Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Serf
#583777
gianik έγραψε:
Serf έγραψε:Εσύ ψώνισες; Ποια μονδέλα;




valentines day heart letters.... :innocent:


αναζητησε το... :shifty:


Καλόοο :s_cool

Για τη δουλειά το αγόρασες; Πήρες μετάθεση στην Ασφάλεια και θες να περνάς απαρατήρητος;;;

https://www.rosegal.com/dress-shirts/valentine-s-day-heart-letters-flowers-print-casual-shirt--7064366.html
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#583786 Πήγα να πάρω και λέει locked by user giaNis
Άβαταρ μέλους
By g8777
#583928 Εικόνα

Venceremos. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#584522 Δοκίμασα αυτό το κοστούμι και μου άρεσε πααααααααρα πολύ.... Δεν έχω με κουτάκια και ψάχνω κάτι αντίστοιχο, αρχικά όχι σε αυτό το χρώμα, αλλά μου προέκυψε....Έχω έναν ενδοιασμό μήπως είναι too much και τα δύο κομμάτια, μπορω να τα φοράω και ξεχωριστά πάνω κάτω με κάτι μονόχρωμο συμπληρωματικό.
Hugo boss, πεντακο...αξίζει; Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By GTS
#584523 Oχι, ποτε δεν αγοράζεις τετοιο κοστουμι για γραφειο. Παντα μονοχρωμο, μπλε σκουρο ή γκριζο σκουρο.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#584524 Τα έχω όλα αυτά, ψάχνω πιο περίεργα.
Κοίτα, με τα χρόνια, δεν αντέχεται συνέχεια, κάθε μέρα, τα ίδια αυστηρά κοστούμια, αρχίζεις και δοκιμάζεις και αλλά πράγματα, λίγο πιο τολμηρά. Οκ δεν θα το βάλεις τη μέρα που έχεις τη σούπερ critical παρουσίαση σε member states, αλλά είναι τόσες πολλές περίστασεις που θες μια διαφοροποίηση.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#584534 Αν το dressing code της δουλειάς αυτό επιβάλει τότε γιατί να το αλλάξεις; Ο περίγυρος κάνει κάτι αντίστοιχο; Προσωπικά μου αρέσει το κλασσικό στυλ οπότε από μένα είναι όχι. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#584536 Για μια πιο casual μέρα στην δουλειά είναι μια χαρά.

Πόσο χαίρομαι που καταργήθηκαν τα κοστούμια σε εμάς από 1/1 :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#584537
GTS έγραψε:Oχι, ποτε δεν αγοράζεις τετοιο κοστουμι για γραφειο. Παντα μονοχρωμο, μπλε σκουρο ή γκριζο σκουρο.
Αυστρία άνετα το φοράς.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#586595 http://www.andro.gr/style/nikos-xydakis/

Νίκος Ξυδάκης: «Στυλ είναι να μην παίρνεις τον εαυτό σου υπερβολικά σοβαρά»


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#586612 Ξυδάκη φιλελέρα. :x
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#586616
Ακολούθησα αυτό που αποδίδουν στον Νίκο Εγγονόπουλο: Είμαι φτωχός, γι΄ αυτό ψωνίζω ακριβά.


Με αυτό θα συμφωνήσω (σαν λογική). :iconcool:

BTW, 07.02.2018 η αποκωδικοποίηση - τεκμηρίωση του στυλ του εστέτ δημοσιογράφου/βουλευτού.
Ο προβοκάτορας εδουάρδος την ανήρτησε τώρα υπηρετώντας σκοτεινούς σκοπούς. :x
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#586617 Αν τώρα το σύντροφο xydaki έχει αφήσει το bespoke για αμπέχωνο ανακαλώ και ζητάω συγνώμη και πάω να χωάξω.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#586624
diplomat έγραψε:
Ακολούθησα αυτό που αποδίδουν στον Νίκο Εγγονόπουλο: Είμαι φτωχός, γι΄ αυτό ψωνίζω ακριβά.


Με αυτό θα συμφωνήσω (σαν λογική). :iconcool:

BTW, 07.02.2018 η αποκωδικοποίηση - τεκμηρίωση του στυλ του εστέτ δημοσιογράφου/βουλευτού.
Ο προβοκάτορας εδουάρδος την ανήρτησε τώρα υπηρετώντας σκοτεινούς σκοπούς. :x


μεγαλος terry pratchett

https://moneywise.com/a/boots-theory-of ... unfairness

Take boots, for example. He earned thirty-eight dollars a month plus allowances. A really good pair of leather boots cost fifty dollars. But an affordable pair of boots, which were sort of OK for a season or two and then leaked like hell when the cardboard gave out, cost about ten dollars. Those were the kind of boots Vimes always bought, and wore until the soles were so thin that he could tell where he was in Ankh-Morpork on a foggy night by the feel of the cobbles.

But the thing was that good boots lasted for years and years. A man who could afford fifty dollars had a pair of boots that'd still be keeping his feet dry in ten years' time, while the poor man who could only afford cheap boots would have spent a hundred dollars on boots in the same time and would still have wet feet.