλλόφρων στους δρόμους του Γαλατσίου. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#472100 Καλύτερα;

Εικόνα


εντιτ: Great minds think alike :lol: , με πρόλαβες.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#472102 :s_rofl :s_rofl :s_rofl :svivhaha: :svivhaha: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#473438 Όλοι μας έχουμε ένα φίλο/κολλητό που τον αποκαλούμε 'ρε κρέας'.

https://www.gamiss.com/hoodies-11571/pr ... gKCT_D_BwE

Εικόνα
Εικόνα


:s_yes
Άβαταρ μέλους
By g8777
#473443 Καρβουνο το κανε ο μλκς. :thumbsdown: