Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#613569 stockάραμε και CK One και είμαστε κομπλε...
Άβαταρ μέλους
By fot
#613687
MIXOStsi έγραψε:stockάραμε και CK One και είμαστε κομπλε...

Τι λεει η One; Από διάρκεια;
Εδώ και μήνες πάλευα με την Sauvage χωρίς αποτέλεσμα, διότι δεν κρατούσε σχεδόν καθόλου.
Εδώ και 3 μέρες πήρα την Armani Stronger with you intensely και εδώ και τρεις μέρες δεν έχω ίχνος όσφρησης επειδή είμαι κρυωμένος.

Εικόνα



< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#613688 Αν θες διάρκεια ψάξε για edp (eau de parfum).
Ρίξε μια ματιά στους Βούλγαρους... :ninja:
Άβαταρ μέλους
By fot
#613689
EDDIE_147 έγραψε:Αν θες διάρκεια ψάξε για edp (eau de parfum).
Ρίξε μια ματιά στους Βούλγαρους... :ninja:

Και η stronger intensely, edp είναι.
Οι Βούλγαροι είχαν βγάλει πέρυσι την Aqua amara σε σετακι με aftershaves κτλ, σε τιμή σούπερ, αλλά πλέον δεν την βρίσκω πουθενά στην Ελλάδα.


< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#613691 Τσέκαρε μια και τον άντρα.

Eddieτ: επίσης οι ονομασίες είναι λίγο να χαμε να λέγαμε. Μπορεί ένα edp να είναι gtp.
Απλά σε κάθε άρωμα που έχει διαθέσιμα και τα δυο, επέλεγε το edp γιατί έχει μεγαλύτερο ποσοστό αρώματος (θεωρητικά πάντα).
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#613692 σε μένα μια χαρά είναι από διάρκεια η One.
παίζει στο 4ωράκι ενώ αφ;hνει νότες μέχρι και στο 6ωρο...
γνωστός μου δεν είχε τα ίδια αποτελέσματα...
αντιθέτως η One Shock, έχει αισθητά μικρότερη διάρκεια.

και sauvage eau de parfum, μου τα πάει πολύ καλα, και acqua di gio...

πολύ πρωτότυπος είμαι... :lol:
Άβαταρ μέλους
By otso
#613695
EDDIE_147 έγραψε:Αν θες διάρκεια ψάξε για edp (eau de parfum).
Ρίξε μια ματιά στους Βούλγαρους... :ninja:


ποιοι ειναι οι Βουλγαροι;
Άβαταρ μέλους
By dimik
#613697 Aqua di Parma και Tom Ford που χρησιμοποιώ τώρα κρατάνε σαφώς περισσότερο από την Sauvage και την Chanel Blue που είχα πριν.
Eπίσης οι Boss στο σφαιρικό μπουκάλι θυμάμαι είχαν καλή διάρκεια σε οικονομικότερη τιμή.

otso έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Αν θες διάρκεια ψάξε για edp (eau de parfum).
Ρίξε μια ματιά στους Βούλγαρους... :ninja:


ποιοι ειναι οι Βουλγαροι;


Οι ζέοι οι εαμοβούλγαροι βρε otso :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By fot
#613698
dimik έγραψε:Aqua di Parma και Tom Ford που χρησιμοποιώ τώρα κρατάνε σαφώς περισσότερο από την Sauvage και την Chanel Blue που είχα πριν.
Eπίσης οι Boss στο σφαιρικό μπουκάλι θυμάμαι είχαν καλή διάρκεια σε οικονομικότερη τιμή.

otso έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Αν θες διάρκεια ψάξε για edp (eau de parfum).
Ρίξε μια ματιά στους Βούλγαρους... :ninja:


ποιοι ειναι οι Βουλγαροι;


Οι ζέοι οι εαμοβούλγαροι βρε otso :rtfm:

Και η bleu de Chanel γαμει!! Στο σκέτο parfum έχει και πολύ δύναμη και διάρκεια.


< >
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#613705 Να κάνω μια ερώτηξις στους στους μάεστρι ντι μόντα του φόρουμ, έχουμε εικόνα από την Alcott στο εχπτωτικό χωριό;

Κανας-δυο φίλοι τσίμπησαν ρουχαλάκια και μου είπαν καλά λόγια (namely για τιμές χώμα). :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By otso
#613714
dimik έγραψε:Aqua di Parma και Tom Ford που χρησιμοποιώ τώρα κρατάνε σαφώς περισσότερο από την Sauvage και την Chanel Blue που είχα πριν.
Eπίσης οι Boss στο σφαιρικό μπουκάλι θυμάμαι είχαν καλή διάρκεια σε οικονομικότερη τιμή.

otso έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Αν θες διάρκεια ψάξε για edp (eau de parfum).
Ρίξε μια ματιά στους Βούλγαρους... :ninja:


ποιοι ειναι οι Βουλγαροι;


Οι ζέοι οι εαμοβούλγαροι βρε otso :rtfm:


Oι ζεοι οι επονομαζομενοι και απλυτοι πουλανε αρωματα; που; εξω απο τις σχολες η μεσα;
Άβαταρ μέλους
By otso
#613716
diplomat έγραψε:Να κάνω μια ερώτηξις στους στους μάεστρι ντι μόντα του φόρουμ, έχουμε εικόνα από την Alcott στο εχπτωτικό χωριό;

Κανας-δυο φίλοι τσίμπησαν ρουχαλάκια και μου είπαν καλά λόγια (namely για τιμές χώμα). :hmmm:


Αν τους παιξεις την μουσικη που ακους μαλλον θα σου χαρισουν οτι διαλεξης
Άβαταρ μέλους
By dimik
#613739
otso έγραψε:
dimik έγραψε:Aqua di Parma και Tom Ford που χρησιμοποιώ τώρα κρατάνε σαφώς περισσότερο από την Sauvage και την Chanel Blue που είχα πριν.
Eπίσης οι Boss στο σφαιρικό μπουκάλι θυμάμαι είχαν καλή διάρκεια σε οικονομικότερη τιμή.

otso έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Αν θες διάρκεια ψάξε για edp (eau de parfum).
Ρίξε μια ματιά στους Βούλγαρους... :ninja:


ποιοι ειναι οι Βουλγαροι;


Οι ζέοι οι εαμοβούλγαροι βρε otso :rtfm:


Oι ζεοι οι επονομαζομενοι και απλυτοι πουλανε αρωματα; που; εξω απο τις σχολες η μεσα;


Στην ΑΣΟΕΕ κυρίως αλλά έχουν επεκταθεί και στα εξωτερικά με κολεκτιβοποιημένες εταιρείες
https://www.bulgari.com/en-int/