Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#377607 Πανικόβλητος για να πάρεις παπούτσια από 435€ ..............261€; :vava:

Θα με ξαναπούν τσίπη αλλά μου ακούστηκε κάπως το παραπάνω. :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#377608 Πανικόβλητος λόγω περιορισμένου χρόνου ρε μάστορα, όχι λόγω τιμής μη και χάσω το κελεπούρι! :lol:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#377609 Ρε 47 ....έτσι όπως το έγραψες .... :s_whiteflag

Λέω κι εγώ... :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#377612 Δεν απαντάτε...και τα παρήγγειλα. Μπούσσε το κρίμα στο λαιμό σου! :x
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#377613 Κλασικό και όμορφο, με γεια. Έδωσες ακριβώς τα διπλά από εμένα βέβαια, για παρόμοιας εμφάνισης παπούτσι... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#377616
GTS έγραψε:Φεραγκαμο ηταν?

Όχι, αλλά νομίζω επώνυμα ήταν κι αυτά:
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ λόγω εποχής (συνεντεύξεις :ninja: ), αναγκάστηκα να τα σκάσω για κουστούμι, πουκάμισο, παλτό, παππούτσια, ζώνη, κλπ.
Μαύρα παπούτσια, πήρα αυτά:
Εικόνα
https://www.giannakazakou.gr/andrika-pa ... ?color=791
Η τιμή είναι λογική για την ποιότητα.
Πήρα και κάτι Clarks σε καφέ ταμπά, σαφώς φθηνότερα και σαφώς πιο άνετα. Γύρω στα 90€.
:s_blush
Το κουστούμι με.... :s_hang
Αλλά τα φθηνά, απλά δεν μου έκαναν και ήταν σαν τσουβάλια. Ελπίζω να αποδώσει σύντομα η επένδυση πάντως.
:s_dunno

Να πω πως τα φθηνότερα Clarks είναι πολύ πολύ πιο άνετα και μαλακά. :lol:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#377618 Μεγεια Στεφαν... :thumbsup:
Επειδή όμως σε γνωρίζω προσωπικά , νομίζω ότι αυτό το στυλ παπουτσιού (σκαρπινέ) δεν σου πάει...
νομίζω παπούτσι τύπου prada θα το υποστήριζες πιο πολύ... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#377623 Με κουστούμι; FFS
Καλοφορετα.

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#377634
gianik έγραψε:Μεγεια Στεφαν... :thumbsup:
Επειδή όμως σε γνωρίζω προσωπικά , νομίζω ότι αυτό το στυλ παπουτσιού (σκαρπινέ) δεν σου πάει...
νομίζω παπούτσι τύπου prada θα το υποστήριζες πιο πολύ... :hmmm:

Θενκς φίλε!

Όταν λες τύπου Prada τι εννοείς? Sneaker? Αυτά τα πήρα για τη δουλειά και για να υπάρχει μια κλασικουρία σε μαύρο στη γκαρνταρόμπα. Άντε να ξαναπάρω άλλη μια φορά στη ζωή μου τέτοιο παπούτσι.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#377635 Το δερμα ειναι γιαλιστερο? Αν ναι τοτε μονο για επισημα κανουν.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#377637 Ότι βλέπεις, βλέπω. Θα φανεί στην αυτοψία αύριο μεθαύριο που θα έρθουν. Και πολύ το ψείρισα. 3 μήνες παλεύω να πάρω ένα μαύρο δετό.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#377638 Βεβαια ακομα δεν μπορω να καταλαβω πως αγοραζεις παπουτσια χωρις να τα δοκιμασεις πρωτα....
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#377639 Ντάξει μωρέ παπούτσια είναι, δεν είναι αμάξι. Γι' αυτό ψωνίζω από εκεί για να μπορώ να τα επιστρέψω εύκολα αν κάτι δεν μου κάτσει καλά.