Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#449451
JasonLouk έγραψε:
PeterPan έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Πολύ ωραίο. Βέβαια δε θα έβγαινα ούτε μία στο μύριο με αυτό ανά χείρας. Για νεσεσέρ σε ταξίδι είναι σούπερ πάντως.

ξέρω, κ εγώ αισθάνομαι περίεργα με αυτό στο χέρι, αλλά καμιά φορά λόγοι ανωτέρας βίας. Καλοκαίρι, το πρωί έχω τη μπανάνα. Βράδυ να πας κάπου με τη μπανάνα jack wolfskin δε λέει, θα με περάσουν για ορειβάτη που έχασε το μονοπάτι. :lol:
Αλλά από την άλλη κλειδιά σπιτιού, αυτοκινήτου, πορτοφόλι, κινητό, πορτοφολάκι για κέρματα κ καμιά άλλη βλακεία (τσίχλες κτλ) δε μπαίνουν σε 2 τσέπες, οπότε εμένα με βολεύει αυτή η λύση. φαίνεται δήθεν ή τιούτη βέβαια αλλά δε γ@μιέτ ! :lol:


Οντως μπανάνα? Τσαντάκι χειρός? Πορτοφολάκι για κέρματα?
Ρε μαν πρεπει σοβαρα να αναθεωρήσεις το EDC σου. :lol:


+1000

Μπανάνα το πρωί, τσαντάκι χειρός το βράδυ :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#449458
JasonLouk έγραψε:
PeterPan έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Πολύ ωραίο. Βέβαια δε θα έβγαινα ούτε μία στο μύριο με αυτό ανά χείρας. Για νεσεσέρ σε ταξίδι είναι σούπερ πάντως.

ξέρω, κ εγώ αισθάνομαι περίεργα με αυτό στο χέρι, αλλά καμιά φορά λόγοι ανωτέρας βίας. Καλοκαίρι, το πρωί έχω τη μπανάνα. Βράδυ να πας κάπου με τη μπανάνα jack wolfskin δε λέει, θα με περάσουν για ορειβάτη που έχασε το μονοπάτι. :lol:
Αλλά από την άλλη κλειδιά σπιτιού, αυτοκινήτου, πορτοφόλι, κινητό, πορτοφολάκι για κέρματα κ καμιά άλλη βλακεία (τσίχλες κτλ) δε μπαίνουν σε 2 τσέπες, οπότε εμένα με βολεύει αυτή η λύση. φαίνεται δήθεν ή τιούτη βέβαια αλλά δε γ@μιέτ ! :lol:


Οντως μπανάνα? Τσαντάκι χειρός? Πορτοφολάκι για κέρματα?
Ρε μαν πρεπει σοβαρα να αναθεωρήσεις το EDC σου. :lol:

Μη σε χαλά σα φάση, σιγά το μέγεθος.
Από το να τα έχω σκόρπια καλύτερα.
Εικόνα


< >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#449461 Πολύ σύντομα κουμπαριάζω και ανακάλυψα χθες μετά τις τελευταίες κραιπάλες ότι το σακάκι του κοστουμιού δεν κουμπώνει :oops: Πρόκειται για ένα μπλε (μπλε γκρι το λέει η :inlove: ) Berto Lucci. Ξεκίνησαν κι εκπτώσεις σήμερα, παίζει να βρω τπτ καλό;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#449464 Διαίτα όχι ε? :shifty: Σωστόοοοος!! :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#449466
Dimitris_P έγραψε:Δεν προλαβαίνω :shifty:

Συνδρομή γυμναστήριο και 5 ώρες τη μέρα διάδρομο :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#449467 εγώ έχω αρχίσει να έχω θέμα με τα πουκάμισά μου στους ώμους. τα φοράω και νιώθω ότι θα σκιστούν
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#451972 Η καλύτερη μέθοδος διατήρησης βάρους για μενα , καθημερινός έλεγχος
Έτσι και νιώσω οτι κάποιο κοστούμι αρχίζει να εχει θεμα, επανέρχομαι στο σωστό δρόμο μέσα σε μια εβδομάδα...
Άβαταρ μέλους
By dstou
#451975 To δύσκολο είναι άλλο, να επανέρθεις στο σωστό βάρος αφού έχεις αφεθεί για χρόνια στο λάθος. There I want you. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#452184 Χρωματιστά κορδόνια (waxed) σε business dress...Το φόρουμ εγκρίνει;
Ο αγαπημένος μου συνδυασμός, λιλα κορδόνια σε καφέ παπούτσια, με αντίστοιχη γραβάτα και γκρι κοστουμι.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#452188 Ναι αλλά μόνο με αντίστοιχα πουτανιάρικη κάλτσα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#452194 Και ενα κονταρι με κρικους περασμενο σα γκλιτσα στον ωμο. :s_hang

Κιλο εχω απαιτησεις απο σενα. :rtfm: Εισαι το προσωπο μας εκει εξω. Κοιταξου στον καθρεπτη και πες

Who's your daddy bitches?


Εσυ. :s_yes

Οποτε σοβαρεψου, φορα μαυρο κουστουμι-παπουτσι, λευκο πουκαμισο, κοκκινη γραβατα, μπριγιαντινη στα μαλλια και χτενισμα πισω. Ετοιμος.


Ωπα, Αυστρια, θα χεις ξυλιασει τετοια εποχη. Ριξε και ενα κρεμ παλτο στον ωμο πριν βγεις. Ριξε, οχι φορεσε.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#452414
PeterPan έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Δεν προλαβαίνω :shifty:

Συνδρομή γυμναστήριο και 5 ώρες τη μέρα διάδρομο :lol:


Μπα, νέο κουστουμάκι έκανε την δουλειά :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#452417 Thats the spirit! :thumbsup: