Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#470261 Δαχτυλιδάκι κ τσαντούλα :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#470262
Πούστης
γκουχ μουχ :svivhaha: :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#470266
kyr80 έγραψε:
Πούστης
γκουχ μουχ :svivhaha: :thumbsdown:



Πούστης είναι στο Κορδελιό, στο Λονδίνο είναι gay :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#470270 Κάλτσα ΕΣ, γραβάτα Paulo Giannikopulos, πρακτικό κουστούμι - τσόχα subbuteo 2in1, πουκάμισο στα χρώματα του Αιγαίου, βελεντζα, ξύρισμα όπως προβλέπεται, σακιδιον εκστρατείας Μ71 (;).

Εκεί τον έφτασε τον Έλληνα Φαντάρο ο Τσίπρας;; :( Δια; ΔΙΑ; :omg:


Θλιψις. :(
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#470301
rx8_drifter έγραψε:Mετά απο 4 χρόνια αδιαλειπτης προσφοράς, τα clarks μποτάκια μου άρχισαν να μπάζουν νερό :s_cry Συγκεκριμένα το αριστερό, στο σημείο που εφάπτεται του λεβιε ταχυτήτων της μηχανής οποτε εικάζω ότι η gore tex μεμβράνη κάπου έσπασε και γίνεται λιμνη το παπουτσι...
Ψάχνοντας λίγο για τον αντικαταστάτη (θέλω σίγουρα να ειναι αδιαβροχα και ει δυνατον gore tex) βρήκα την παρακάτω μάρκα που δεν την ξέρω:

https://www.epapoutsia.gr/mpotakia-orei ... #sizetable

Εικόνα

Την έχει ακούσει κανένας;

Πρωτη φορα την βλεπω την μαρκα. Αγορασε εσυ, να μας πεις και εμας. Αν αντεξει στα κρυα και την υγρασια του βορα, θα αντεξει και της Αθηνας.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#470303 Άκυρο
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#470307 To ευαίσθητο θέμα σε μας τους βροχερούς δεν ειναι η αντοχή, έχω κι εγώ κατερπίλαρ απ το λύκειο που υπάρχουν ακόμα :omg: , αλλά το να είναι πραγματικά αδιάβροχα. Και προφανώς να ειναι παπούτσι που να φοριέται και στο γραφείο/εξω, όχι στα βουνά :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#470308 Τελικά για caterpillar μιλάμε; Έχω μπερδευτεί με το λινκ :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#470316 Αυτά δλδ φοριούνται και στο γραφείο; Χλωμό το κόβω. Παλιότερα είχε αναφερθεί ένα σπρέι αδιαβροχοποιησης, λούσου και θα δεις.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#470321
g8777 έγραψε:Κάλτσα ΕΣ, γραβάτα Paulo Giannikopulos, πρακτικό κουστούμι - τσόχα subbuteo 2in1, πουκάμισο στα χρώματα του Αιγαίου, βελεντζα, ξύρισμα όπως προβλέπεται, σακιδιον εκστρατείας Μ71 (;).

Εκεί τον έφτασε τον Έλληνα Φαντάρο ο Τσίπρας;; :( Δια; ΔΙΑ; :omg:


Θλιψις. :(
Και η Bugatti από πισω δεν πρέπει να είναι και πολύ μεγαλύτερη από τα φορτηγά του ΕΣ

< >
Άβαταρ μέλους
By elvet
#470324
rx8_drifter έγραψε:To ευαίσθητο θέμα σε μας τους βροχερούς δεν ειναι η αντοχή, έχω κι εγώ κατερπίλαρ απ το λύκειο που υπάρχουν ακόμα :omg: , αλλά το να είναι πραγματικά αδιάβροχα. Και προφανώς να ειναι παπούτσι που να φοριέται και στο γραφείο/εξω, όχι στα βουνά :lol:

Για μποτάκια ορειβασίας θα είχε ενστάσεις για το πλαϊνό φερμουάρ. Για ένα μποτάκι καθημερινό είναι πρακτικό, αλλά σε τέτοιο μποτάκι εφαρμογή, ραφές στεγανοποίηση το φερμουάρ μειονέκτημα είναι
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#472059 Ψάχνω κλασικό δερμάτινο bomber jacket, μάλλον καφέ/ταμπά, κατά προτίμηση με λάστιχο στη μέση και στα μανίκια? Έχουμε καμιά ιδέα? Πάτσετ ας πούμε μέχρι 500€ με έκπτωση.

Btw μακράν τα καλύτερα δερμάτινα τέτοιου είδους τα χω δει στη D&G αλλά μιλάμε για μίνιμουμ 2Κ. :thumbsdown: