Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#377654
Deleted User 1 έγραψε:
gianik έγραψε:Μεγεια Στεφαν... :thumbsup:
Επειδή όμως σε γνωρίζω προσωπικά , νομίζω ότι αυτό το στυλ παπουτσιού (σκαρπινέ) δεν σου πάει...
νομίζω παπούτσι τύπου prada θα το υποστήριζες πιο πολύ... :hmmm:

Θενκς φίλε!

Όταν λες τύπου Prada τι εννοείς? Sneaker? Αυτά τα πήρα για τη δουλειά και για να υπάρχει μια κλασικουρία σε μαύρο στη γκαρνταρόμπα. Άντε να ξαναπάρω άλλη μια φορά στη ζωή μου τέτοιο παπούτσι.


Με κατι τετοιο θα σε φανταζομουν... :hmmm:
Σε κοστος σαφως κ πιο ακριβα απο τα Ferragamo, ομως νομιζω πιο ομορφα..

Εικόνα


Εικόνα


Και εννοειτε ο αρχοντας των prada
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#377656 :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:

:s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag




ΚΑΜΠΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout
Άβαταρ μέλους
By elteo
#377657 Eπίσημο με κουστούμι ρε gianik ? :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#377659
gianik έγραψε:

Και εννοειτε ο αρχοντας των prada
Εικόνα

America's Cup τα είχα σε 4-5 χρώματα εκεί τη δεκαετία των 00s. Δεν ξέρω αν κάνει για τη δουλειά που το θέλω. Είναι αρκετά casual. :hmmm:

Εν τω μεταξύ είχα πάει Περιστέρι με Ατρόμητο το Σάββατο και ήταν εκεί ένας παράγοντας του Ατρομήτου με κοστούμι και America's Cup από κάτω και είπα κοίτα να δεις που κυκλοφοράνε ακόμα αυτά. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#377660
Deleted User 1 έγραψε:Δεν απαντάτε...και τα παρήγγειλα. Μπούσσε το κρίμα στο λαιμό σου! :x


Τρέχω σε δουλειές φιλαράκο μου.
Αυτά μάλιστα. Παπούτσι για 20χρόνια.
Σωραίος. :iconcool:

Και επιτέλους από μάρκα σωστού παπουτσά που βγάζει stuff για αρχόντους. :iconcool: :iconcool: :iconcool: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#377661
g8777 έγραψε::omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:

:s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag




ΚΑΜΠΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout



Μωρη καρακαιδωνα εσυ ΣΚΑΣΕ.... :x
Εστειλα π.μ στον Otso με το επαγγελμα σου..αν λαβεις καποιο δεμα αυτες τις μερες ,φροντισε να το ανοιξεις εσυ ,δεν μας φταινε κατι οι συγγενεις... :protest:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#377662
elteo έγραψε:Eπίσημο με κουστούμι ρε gianik ? :lipsealed:


Τι εννοεις ρε συ;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#377667 Κουστουμι. Σοβαρο/επισημο νυυσιμο. Με υβριδιο. FFS....

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#377668
gianik έγραψε:
g8777 έγραψε::omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:

:s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag




ΚΑΜΠΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout



Μωρη καρακαιδωνα εσυ ΣΚΑΣΕ.... :x
Εστειλα π.μ στον Otso με το επαγγελμα σου..αν λαβεις καποιο δεμα αυτες τις μερες ,φροντισε να το ανοιξεις εσυ ,δεν μας φταινε κατι οι συγγενεις... :protest:
@Busso
Αυτα εδω για το κολυμβητηριο θα ειναι ΟΚ :hmmm: , φοβαμαι μην τα ξεβαψει το χλωριο.

Εικόνα


:s_hang :s_hang :s_hang :s_hang :s_hang :s_hang
Άβαταρ μέλους
By gianik
#377675 :lol:
Μεχρι 50€ τα δινω..... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#377705 Drifter αμα εσυ δεν μπορεις να το υποστηριξεις, δεν σου φταιει ο Γιαννννικ. :x
Άβαταρ μέλους
By gianik
#377723 Το συγκεκριμενω παπουτσι ΕΓΩ δεν θα το φοραγα.ο Stefan ομως ανετα θα το υποστηριζε... :)
Άβαταρ μέλους
By mirage
#377725 Με κουστουμι. Επισημο ντυσιμο. FFS για 3η φορά.

< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#377726 Καλα , δεν ξαναμιλαω.... :s_coffee