Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By italakias
#620515
rx8_drifter έγραψε:Πώς τον πετσόκοψες ετσι ρε ιταλακια :s_cool

Λες να του δημιουργησα υπαρξιακα ζητηματα; :(
Άβαταρ μέλους
By bill33
#620519 Σε καθημερινο και μοναδικό ζευγάρι στην Αγγλία έχω το https://www.sportsdirect.com/nike-todos ... e=12142203

Πολύ ελαφρά,νομίζω 35 λίρες τα αγόρασα τον Μάιο,δεν εχω καταλάβει να μπαίνουν νερά παρόλο που δεν είμαι ίδιαιτερα προσεκτικός μαζί τους.
Πρέπει να είχα πάνω από 25 χρόνια να αγοράσω Nike.

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#620521 Τα Nike αν και τα συμπαθώ δεν μου κάθονται καλά στο πόδι. Το ίδιο ακούω και από φίλους και συγγενείς. Αντίθετα τα New Balance που έχω καθημερινά είναι πολύ άνετα και βολικά. Γράφω πολλά βήματα μαζί τους.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bill33
#620522 Θέλει ενα μέγεθος μεγαλύτερο από ότι είδα και σε μένα. Φυσικά δεν έχουμε όλοι την ίδια κατασκευή οπότε δεν μας ταιριάζουν όλα.

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By Chris
#620523 Σε εμενα πχ με ολα του στυλ της φωτο του ελτεο, nb, nike, κλπ νιωθω πως η μεσα πλευρα της φτερνας μου ειναι στον αερα, δεν παταει καν στον πατο, αλλα πιο μεσα.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#620524
mirage έγραψε:
mousatos έγραψε:
GTS έγραψε:Στην Αμερικη τα λενε construction boots και οντως τα φορανε μονο σε κατασκευες.

Δίνουν 200$ για construction boots σε Timberland ??
Όχι γιατί αγοράζουν παπούτσια ασφάλειας τα οποία μπορεί να είναι φτηνότερα, σημαντικά, ή και λίγο ακριβότερα ανάλογα με την μάρκα

Αλλες μαρκες οντως ειναι αλλα στην εμφανιση τα Τιμπερλαντ αντιγραφουν τα construction boots. Γυρω στα $120 εκαναν.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#620533
GTS έγραψε:
mirage έγραψε:
mousatos έγραψε:
GTS έγραψε:Στην Αμερικη τα λενε construction boots και οντως τα φορανε μονο σε κατασκευες.

Δίνουν 200$ για construction boots σε Timberland ??
Όχι γιατί αγοράζουν παπούτσια ασφάλειας τα οποία μπορεί να είναι φτηνότερα, σημαντικά, ή και λίγο ακριβότερα ανάλογα με την μάρκα

Αλλες μαρκες οντως ειναι αλλα στην εμφανιση τα Τιμπερλαντ αντιγραφουν τα construction boots. Γυρω στα $120 εκαναν.


υποψιν οτι η τιμπερλαντ βγαζει ειδικα μποτακια για construction boots,που εχουν σιδερο μεσα.Οπτικα μοιαζουν με αυτα που αγοραζουμε,αλλα δεν ειναι ιδια.

https://www.timberland.com/shop/mens-ti ... s-65016713
Άβαταρ μέλους
By mirage
#620534 Γι αυτο είπα πως μπορεί να είναι και Timberland αν και στις ΗΠΑ υπαρχουν καλύτερες και ακριβοτερες μάρκες απο τα Timberland οπως τα Redwings.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#620539
italakias έγραψε:Κανενας μηχανικος σε κανενα εργοταξιο δεν περπατα πανω απο 500μ την ημερα.



Εγώ δεν είμαι μηχανικός, είμαι Εργάτης Γενικών Καθηκόντων :s_roses
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#620549 Σας βρήκα ιθαγενείς και ειπα να σας πουλήσω λίγο Παπα :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#620554
Deleted User 1 έγραψε:https://www.kalogirou.com/el/455005918-0-frattelli-rossetti-chelsea-boot-45970-366-konto-00k4.html

Είχα να αλλάξω κάτι δωράκια από Attica και έφτιαξα ένα πιστωτικό και χτύπησα αυτά. Πόσο χαζούλης που δεν είχα πάρει ένα Chelsea boot τόσα χρόνια που το λέω και όλο παίρνω sneakers και loafers? Τρομερό παπούτσι, θα το λιώσω.
Χάζευα πριν λίγο κάτι αντίστοιχα στο Barton, 40 λίρες τα είχε προσφορά. Εγώ μου πήρα ένα τζιν Ben Sherman από tkmax
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#620956 Βρήκα ένα πολύ ωραίο Blazer Canali στη Θεσσαλονίκη κ μου κάθισε πολύ καλά. Δεν την ήξερα τη μάρκα. Από περιέργεια δοκίμασα και 1-2 από άλλες εταιρίες αλλά δεν μου ταίριαξαν και το ύφασμα δε μου άρεσε. Τελικά κατέληξα στο Canali που μου έκαναν κ μια έκπτωση 40%. Δεν την ήξερα την εταιρία.

Άσχετο, δε μου αρέσουν καθόλου τα κουστούμια :hmmm: Έχω λίγα, για την ακρίβεια 3. Το ένα το φόρεσα μια φορά όταν ορκίστηκα πριν 10 χρόνια, το άλλο το φόρεσα μία φορά όταν παντρεύτηκα. Το τρίτο το έχω φορέσει 2-3 φορές :lol: .

Απεναντίας μου αρέσουν πολύ τα blazer και τα σακάκια :)
Άβαταρ μέλους
By 224v
#620961 Είναι εξαιρετική εταιρία Ιταλική. Τώρα που τα ράβει πλέον, δεν ξέρω.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#621207