Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#620217
italakias έγραψε:Νοσοκομειακο παπουτσι.


Νοσοκομειακο το βλεπεις εσυ,γιατι φορας ολη τη μερα τα μαυρα μποτακια εργασιας στο jcb.
Ολος ο υπολοιπος κοσμος ,το ειδε διαφορετικα το 1972 που παρουσιαστηκε στους Ολυμπιακους αγωνες,και αυτο το μοντελο εκανε την Ναικ γνωστη και σημερα κολοσσο.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#620221
dimviii έγραψε:στα 62 ευρω απο το στοκατζιδικο της ναικ στην Αχαρνων :inlove:

Εικόνα
Εικόνα
Δημήτρη ωραία είναι, κσλοφορετα. Cortez είναι? Είχα και εγώ παλιότερα κάτι παρόμοια

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Chris
#620227
italakias έγραψε:Νοσοκομειακο παπουτσι.

:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#620230
belgarion έγραψε:[Δημήτρη ωραία είναι, κσλοφορετα. Cortez είναι? Είχα και εγώ παλιότερα κάτι παρόμοια

< Note >


ναι cortez ειναι,τα δερματινα,γιατι βγαινουν και με υφασμα.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#620271 Πολύ όμορφα αυτά τα old time classic αθλητικά. Ιδίως με δέρμα.
Δυστυχώς πολύ στενά στα πλαϊνά του, δεν με βόλεψαν καθόλου σε πρόσφατη δοκιμή.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#620273 Εμένα μου αρέσουν τα retro Air Jordan 1 από την δεκαετία του 80 :inlove: αλλά οι τιμές είναι μαυραγορίτικες :lipsealed:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#620277 Επίσης ωραίο.

Εγω περιμένω αυτό αν και όποτε κατέβει η τιμή του από τον Θεό...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#620287 Εμένα για σκέτο μετανάστης μου κάνει.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#620315 Ποτε δε θα πεσουν τα μιλενιουμ. 220 τα θυμαμαι καποτε, μονο προς τα πανω μπορουν να πανε. Τα κορτεζ δυστυχως σε αυτη την εκδοση δε μου αρεσουν καθολου, ειδικα μπροστα ειναι σαν να εχουν τρακαρει στην κορινθου πατρων. Αρχες της προηγουμενης δεκαετιας που ειχαν ξαναμπει στη μοδα ηταν πολυ πιο αρμονικα τα σχεδια.

Ενας συναδελφος μπαινει σε κληρωσεις οποτε η nike βγαζει επανεκδοσεις παλιων jordan, εχει κι ενα app που παρακολουθει live τιμες, κατι μεταξυ camel*3 και χρηματιστηριου. Κερδισε τις προαλλες και πηρε προσβαση ωστε να τα αγορασει, 300-400 ευρω ξερωγω, και την επομενη μερα ειχαν περασει το χιλιαρικο :omg:


< >
Άβαταρ μέλους
By italakias
#620319
dimviii έγραψε:
italakias έγραψε:Νοσοκομειακο παπουτσι.


Νοσοκομειακο το βλεπεις εσυ,γιατι φορας ολη τη μερα τα μαυρα μποτακια εργασιας στο jcb.
Ολος ο υπολοιπος κοσμος ,το ειδε διαφορετικα το 1972 που παρουσιαστηκε στους Ολυμπιακους αγωνες,και αυτο το μοντελο εκανε την Ναικ γνωστη και σημερα κολοσσο.

Στα νοσοκομεια ,τα παπουτσια που φορανε παρομοιο σχημα και ιδιο χρωμα εχουν.
Δεν ειναι υποχρεωτικο να μαρεσουν.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#620323
Chris έγραψε:. Τα κορτεζ δυστυχως σε αυτη την εκδοση δε μου αρεσουν καθολου, ειδικα μπροστα ειναι σαν να εχουν τρακαρει στην κορινθου πατρων.


αυτo το μπροστινο τους,ειναι ολη η ομορφια. :rtfm:
Εμενα μου θυμιζουν αυτο. :lol: :inlove:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#620342
KiloMeater έγραψε:Μόδα λαθρομετανάστης or....?
g8777 έγραψε:Εμένα για σκέτο μετανάστης μου κάνει.
Και οπωσδήποτε από χώρα της κεντρικής Αφρικής.

Πριν χρόνια ένα ζευγάρι μαϊμού των 15 ευρώ μου έβγαλαν 2 χρονάκια πριν ξεκολλήσει η σόλα. Μια χαρά μου φάνηκε τότε.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#620411
elteo έγραψε:Εμένα μου αρέσουν τα retro Air Jordan 1 από την δεκαετία του 80 :inlove: αλλά οι τιμές είναι μαυραγορίτικες :lipsealed:

Εικόνα

Γαμάνε. Τα πήρα στο μικρό του κουμπάρου μου.

https://www.sneaker10.gr/en/128432-jordan-1-mid-alt-ps.html#/129713-color-white_metallic_gold_obsidian

Φυσικά δεν εκτιμήθηκαν τόσο όσο ο πύργος Γκορμίτι που πήρα στο μεγάλο αλλά στα @@ μου. :oops: